Tanışma
Hoş geldiniz komşum. R89 forumdaki bir çok komşumuzun elinden geçmiştir. Bir çoğunun da halen severek kullandığı bir alettir. Başlangıç için çok dengeli. Sağ ve soldan taşması aslında artı bir özellik. "Hadi ya bunu neden dusunmuyorlar ki,onemlo birsey olarakmi gormuyorlar acaba?" diye yazmışsınız ama düşündükleri için yapıyorlar bunu. Smile Jileti kafaya takıp çıkartırken tutmayı kolaylaştırsın diye bir miktar dışarıda bırakıyorlar. Bazı markaların bazı modellerinde çok daha fazla dışarıda kalıyor. Bence o kadarı gereksiz ve bir miktar tehlikeli bile. Yüze çizik atma ihtimali olabilir. Bazı markalarda ise içinde kalıyor ama R89 çok çok az dışarıda bırakarak tutmak için elverişli, yüzü kesmeyi zor bir açıklık bırakıyor. Birde tamamen kapatan aletlerin genelinde kafa yapısı çok büyük oluyor.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(26/03/2020, Saat: 10:08)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum. R89 forumdaki bir çok komşumuzun elinden geçmiştir. Bir çoğunun da halen severek kullandığı bir alettir. Başlangıç için çok dengeli. Sağ ve soldan taşması aslında artı bir özellik. "Hadi ya bunu neden dusunmuyorlar ki,onemlo birsey olarakmi gormuyorlar acaba?" diye yazmışsınız ama düşündükleri için yapıyorlar bunu. Smile Jileti kafaya takıp çıkartırken tutmayı kolaylaştırsın diye bir miktar dışarıda bırakıyorlar. Bazı markaların bazı modellerinde çok daha fazla dışarıda kalıyor. Bence o kadarı gereksiz ve bir miktar tehlikeli bile. Yüze çizik atma ihtimali olabilir. Bazı markalarda ise içinde kalıyor ama R89 çok çok az dışarıda bırakarak tutmak için elverişli, yüzü kesmeyi zor bir açıklık bırakıyor. Birde tamamen kapatan aletlerin genelinde kafa yapısı çok büyük oluyor.

Hosbuldum.Haklisiniz farkli bir durum aslinda,tam kapali olursada kapatan kisim yer kapliyacagi icin tam kenarlari alamaz,fazlasida dediginiz gibi ve benim suanki yumadaki gibi favorileri alirken kulaga degiyor kesme ihtimali oluyor.Muhle bunlari dusunup hesaplayip saglikli bir urun yapmistir diye tahmin ediyorum
Başlangıç için güzel bir alet komşum içiniz rahat olsun. Ancak kullandığınız Yuma'dan daha mild yani daha yumuşak tıraşlı bir alet bu nedenle kesmiyor veya tam almıyor diye aleti sakın yüzünüze bastırmayın. Tahriş yapmasın.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Başlangıç için çok güzel bir alet, hatta bence başlangıç için alınabilecek 2 aletten birisi olduğunu düşünüyorum. Diğeri herkesçe malum Wink
Tesekkur ederim gelmesini bekliyorum kargo pazartesi saliya kaldi,simdilik yuma ile devam Wink
Hoşgeldiniz
Urun geldi 2 kere tiras oldum,tek kelime ile harika.Hele yumadan sonra tiras buymus.Bastirmaya ugrasmaya gerek yok,o kadar iyi bir agirlik denge yapmislarki,suratiniza degdirin kendi agirligi ile keserek kayiyor yuzunuzden asagi.Goruntusu,malzemw kalitesi,elde tutusu cok iyi.Ben sabit r89 kullanirim arayisim sona erdi.Tavsiye ederim dusunen herkese
(01/04/2020, Saat: 00:05)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urun geldi 2 kere tiras oldum,tek kelime ile harika.Hele yumadan sonra tiras buymus.Bastirmaya ugrasmaya gerek yok,o kadar iyi bir agirlik denge yapmislarki,suratiniza degdirin kendi agirligi ile keserek kayiyor yuzunuzden asagi.Goruntusu,malzemw kalitesi,elde tutusu cok iyi.Ben sabit r89 kullanirim arayisim sona erdi.Tavsiye ederim dusunen herkese

Hayırlı olsun komşum bol keyifli traşlar
Tesekkurler
Komsular genel deneyimim sonucunda malesef temiz tıraş konusunda tatmin etmedi,yine malesef o dandik yuma daha az perdede daha temiz tıraş verdi.Belki bana uymadı r89,o yuzden yesyeni aleti satacam Sad herturlu feather da dahil jiletle denedim ama olmadı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,385 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,350 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 5,945 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,339 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,420 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09