ToptanTr.com
(01/04/2020, Saat: 12:30)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla 4te 1 fiyatına bu güzel ürünlere sahip olmak çok çok iyi
Komşum katılıyorum noktasına kadar
keyifli tıraşlar
TEŞEKKÜRLER TOPTAN TR

Komşum evet fiyat uygun ama bedava değil Smile burada konuşulan forum mevcudiyeti ve taleplerin kaynağı ortaya çıktıktan sonra anlık yapılan zam asıl sorun bu. kimse 1 lira zam yedik diye laf etmiyor burada. benim de sepetim hazır. evin bir kaç ihtiyacı ile birleştirip büyük bir alışveriş yapacağım sepette durdukça zamlanan ürünler rahatsız ediyor açıkçası.
(01/04/2020, Saat: 12:55)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum evet fiyat uygun ama bedava değil Smile burada konuşulan forum mevcudiyeti ve taleplerin kaynağı ortaya çıktıktan sonra anlık yapılan zam asıl sorun bu. kimse 1 lira zam yedik diye laf etmiyor burada. benim de sepetim hazır. evin bir kaç ihtiyacı ile birleştirip büyük bir alışveriş yapacağım sepette durdukça zamlanan ürünler rahatsız ediyor açıkçası.

Aynı düşüncedeyim. Fiyat halen piyasanın çok altında ancak burada bahsedilen şey mustbe komşumun da dediği gibi alıcısı varsa fiyat artsın o zaman mantığının yanlış olacağı. Mevzu 3-4₺ yapılan zam değil.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Dolar her gün artıyor. 1 Mart'ta 6.2 olan dolar şu anda 6.65 İlk listeledikleri tarih ile şu gün arasında kim bilir %kaç fark var. Yüksek marjla çalışmadıkları için fiyatlarla hızlı oynamaları normal. Ben ilk siparişimde 4 kartela vermiştim, bugün bir 4 kartela daha verdim. Umarım bu fiyatlar kalıcı olur da uzun vadede herkes yararlanabilir.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(01/04/2020, Saat: 12:27)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence yüzde 10 zam var diye kızanlar iade etsinler de ellerindeki stok bitmesin lütfen iade edin ürünleri Smile

Bu arada benim “sahte” ürünlerim de geldi. Kendilerine bu kadar mükemmel sahte ürünler hazırlayıp gönderdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sahte olmadığı ortaya çıkınca üç kuruş zammı ticaret ahlakı olarak gören 200 TL’ye almaya devam etsin ben şahsen 4’te 1 fiyatına buradan almaya devam edeceğim Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

+1000 kesin sahte kesin sahte diye gezenler ortada görünmüyor komşum. Ben almadım ama ihtiyacım olmadığı için almadım forumdan bi arkadaş teklif etmişti hatta ikiye bölüşelim diye yok dedim. Daha siparişler verilmiş kimsenin jileti gelmeden bile bu fiyatlara imkansız diye çığırtkanlık yapanlar umarım sonradan sipariş vermemişlerdir. Adamlar 5 10 lira zam yaptı diye kimse bence hemen fırsatçılık yaftası yapıştırmasın. Başkaları olsaydı şurda yazılanları okuyunca hepsinin kartelasını 100 liradan aşağı satmazdı. Uğruna insanları linç ettikleri tedarikçilerin de nasıl bir fiyat politikası izlemiş olduğu ortaya çıktığı için rahatsız oldular.
Bu iş aysbergin görünen yüzü bile değil. Sahtelik tartışması ve 5 TL küçük hesap zihniyeti fark ettirmeden zamlar vs. Aslında daha derinlerde konuşulmayan TL bazında geliri olup giderlerin USD ye endeksli habire yükselmesi. Aslında sinirleri bozan bu.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(01/04/2020, Saat: 13:45)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu iş aysbergin görünen yüzü bile değil. Sahtelik tartışması ve 5 TL küçük hesap zihniyeti fark ettirmeden zamlar vs. Aslında daha derinlerde konuşulmayan TL bazında geliri olup giderlerin USD ye endeksli habire yükselmesi. Aslında sinirleri bozan bu.
+1

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arap ülkelerinden birinde 100 lük feather 80 tl civarına almıştım
100 lük gillette yeşil i 30 tl ye almıştım
Abartmıyorum bu fiyatlara hala satılıyor
Ama dolaştığım 10 dan fazla Avrupa ve Doğu Avrupa ülkelerinde bu fiyatları göremedim . Bizim impa ile aynı veya daha pahalı genelde Avrupa piyasası
Bu ürünlerin o bölgeden geldiğini veya o bölge için üretilen ürünler diye düşünüyorum

Çok inanılası fiyatlar değil bazı arkadaşlarımızın sahtedir diye düşünmesi gayet normal
Yine her zamanki tedarikçilerimizi bu fiyatlardın üzerinde aldığı ve bizi kazıklamadığı , ticaretlerinde bir anormallik olmadığını anlamakta zır olmamalı

Zor olan sahte olabilir diyenleri veya tedarikçilerimizi bu fiyatlar sonrası eleştirenleri anlamak .

Herkese hayırlı olsun ürünleri keyifle kullanın . Bu zor ekonomik şartlarda her ihtiyacınızı böyle kelepir fiyatlara bulmanız dileğiyle Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Arkadaşlar 3-4 tıraş bıçağını piyasanın çok altında buldunuz diye tedarikçilerimize ve düşüncesini paylaşan forum üyelerine haksızlık etmeyin. Baştan söyleyeyim 2 kartela Silver Blue 1 kartela da Platinium sipariş vermiştim. Siparişim geldikten sonra Silver Blue ile tıraş oldum. Benim değerlendirmem orijinal oldukları yönünde... Dün 4 kartela daha sipariş verdim...
Bu arada başta İmpa Mustafa Bey olmak üzere diğer tedarikçilere laf atan çarpılır. Onlar anladığım kadarıyla doğrudan fabrikadan değil aracılardan aldıkları için ve aracılar da yüksek fiyat istedikleri için yüksek fiyattan satıyorlar bu jiletleri. Yoksa diğer ürünlerde fiyatları çok makul (Gümrük, vergiler, nakliye vs düşünüldüğünde)
Bir örnek:
Şu anda çok revaçta olan Edwin Jagger 3one6 İmpa'da 600 TL. Havale indirim ile 582 TL'ye alınıyor. https://www.extrashaving.com/edwin-jagge...zgili-mavi

Aynı makina üreticinin sitesinde 81 Pound, yani 668 TL.

https://www.edwinjagger.co.uk/edwin-jagg...razor.html
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Arkadaşlar birde şu taraftan bakmak lazım, bizim bu firma ile geltir olarak bağlantımız geçen haftaya tekabül ediyor. Daha önceden firmanın adı geçmişti forumda ama DE jilet yoktu portföyünde. Belkide bu fiyatlar normal fiyatları idi, bizim alım yaptığımız dönem onların indirim yaptığı döneme denk geldi, ve bir süre sonra normal fiyatına çekildi. Bize zam yapılmış gibi geldi. Ama yinede salı günkü indirimlerde bizim reyonda indirim olmalıydı diye düşünüyorum, diğer günler bu fiyattan satılabilir. MetsGo komşumun bahsettiği gibi Arabistanda markette 1 kutu 5li Nacet 1 Riyal yani 1.75 krş. Bu son tüketiciye ulaşan fiyat, düşünün aracı firması, toptancısı, vergisi, bu ürünün Arabistana giriş fiyatı daha komik rakamlara gelir yani. Bu rakamlara toptanTR gibi büyük bir firma satabilir. Diğer tedarikçilerin maliyeti yüksek olduğu için, bu rakamlara inemeyebilir.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: