ToptanTr.com
Dayanamadım Platinum, Nacet ve Silver Blue aldım. Hayırlısı inş. İnternet ödemesi 3D kullanılarak yapılıyor, güvenli.

49ef8a610370bff9ced79219d71ee86c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jilet harici alınası başka ürünler de var, hele bir ilk siparişler gelsin, sonrasında diğer kategorilerdeki alınacaklarla ilgili de paylaşımlar yaparız.
(25/03/2020, Saat: 23:06)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet harici alınası başka ürünler de var, hele bir ilk siparişler gelsin, sonrasında diğer kategorilerdeki alınacaklarla ilgili de paylaşımlar yaparız.
Bebek bezleri de çok ekonomik
Valla bize de o lazım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de aldım bakalım bir kartela silver blue, site genelinde fiyatlar fena değil eğer bunda sıkıntı çıkmazsadiğer alışverişler için de değerlendirilebilir.
Hayırlı olsun siparişleriniz komşular.Sağ Salim elinize geçmesi dileğiyle...
Siparişler ulaştığında yorumlarınızı bekliyoruz kıymetli komşular Smile
Tıraş ol, huzur bul...
(25/03/2020, Saat: 14:38)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim dikkatimi GİLLETTE yazısındaki "İ" çekti. Impadaki ve amazondaki silver blue larda bu i nin noktası yuvarlak buradakinde ise köşeli. Platinium da da ayni şekilde. Nacette ise impadaki de buradaki de köşeli. Acaba bunlar yeni üretim veya yeni versiyon olabilir mi . Yeni sarı 7 oclock lar da köşeli mesela.Benzer yazı sitili farkları yeni polsilverlarda var ve eski ve yeni jilet karakteri çok faklı.

Komşum bu konu jiletlerin üretim yıllarındaki farklılık dolayısıyla tasarımda değişiklik yapılmış olmasından ibaret. Geçen yıl umrede Nacet alırken aynı fark benim de kafamı karıştırmıştı

Ben de Gillette Platinum mu alsam Big Grin
(25/03/2020, Saat: 14:38)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim dikkatimi GİLLETTE yazısındaki "İ" çekti. Impadaki ve amazondaki silver blue larda bu i nin noktası yuvarlak buradakinde ise köşeli. Platinium da da ayni şekilde. Nacette ise impadaki de buradaki de köşeli. Acaba bunlar yeni üretim veya yeni versiyon olabilir mi . Yeni sarı 7 oclock lar da köşeli mesela.Benzer yazı sitili farkları yeni polsilverlarda var ve eski ve yeni jilet karakteri çok faklı.

Komşum yabancı bir forumda logonun değiştiğinden bahsetmişler. Nokta i olanlar 1989 yılı, kare i olan logo 2009 sonrası diyorlar. Gilettenin diğer modellerinde de kare i olan var. Önemli olan içindekilerde sıkıntı olmaması. Geldiğinde de benim için tıraş olurken sıkıntı yok ise keyif alınıyorsa sıkıntı yoktur benim açımdan.
Badgerandblade deki yorumları bende okudum komşum. Sadece beni kıllandıran bu karakterde yazılı silver blue ve platinium yok başka sitelerde yada ben göremedim.
Gillette yeşil, platinium, nacet jiletlerinden denemek istiyorum.Fakat hepsinden 1'er kartela almak mantıklı değil.Ayrıca ihtiyaç da dahilinde değil sadece merak Smile .
Benim gibi düşünen komşularım var ise grup halinde satın alıp paylaşılabilir.
Yada almış olan komşular paylaşım yapmak isterlerse konuşalım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: