ToptanTr.com
Ben fiyat vs değil, başka konularda beğenmedim. Bugüne kadar hangi konuda hangi firmayla çalışırsam çalışayım anında parası alındıktan max 1 gün sonrası kargoya verilir. Özellikle bu dönemde hiçbir firmanın (her ne kadar sevmesemde) Allah yukarıda işi savsakladığına şahit olmadım. Ama cumartesi verdiğim sipariş henüz bu sabah kargoya verilmişti. Üstelik dün 7 kez aynı şekilde ürünler kargoya teslim edilmiştir maili almama rağmen telefon ettiğimde (kargo takip numarası olmadığı için) henüz ürünlerin kargolanmadığını öğrenmem oldu.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Arkadaşlar geçen hafta bugün sipariş verdim henüz kargoda elime ulaşmadı. Ancak bu çok normal, böyle zor bir dönemde firmaya veya kargo firmasına söylenecek tek bir kelime yok. Müşteri hizmetleri ise her daim ulaşılabilir durumda.

Döviz sürekli yukarı devam etmekte, sadece jiletler değil pek çok ürün bir kaç lira artmış durumda.

Kullanmış komşularımızın yorumlarına göre kalite ürünler satın aldık. Kıymetini bilip desteklemeliyiz.
Paketim geldi. Hayal mi değil. jiletler orijinal( henüz kullanmadım) hiç bir olumsuzluk görmedim .İlgi alaka 10 üzerinden 12. Ne yapsak şüphelensek mi hala komşular
Birkaç gün önce Gillette Platinum siparişim elime ulaştı. Aynı jiletle 3 kez tıraş oldum ve öncesinde alıp kullandığım jiletle bire bir aynı. ToptanTR'de satılan jiletler orijinal gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.
2 kartela sipariş etmiştim dün 3 kartela daha satın aldım. Daha fazla almaya niyetlendim ama şimdilik bu kadar yeter dedim kendime Smile
Baştan jiletlerin orjinalliği konusunda inanmamıştım. Çünkü fiyatlar piyasanın çok çok altındaydı. Alan komşular yorumlarını yazdıkça ikna oldum. Yorumlarını yazan herkese teşekkür ediyorum. Platinum ile Silver Blue arasında kaldım yorumlardan yola çıkarak Silver Blue tercih ettim. Umarım doğru tercih yapmışımdır. Siparişi verdim gelmesi uzun süreceğe benziyor bekleyip göreceğim.
...King Of The North SAMSUNSPOR...
5f301aad1bff824b14792ec68a10ebcf.jpg

Şu güzelliklere bir bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dün gelen ekipler ile takım tamamlandı bende de. Big Grin Gömlek dolabının iç kapağını onlara verdim.

J4nUl1.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(03/04/2020, Saat: 14:18)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gelen ekipler ile takım tamamlandı bende de. Big Grin Gömlek dolabının iç kapağını onlara verdim.

Sanat eserleri mübarek

Bir sonraki siparişe yeşil gillette ile takımı tamamlayayım diyorum. Hangi karteladan stok yapmalı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dostlar, bütün ürünler ayni fabrikada üretiliyorsa, ürünler arasinda ne fark var acaba?
Jiletleriniz hayirli olsun komşular sağlıklı günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: