ToptanTr.com
Buradan üçüncü siparişim bugün geldi. 13'ünde sipariş verdim, 14'ünde kargolandı, bugün de teslim edildi. Paketlemeden teslimata sorunsuz güzel alışveriş oldu. Bir önceki siparişimde aldıklarım harika çıkınca GSB ve GP'lerin yanında bu siparişte de biraz Wilkinson almayı planlıyordum fakat unuttum. Bir sonrakine inşallah.
(16/05/2020, Saat: 21:50)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan üçüncü siparişim bugün geldi. 13'ünde sipariş verdim, 14'ünde kargolandı, bugün de teslim edildi. Paketlemeden teslimata sorunsuz güzel alışveriş oldu. Bir önceki siparişimde aldıklarım harika çıkınca GSB ve GP'lerin yanında bu siparişte de biraz Wilkinson almayı planlıyordum fakat unuttum. Bir sonrakine inşallah.

İyi günlerde kullanın. Jilet
Bence ustura
Razorus ile toptantr nin Gilette Yellow ları arasında yaklaşık 3 kat fiyat farkı var. Araştırdım ama bulamadım aydınlatıcak birisi var mı Smile
Toplantıda Gillette Yellow göremedim ama komsum

~SB
(18/05/2020, Saat: 19:49)Selmansaygii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus ile toptantr nin Gilette Yellow ları arasında yaklaşık 3 kat fiyat farkı var. Araştırdım ama bulamadım aydınlatıcak birisi var mı Smile
Toptantr'de yellow yok diye biliyorum.
(18/05/2020, Saat: 19:54)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplantıda Gillette Yellow göremedim ama komsum

~SB
ToptanTr tabi Toplantı değil

~SB
(18/05/2020, Saat: 19:49)Selmansaygii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus ile toptantr nin Gilette Yellow ları arasında yaklaşık 3 kat fiyat farkı var. Araştırdım ama bulamadım aydınlatıcak birisi var mı Smile
Emin değilim ama anladığım kadarıyla Toptantr'nin sattığı jiletlerin Dubai menşeili olmasından kaynaklanıyor fiyat farkı. Arada kalite farkı var mı onu bilmiyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(18/05/2020, Saat: 19:54)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toptantr'de yellow yok diye biliyorum.
Diger gillettelerle de fark var, hem Turkiyedeki firmalarla hem de yurtdisi bazi sitelere gore
(18/05/2020, Saat: 20:41)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emin değilim ama anladığım kadarıyla Toptantr'nin sattığı jiletlerin Dubai menşeili olmasından kaynaklanıyor fiyat farkı. Arada kalite farkı var mı onu bilmiyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dubai menşei nasıl oluyor? Bu jiletin fabrikası Rusya da değil mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rusya PG tarafindan Guney Afrika icin uretilmis jiletler bunlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: