ToptanTr.com
Foruma bugün kayıt olmuş üyelerin gazına gelip almayın bence, alan komşularımız oldu bugün yarın ne olduğu ortaya çıkacaktır.
(25/03/2020, Saat: 13:37)2016 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma bugün kayıt olmuş üyelerin gazına gelip almayın bence, alan komşularımız oldu bugün yarın ne olduğu ortaya çıkacaktır.
+1
(25/03/2020, Saat: 13:37)2016 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma bugün kayıt olmuş üyelerin gazına gelip almayın bence, alan komşularımız oldu bugün yarın ne olduğu ortaya çıkacaktır.

Zamanda geriye gidip dün üye olamam ki, öyle denk geldi Big Grin

Ama tabii ki tanıdığınız kişilerden gelecek haberi bekleyin, ben kendi deneyimimi paylaştım sadece. Smile
Fiyatlar çok ucuz.Sahte çıkmazlar umarım.Alışveriş yapan komşularımız umarım hayalkırıklığı yaşamaz.
Biraz önce müşteri hizmetlerinden vermiş olduğum sipariş için aradılar ve bugün kargoya verileceğini söylediler. Aradıkları telefon numarasından her zaman arayabileceğimi ilettiler.
Komşular benim öncesinde astra ve usta siparişlerim oldu sorun yaşamadım jiletler sahteyse de oldukça iyi çıktılar çünkü Smile ( bu şuan satılan ürünlerin iyi olduğu anlamına da gelmez tabiki )
Astra perma usta bunların fiyatları normal zaten sıkıntı diğerlerinde
(25/03/2020, Saat: 14:32)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astra perma usta bunların fiyatları normal zaten sıkıntı diğerlerinde

Aynen sıkıntı diğerlerinde ama şansımı denemeye karar verdim Smile

Bu arada Foruma bugün ya da dün üye olmadım ama siparişim tamamen gerçektir Smile Az önce ben de 3 kartela sipariş geçtim. Yeşil oclock platinum ve nacet aldım ödemeyi kartla yaptım şimdi gelmesini bekleyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Benim dikkatimi GİLLETTE yazısındaki "İ" çekti. Impadaki ve amazondaki silver blue larda bu i nin noktası yuvarlak buradakinde ise köşeli. Platinium da da ayni şekilde. Nacette ise impadaki de buradaki de köşeli. Acaba bunlar yeni üretim veya yeni versiyon olabilir mi . Yeni sarı 7 oclock lar da köşeli mesela.Benzer yazı sitili farkları yeni polsilverlarda var ve eski ve yeni jilet karakteri çok faklı.
Sipariş geçenlerin yorumlarını bekliyoruz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: