ToptanTr.com
Ben de 1 kartela silver blue ve wilkinson kan taşı almıştım ikisi birlikte baloncuklu poşete sarılıp gönderilmiş herhangi bir sıkıntı olmadan geldi ürünlerim, ama daha kaliteli paketleme yapan siteler gördükten sonra bu işlem biraz yavan kalıyor.
Yahu toptantr adı üstünde toptan satıcı adam sürümden kazanıyor. Hediye paketi mi bekliyorsunuz anlamadım gitti???? jilet te bir sıkıntı yoksa kutusuymuş kartonmuymuş eski imiş yırtılmış ne önemi var bence?
(08/04/2020, Saat: 11:55)ozturkursad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu toptantr adı üstünde toptan satıcı adam sürümden kazanıyor. Hediye paketi mi bekliyorsunuz anlamadım gitti???? jilet te bir sıkıntı yoksa kutusuymuş kartonmuymuş eski imiş yırtılmış ne önemi var bence?

Çok boş yazmışsınız. Herşeyi geçtim; evet adı üzerinde toptancı yani alanlar da bakkal market gibi perakende satanlar çoğunlukla. Bunlar yırtık ezik kutu jileti tekrar kime, nasıl satacaklar a benim zeki kardeşim?
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(08/04/2020, Saat: 12:12)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok boş yazmışsınız. Herşeyi geçtim; evet adı üzerinde toptancı yani alanlar da bakkal market gibi perakende satanlar çoğunlukla. Bunlar yırtık ezik kutu jileti tekrar nasıl, kime nasıl satacaklar a benim zeki kardeşim?
+1

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Cenk hocam ve bazı jiletleri eksik çıkan komşularım öncelikle geçmiş olsun umarım ürünleri en kısa zamanda gönderirler yani göndermek zorundalar, ürünlerin ezik vb. çıkmasının yanında komşuların aldıkları eksik çıkmış birde üst yönetime bildirdik filan çok saçma hatayı siz yaptınız neyi bildiriyorsun kendi hatanı mı?
(08/04/2020, Saat: 12:12)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok boş yazmışsınız. Herşeyi geçtim; evet adı üzerinde toptancı yani alanlar da bakkal market gibi perakende satanlar çoğunlukla. Bunlar yırtık ezik kutu jileti tekrar  kime, nasıl satacaklar a benim zeki kardeşim?

Daha güzel yazılamazdi üstad
Toptantr bunu hayrına mı veriyor. Ücretini verip satın alıyoruz ucuz olur pahalı olur ama paket zarar görmeden göndermek zorunda. Gelen kartelaların durumu ortada özensiz baştan savma paketlendiği ortada. Toptantr böyle özensiz devam ederse macerası kısa sürer
...King Of The North SAMSUNSPOR...
Merhaba komşular. Ben birkaç sayfa önce jilet kutuları ezik / deforme geldiğini yazan komşunuz.
Bazı arkadaşlar jiletin böyle kullanılabileceğini,kutunun yamuk ezik olmasının önemli olmadığını belirtmiş. Böyle düşünen arkadaşlar yorumlarında samimi ise, bende olan kartelaları, kendi ellerindeki kartelalarla değişmeyi öneriyorum.Benden giden ve kendisinin gönderdiği kargonun ücretini de karşılamaya hazırım.

Hepsi birer kartela olmak üzere GSB,G platinum,Nacet,G7oc yeşil.

Değişime razı olmayacak komşularımın bu durumun önemsiz gibi mesaj yazmamalarını rica ediyorum.

Ben haftada 2 en çok 3 kez tıraş oluyorum.
1 kartela = 100 jilet
1 jileti 3 kez kullanıyorum ki 1 haftalık tıraş demek.

bu durumda 1 kartela 2 yıl - 4 kartela 8 yıl demek.

Zaten elimde yukarıda ki hesaba göre 20+ yıl yetecek jilet varken,ihtiyacım olmadığı halde, jiletler arkamdan gelen iki oğluma da kalsın, (günümüz jiletlerinin gelecekteki jiletlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum) birazda koleksiyonluk bırakırım diye, 4 kartela daha aldım. Bu ezik paketlerin dolabımda durması beni rahatsız edecek, kaldı ki jiletlerin performansı, kutuların iç duvarına temas etmekten zarar gördümü bilmiyorum.
Ufak bir ihtimal de olsa aklımda bu endişe ile traş olmak istemiyorum.

Ne isterdim / Ne oldu / Ne yaptım ;

Ne isterdim :
Toptantr nin iade değil değişim yapmasını, bana yeni ürünler göndermesini gelen kargocuya da bendekileri teslim etmek isterdim.Normalde önce benim göndermem gerekir tabi ama malum salgın olayından sokakla teması minimuma
indirmek için böyle bir güzellik yapılabilirdi ama tabiki şart değil.Böyle olmadı diye eleştiremem.

Ne oldu :
Toptantr adına whatsapp dan yazıştığım müşteri temsilcisi kendisine gönderdiğim resimlerde kutulardaki ezilmenin çok belli olmadığını, geltir.com a yüklediğim resimlerde daha belirgin olduğunu söyledi ve diğer resimleri de istedi.
İstediği resimleri gönderdim,yönetime mail attığını,iade için onay kodu gelince benimle paylaşacağını yazdı. 24 saat
geçmesine rağmen onay kodu gelmeyince tekrar yazdım. Hala mailin gelmediğini yazdı.Bekliyorum.

Şimdi düşünüyorum, paket geç kargoya verildi olabilir işler yoğun ilerde düzelir.
Paketleyen arkadaş düzgün paket yapmamış,olsun uyarıldılar artık düzgün paket yapacaklar.

Ama iade olayının uzaması,yönetimin onayına kalması müşteri memnuniyetine eksik önem verdiklerini hissettiriyor.
Toptantr,buyüzden birdahaki alışverişimizden emin adımlarla uzaklaşıyor.

Ne yaptım :
Dün bonherre.com dan Kargodan ezik gelen ürünlere ek 1 kartela da Perma-Sharp satın aldım.
Ben bu satırları yazerken kargo dağıtımda Smile
Fiyatlar kredi kartıyla ödediğinizde neredeyse aynı,en azından aynı gün kargoya verildi ve inşallah kargoda sorun
çıkmaz ama gelen ürünler ezik yada eksik çıkarsa sorunumun daha hızlı çözüleceğini düşünüyorum.
Benim siparişlerim de az önce geldi. Herhangi bir deformasyon yok. Koli fazla özenle hazırlanmış bir koli değildi yalnız. Problem yaşayan arkadaşları tahmin edebiliyorum.
Ancak ben daha toleranslı davranma taraftarıyım. İyi niyetle hizmet vermeye çalışan firmalara biraz zaman ve kredi vermeliyiz bence. Onlarda hatalarından ders çıkarabilirler. Bundan hepimiz kazanırız. Ama ısrarcı olurlarsa tabi ki böyle bir seçenek ortadan kalkar.
(08/04/2020, Saat: 13:45)mkayral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşular. Ben birkaç sayfa önce jilet kutuları ezik / deforme geldiğini yazan komşunuz.
Bazı arkadaşlar jiletin böyle kullanılabileceğini,kutunun  yamuk ezik olmasının önemli olmadığını belirtmiş. Böyle düşünen arkadaşlar yorumlarında samimi ise, bende olan kartelaları, kendi ellerindeki kartelalarla değişmeyi öneriyorum.Benden giden ve kendisinin gönderdiği kargonun ücretini de karşılamaya hazırım.

Hepsi birer kartela olmak üzere   GSB,G platinum,Nacet,G7oc yeşil.

Değişime razı olmayacak komşularımın bu durumun önemsiz gibi mesaj yazmamalarını rica ediyorum.

Ben haftada 2 en çok 3 kez tıraş oluyorum.  
1 kartela = 100 jilet
1 jileti 3 kez kullanıyorum  ki 1 haftalık tıraş demek.

bu durumda 1 kartela 2 yıl  - 4 kartela 8 yıl demek.  

Zaten elimde yukarıda ki hesaba göre 20+ yıl yetecek jilet varken,ihtiyacım olmadığı halde, jiletler arkamdan gelen iki oğluma da kalsın, (günümüz jiletlerinin gelecekteki jiletlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum) birazda koleksiyonluk bırakırım diye, 4 kartela daha aldım. Bu ezik paketlerin  dolabımda durması beni rahatsız edecek, kaldı ki jiletlerin performansı, kutuların iç duvarına temas etmekten zarar gördümü bilmiyorum.
Ufak bir ihtimal de olsa aklımda bu endişe ile traş olmak istemiyorum.

Ne isterdim / Ne oldu / Ne yaptım ;

Ne isterdim :
Toptantr nin iade değil değişim yapmasını, bana yeni ürünler göndermesini gelen kargocuya da bendekileri teslim etmek isterdim.Normalde önce benim göndermem gerekir tabi ama malum salgın olayından sokakla teması minimuma
indirmek için böyle bir güzellik yapılabilirdi ama tabiki şart değil.Böyle olmadı diye eleştiremem.

Ne oldu :  
Toptantr adına whatsapp dan yazıştığım müşteri temsilcisi kendisine gönderdiğim resimlerde kutulardaki ezilmenin  çok belli olmadığını, geltir.com a yüklediğim resimlerde daha belirgin olduğunu söyledi ve diğer resimleri de istedi.
İstediği resimleri gönderdim,yönetime mail attığını,iade için onay kodu gelince benimle paylaşacağını yazdı. 24 saat
geçmesine rağmen onay kodu gelmeyince tekrar yazdım. Hala mailin  gelmediğini yazdı.Bekliyorum.

Şimdi düşünüyorum, paket geç kargoya verildi olabilir işler yoğun ilerde düzelir.
Paketleyen arkadaş düzgün paket yapmamış,olsun uyarıldılar artık düzgün paket yapacaklar.

Ama iade olayının uzaması,yönetimin onayına kalması müşteri memnuniyetine eksik önem verdiklerini hissettiriyor.
Toptantr,buyüzden birdahaki alışverişimizden  emin adımlarla uzaklaşıyor.

Ne yaptım :
Dün bonherre.com dan  Kargodan ezik gelen ürünlere ek 1 kartela da Perma-Sharp satın aldım.
Ben bu satırları yazerken kargo dağıtımda Smile
Fiyatlar kredi kartıyla ödediğinizde neredeyse aynı,en azından aynı gün kargoya verildi ve inşallah kargoda sorun
çıkmaz ama gelen ürünler ezik yada eksik çıkarsa sorunumun daha hızlı çözüleceğini düşünüyorum.

Bir ornek olarak, bilinen bir markadan firca almistim. Kil dokmesi durmadi, canli yardima sordum. Sadece sordum, bir talebim olmadi, normal mi dedim. Degil dediler, yeni urunu kargoladilar.

Ne yonetime soruldu, ne kameraya bakildi, ne video gonder dediler, ne de bi yanimizda tiras ol bakalim dediler.

Su iki firmanin yaklasimini karsilastirin bakalim musteri bir daha kimden alisveris yapacak

Toptantr bir yildiz misali parlamadan söndü. Ben bir daha buradan çöp almam, baskasinin da kolay kolay alacagini sanmiyorum. Toptancilar, hedef kitlesi 3-5-10 kartela jilet alan kisiler degildir anlarim ama musteri secilmez. Bir firma ancak bu kadar umursamaz olur.

(08/04/2020, Saat: 14:05)gori06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim siparişlerim de az önce geldi. Herhangi bir deformasyon yok. Koli fazla özenle hazırlanmış bir koli değildi yalnız. Problem yaşayan arkadaşları tahmin edebiliyorum.
Ancak ben daha toleranslı davranma taraftarıyım. İyi niyetle hizmet vermeye çalışan firmalara biraz zaman ve kredi vermeliyiz bence. Onlarda hatalarından ders çıkarabilirler. Bundan hepimiz kazanırız. Ama ısrarcı olurlarsa tabi ki böyle bir seçenek ortadan kalkar.

25 yillik firma. Daha ne kadar zamana ihtiyaclari var?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: