ToptanTr.com
Ben ödeme ekranını geçemedim hata verdi hem app ile hem web üzerinden siparişi tamamlayamadım. Sonrasında havaleyi seçtiğimde oldu. Daha sonra vatzaptan bu durumu belirttim internetinizi kontrol edin dedi karşıdaki şahıs ben de başka şehirdeki arkadaşım da denedi o da alamadı deyince sistem hatası olabilir tekrar deneyin olmaz ise ilgili birim ilgilenir dedi iyi dedim geçtim. Havale bekleyen 3 değişik kartela şu an beni bekliyor. Fiyatlar aşırı uygun olduğu için cesaret de edemiyorum açıkçası şimdi Smile bu depoya yakın olan komşumuzun yarın gündüz kontrol etme imkanı olsa süper olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Aslinda ben onlara cok uzak degilim ama virus sebebiyle gitmeyi dusunmem.

Durumlar duzelince gidip yerinden almak isterim. Fakat almadan orjinalligi nasil anlayacagiz? Orada tiras olmamiza izin de vermezler Smile
Gillette'e mail attim. Gelen cevabi paylasirim.
(24/03/2020, Saat: 22:02)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette'e mail attim. Gelen cevabi paylasirim.
elinize sağlık
Fiyat ucuz değil başlı başına saçmalık. Keşke doğru olsa 5’er 10’ar alabilsek.
Fiyatlar dogruysa Gillette Platinum alip bir daha arkaya bakmamak lazim.
Komşum bir arkadaşım Gillette Platinium aldı kargomuz gelsin ürünü denedikten sonra buraya yazacağım

(24/03/2020, Saat: 22:55)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar dogruysa Gillette Platinum alip bir daha arkaya bakmamak lazim.
Bugün ben de 1 kartela nacet almayı deneyeceğim. Bakalım Perşembe veya Cuma gelirse denerim.
"A Samurai always wears two swords."
(25/03/2020, Saat: 09:15)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bir arkadaşım Gillette Platinium aldı kargomuz gelsin ürünü denedikten sonra buraya yazacağım
Tesekkur ederim. Bekliyorum Smile
Alıntı:2 adet maskeyi 499 TL’den satmaya çalışan bir firmaya ne kadar güvenilir ayrı bir konu
2 adet değil. 10lu paket olarak satıyorlar, 10lu paket fiyatı o. Ama en fazla 2 paket yani 20 tane alınabiliyor.

Tükenmeden önce kolonya almıştım ben buradan, her yerde fahiş fiyat varken bunlar normal fiyattan sattılar, hemen bitti zaten. Yine getirseler de alsak. Geçen hafta 3 günlük indirim yapmışlardı, onu uzatmışlar, bir sürü üründe indirim var şimdi. Esnafa destek falan diyorlar, görelim bakalım ne kadar süre devam edecekler bu fiyatlara. Denk getirmişken almak lazım aslında.

Bir de herkes gillette fiyatlarına takılmış haklı olarak, harbiden ucuz. Benim berberim daha önce almıştı buradan gillette, bir sorun yaşamadım diyordu. Arayıp sormuş nasıl bu fiyata satıyorsunuz diye, p&g ile özel anlaşmamız var demişler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: