ToptanTr.com
(28/01/2021, Saat: 10:48)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İ harfinin noktası yuvarlaksa avrupa versiyon.
Köşeli ise toptan.tr dekiler.

P&G nin cift kenar jilet pazarlamasinda avrupa-asya gibi bolgesel stratejileri mi varmis? Bu konuda kaynak var midir? Yoksa bir tahmin midir?
(28/01/2021, Saat: 10:00)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bonherre ve toptantr de satılan jiletler aynı versiyon mu? Sanırım impa ve razorusta satılanlar ile aynı değiller.

Toptantr ile bonherre jiletleri biribirinin aynısı . İşin ilginci Yeşil 7 Oclock toptantr de mevcut diğerleri yok , yeşil 7 oclock bonherre de yok diğerleri var ilginç bir tesadüf, yada bir başka durum var
toptantr ile konuştum, görüştüğüm kişi stokların yenileceğini belirtti.
(28/01/2021, Saat: 11:02)kamil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P&G nin cift kenar jilet pazarlamasinda avrupa-asya gibi bolgesel stratejileri mi varmis? Bu konuda kaynak var midir? Yoksa bir tahmin midir?

extrashaving de noktalı olan avrupa versiyonu diye satılıyor. Ben de ona dayanarak söyledim. Yoksa strateji falan var mı bilmiyorum.
https://beyfendi.org
(28/01/2021, Saat: 14:22)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: extrashaving de noktalı olan avrupa versiyonu diye satılıyor. Ben de ona dayanarak söyledim. Yoksa strateji falan var mı bilmiyorum.

Tesekkur ederim
(28/01/2021, Saat: 13:14)soundchaser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toptantr ile konuştum, görüştüğüm kişi stokların yenileceğini belirtti.

Stoklar yenilenmiş. İlave olarak pembe rapira ve arko kremler de gelmiş.
2 mart salı akşamı verdiğim siparişler 3 gün boyunca sevkedilmedi.

5 martta gün içerisinde whatsapp ve info adreslerine mail attım, gsm hatlarını aradım, geri dönmediler.
Saatler sonra, öğle üzeri "ne için bizi aradınız?" diye sorarak telefon ettiler. Durumu anlattım, kargo bilgisi paylaşmalarını istedim.  Kargonun çıkacağını söylediler.

Haftasonu geldi, henüz bir kargo bilgisi paylaşılmadı veya yok.

Bugüne kadar internet üzerinden yüzlerce alışveriş gerçekleştirmiş birisi olarak böyle bir vurdumduymazlık ve işgüzarlıkla ilk kez karşılaşıyorum ve merak ediyorum;

Parasından da geçerim gerekirse ama bunlar millete kesik mi atmaya çalışıyor?

Kimlik numaralarımızı da irsaliye fatura için kayıt altına alıyorlar.

Tüketici hakem heyeti ve ticaret bakanlığı tüketici hattına dilekçeyle şikayet etmeli miyim sizce?

Fikir ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
İade talep edip bonherre sitesini ziyaret edin bence.
Merhabalar. Son durum nedir, ürünleriniz geldi mi? Fiyatı uygun jiletler var, orjinal ve gönderiyorlarsa alalım
(06/04/2021, Saat: 18:43)Adige Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Son durum nedir, ürünleriniz geldi mi? Fiyatı uygun jiletler var, orjinal ve gönderiyorlarsa alalım

bonherreyi tercih etmenizi öneririm daha bize dönük, bu işin hobi olduğunun farkında olan profesyonel insanlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: