Bonherre.com
Bonherre.com hayırlı olsun
Cella ve Pinaud ürünleri ilgi çekici
İlk siparişi verenlerdenim tecrübemi paket gelince buraya yazarım
Siparişin tüm aşamaları sıkıntısız geçti , pos için iyzco sistemini kullanmışlar .
Cella yeşil seri almak istiyordum ama hem maceraya girmemek bildiğim sevdiğim klasik sabun ve losyon ü almak istedim , yanında gelecek fırçayı çok merak ediyorum

Bu arada nacet gilette sb ve platinium jiletleri almak isteyen arkadaşlar bu siteye geçebilir , üye olunca fiyatlar düşüyor ve çok muhtemel daha iyi bir paketleme ve müşteri ilişkileri işe karşılaşırız

2ae4afe136146bdd1c36c6ee6b3e60d1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Hayırlı olsun, ben de az önce küçük tutarlı bir jilet siparişi verdim ancak üye olduğum halde indirim işlenmedi, site yetkililerine ilettim durumu. Benimki çok ufak bir miktar olduğu için önemsemedim ancak yüksek tutarlı alım yapacak arkadaşlarımız lütfen alımdan önce kontrol etsinler.

Edit; az önce irtibata geçip problemi çözdüler. başlangıçta böyle durumların yaşanması normaldir önemli olan çözüm sunmak, bunu da hızlıca gerçekleştirdiler.
Rekabetçi fiyatlar, ürün gamında çeşitlilik ve ciddi kampanyalar beklerken dağ fare doğurdu. Bildiğin Mühle sitesini buraya taşıyıp üstüne bir iki marka eklemişler sadece. Fiyatlar aynı. Üstelik site açılmadan tükenen ürünler olması da ayrı bir ilginçlik olsa gerek. Anlaşılan artık bu site üzerinden yürüyecekler. Ama çeşitlilik bakımından bir impa ya da razorus gibi olabilmeleri için bin fırın ekmek yemeleri lazım. Beklediğimize değmedi..

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Sample pack / deneme paketlerine vuruldum artık işimiz çok daha kolay Smile yeni gelen oldu mu yapıştır linki Smile güzel düşünce ve rekabetçi fiyatlar ile bu girişimi sonuna kadar takdir ediyorum.

https://bonherre.com/products/deneme-yap...9cd7&_ss=r

https://bonherre.com/products/gillette-y...9cd7&_ss=r
Platinum jiletleri ucuz satan ikinci adres. Rekabet bizim için iyi olacak.

Bu arada kategori isimleri hatalı ve karışık olmuş. Zamanla düzenlenir umarım.
İmpa razorus mühle ile bu sitede iyi oldu
Tıraş aleti  
40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rekabetçi fiyatlar, ürün gamında çeşitlilik ve ciddi kampanyalar beklerken dağ fare doğurdu. Bildiğin Mühle sitesini buraya taşıyıp üstüne bir iki marka eklemişler sadece. Fiyatlar aynı. Üstelik site açılmadan tükenen ürünler olması da ayrı bir ilginçlik olsa gerek. Anlaşılan artık bu site üzerinden yürüyecekler. Ama çeşitlilik bakımından bir impa ya da razorus gibi olabilmeleri için bin fırın ekmek yemeleri lazım. Beklediğimize değmedi..

ben de daha geniş bir kartela ve daha makul fiyatlar bekliyordum, en azından fark yaratmak adına tıraş kasesi, scuttle gibi piyasamızda az bulunan ürünler getirilebilirdi.
Ürün ceşitliliğinde Impa ve Razorusu tek geçerim.

Yeni site hayal kırıklığı adeta mühle türkiye isim degistirmis sadece (bir kac urun eklemis beklenilenden az)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/04/2020, Saat: 22:56)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rekabetçi fiyatlar, ürün gamında çeşitlilik ve ciddi kampanyalar beklerken dağ fare doğurdu. Bildiğin Mühle sitesini buraya taşıyıp üstüne bir iki marka eklemişler sadece. Fiyatlar aynı. Üstelik site açılmadan tükenen ürünler olması da ayrı bir ilginçlik olsa gerek. Anlaşılan artık bu site üzerinden yürüyecekler. Ama çeşitlilik bakımından bir impa ya da razorus gibi olabilmeleri için bin fırın ekmek yemeleri lazım. Beklediğimize değmedi..

+1
Yeni üyelik mi oluşturmak gerekiyor? Bonherre öncesinde oluşturduğum üyelik bilgilerini kabul etmiyor.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: