ToptanTr.com
Jilet fiyatlarinda bir miktar artis olmus
(29/05/2020, Saat: 13:28)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet fiyatlarinda bir miktar artis olmus

Komşum eğer bu hafta artış olduysa tahminimce doların bu hafta ki artış seyri %0.15 olmuş bundan kaynaklı kurun yükselmesine bağlıyorum.Yanlış bilgi vermekte istemiyorum duabi ithalatı diye daha önce sözü geçmişti.Duabi dirhem'i de dolar endeksi para birimi olduğu için stoklarda olanlara veya yeni getirdikllerinde artışa gitmişler gibi gözüküyor.Tabi dediğim kendi tahminim direk böyle olmuştur demiyorum Smile eğer daha açık kesin bir yargı var ise fiyat güncellemelerine dair, bende öğrenmek isterim
Arkadaşlar siteden bende aldım. Jiletlerde sıkıntı yok ama kalite olarak siz sıkıntı yaşadınızmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ürünleri kullanıyorum sorun yok komşum , keyifli tıraşlar
Komşularım daha önce bu siteden iki defa sorunsuz alışveriş yaptım hatta burada da yazdım. Üçüncü alışverişimi gecen ayın 26 sında sipariş ettim. Ayın 28 inde kargoya verdiler, eyvallah dedim pandemi sürecidir normaldir.
Ayın 30 unda kargo elime ulaştı, fakat daha sonradan öğrendiğim kadarıyla ankarada başka bir müşteriye gitmesi gereken kargo bana gelmiş, benim kargom da o müşteriye gitmiş. Yine eyvallah dedim. Yoğunluk ve bir depo görevlisinin hatasıdır dedim.
O gün bugündür en az günde 4-5 defa telefonla görüşüyorum hala ne gelen kargo var ne de iade edilen para. Kargoya bile kendilerinin ulaşamadığını söyleyip, benden kargoya ulaşmamı istiyorlar.
En son bugün artık sabrım taştı. Verdiğim siparişlerin içinde maske de var. Diğer müşteri kimdir nedir bilmem, ya bana paramı iade edin ya da kendi deponuzdan yeni ürün çıkışı yapın dedim. Diğer müşteri hasta ise içinde bulunduğumuz ortamda başkasının temas ettiği maskeyi istemiyorum dediğimde artık seviye atladık başka bir müşteri temsilcisi aradı.
Yeni arayan bayan maskelerin depodaki görevlilerin, kargo görevlilerinin elinden geçtiğini ama çok titiz davrandıklarını beyan etti. Ben sizden şüphe duysam zaten alışveriş yapmazdım ama müşterinizi bilmem belki de o hasta dediğimde de, kaç gündür gelemeyen kargomun ne hikmetse yola çıktığı bilgisini verdi. Ben ısrarla iade talep edince de, kargonun ikamet ettiğim ile yola çıktığını, buraya gelince tekrar şube ile görüşüp kendilerine yönlendireceğini ve bana hiç gelmeyen ürün onlara geri dönünce iade işlemini başlatacaklarını, hatta bunun için de iade faturası kesmemi istedi. Ben bireysel müşteriyim ne faturası dediğimde de bunu muhasebeye sorayım dedi. Yani hala iade alıp alamayacağım konusunda bile anlaşamadık.
Kendilerine bu yaşadığım deneyimi forumda paylaşacağımı belirttiğimde de tehditkar bir şekilde, bizim orada avukatımız var siz paylaşın o cevabı verir, daha önce de olmuştu geltirde dedi. Daha önce olmasından utanacağı yere bunu bir tehdit unsuru gibi kullanmaya kalktı. Gerçekten çok ilginç.
Kıssadan hisse; karamanın koyunu, sonra çıkar oyunu.
Kendi şahsi düşüncem firma ile ilgili tamamen değişti. Yaptığım görüşmelerde, whatsapp sorumlusu, depo görevlisi, bizimle görüşen müşteri temsilcisi, muhasebe gibi birbiriyle görüşmeyip birbirine sorumluluk atan bir yapıya tanıklık etmiş oldum.
İnşallah firma olarak yeni bir yapılanmaya giderler, yoksa çok müşteri kaybederler. Elime ulaştıramadıkları kargoyu kendilerine ne zaman ulaştıracaklar Allah bilir. Ben kendi adıma bir daha bu firmadan alış veriş yapmayı kesinlikle düşünmüyorum.

Avukat bey sen de buradaysan bir ses ver de konuşalım.

Kusura bakmayın biraz sinirle ve hızlıca yazdım. Kelime hatalarım ya da cümle düşüklüğü varsa affola.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kimse avukatıyla bizi tehdit edemez..ne hadlerine!!ben de bir daha alışveriş yapmam..
(04/06/2020, Saat: 20:01)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse avukatıyla bizi tehdit edemez..ne hadlerine!!ben de bir daha alışveriş yapmam..
Yok komşum yanlış anlaşılmak istemem. Ben kimseyi etkilemek niyetinde de değilim. Sadece yaşadığım, tecrübe ettiğim süreci paylaşmak istedim. Alışveriş yapmama kararım sadece benim şahsi kararımdır. Sizlerin de kendi kararlarınızı verirken sadece böyle bir sürece dahil olabileceğinizi bilmenizi istedim.
Sıkıntı, sorun çıkmasa zaten sorun olmuyor. Daha önce de iki defa sorunsuz alışverişim oldu haklarını yiyemem ama şu da ister istemez insanın aklına geliyor, diğer alışverişlerde de eğer firma ile irtibata geçip çözüm aramam gerekseydi neler yaşardım?

@mkayral komşumun yaşadığı olaydan sonra firma ile alışveriş yapma düşüncesinden vazgeçtim .

Tüm forumun o anda tepki göstermesini isterdim . Ama savunan savuna çıktı fiyatlarından dolayı olacak o kadar filan yok şunu yok bunu geliştirseler edendim . Hatta acayip sözler söyleyenler de oldu . Gereksiz yere pek çok üye arkadaşımızı kırdılar .
Şüpheyi dile getiren arkadaşları linç etme moduna dahi geçtiler .

@kacak komşum geçmiş olsun .

Hayatım da her zaman şunu savunmuşundur kendi alın terim ile kazandığım param ile kimse beni zor duruma düşüremez . Sizlerde böyle olun emeğinizi kolay kazanmıyorsunuz .

Forum yönetiminden öncelikle adminimizden sonrası moderatörlerimizden daha önce bu tarz firmalar ile yaşadığımız olumsuz sürece doğru adım ve yaptırımların uygulanmasını rica ediyorum .
(04/06/2020, Saat: 20:23)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mkayral komşumun yaşadığı olaydan sonra firma ile alışveriş yapma düşüncesinden vazgeçtim .

Tüm forumun o anda tepki göstermesini isterdim . Ama savunan savuna çıktı fiyatlarından dolayı olacak o kadar filan yok şunu yok bunu geliştirseler edendim . Hatta acayip sözler söyleyenler de oldu . Gereksiz yere pek çok üye arkadaşımızı kırdılar .

Hayatım da her zaman şunu savunmuşundur kendi alın terim ile kazandığım param ile kimse beni zor duruma düşüremez . Sizlerde böyle olun emeğinizi kolay kazanmıyorsunuz .

Forum yönetiminden öncelikle adminimizden sonrası moderatörlerimizden daha önce bu tarz firmalar ile yaşadığımız olumsuz sürece doğru adım ve yaptırımların uygulanmasını rica ediyorum .
Geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun komşum.
İlk başta da dediğim gibi kesinlikle asalım, keselim, kesinlikle kimse alışveriş yapmasın havasında yazmadım bunları. Sadece yaşadıklarımı elimden geldiğince tarafsız bir şekilde paylaşmak istedim. Giden para olsun, zaten tecrübe hayatta bize yaşatılan haksızlıklar (daha kabasını yazmak istemiyorum) değil midir?
Ben dersimi aldım.
Sağolsun noyan bey, mustafa bey, hatta bonherre ve mühle var.
Kendi adıma yazıyorum biraz daha çok öderim ama bu stresi yaşamayacağımı, sorun olursa da çözüm bulunacağını bilirim.
Saygılarımla.

(04/06/2020, Saat: 20:23)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mkayral komşumun yaşadığı olaydan sonra firma ile alışveriş yapma düşüncesinden vazgeçtim .

+1 Kimse kimseye saygısızlık yapma haddine sahip değil. Hemde kendi paramızla. Fiyatlar avrupa kalitesinde olmaması nedeniyle bazı ürün gruplarında düşük olabilir ancak müşteri saygınlığıda aynı derecede ayaklar altında çok üzücü komşumun bu tarz bir olay yaşaması.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: