Bonherre.com
Komşum ödeme şirket kredi kartıyla yapılıyor ise fatura veya fiş de olabilir almak zorunlu. Bu harcamanın kanunen kabul edilir gider olup olmayacağı ayrı bir konu.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
siteye hayırlı olsun diyorum ama fiyatlar dendiği gibi de çok makul gelmedi banada şu dönemde ekstrem bir durumdayız gerçi genede açmaları sevindirici ama bazı markalar vardır ki tıraşın olmassa olmazı bence bir proraso ve tabac grubu yok semoge fırça yok bence bu büyük bir eksiklik
(07/04/2020, Saat: 03:31)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum acımasızca eleştirdiğimi düşünmüyorum.Fakat güncel kur ile 35tl den satılacağınıda sanmıyorum haklısın.Bence Cella için hala yüksek impa fiyatları güncellenince karşılaştırmasını tekrar yaparız.Mevcut durumda hiçbirşey eskisi gibi olmayacak burası net.

Yok Komşum siz eleştiriyorsunuz diye söylemedim kendimce yorum yaptım ben. Düşüncemi söyledim sadece.

Bu arada sitede satılan gilettelerin görüntüleri, modelleri ve fiyatlarının yakın olması sebebiyle zihnimde toptantr canlandı dikkatimi çekti Huh
Ürün çeşitliliği benim de beklediğimin altında kalsa da en azından çabaları için takdir ediyorum. Jilet çeşitliliğini arttırmaları ve rekabetçi sayılabilecek fiyatları ile birlikte Mühle ekibinin müşteri memnuniyeti birleşince bence desteklenmeli ve gelişmeleri takip edilmeli. Cella konusunda ise güncel alım ve kur farkından ötürü yapacak pek bir şeyleri yok gibi. Çıktıkları yolda başarılar dilerim.
Ücretsiz kargo mühle sitesindeki gibi 50tl veya 75tl üzeri kargo bedava olmalı.Tıraş jiletlerinde fiyatlar toptantr.com satılan fiyatlara çekilmeli ya da %10 onlardan ucuz olmalı bizi bu adamlara muhtaç etmeyin. Havale-eftlerde ödemelerde %3 İNDİRİMLİ OLMALI.Cella, ürünleri extrashaving sitesindeki fiyatlara çekilmeli tabac, prorasa da eklemeli.Canlı destek siteye eklense iyi olacaktır.Bİizde siteye alış veriş yaparak destek verelim komşularım şirketin Mühle Türkiye olarak geçmişini biliyoruz.Müşteri memnuniyetine önem veren ender firmalardan.Feather, kai, Gillette 7 OCLOCK sarı sitede çok beğeniliyor umarım onlarda gelmesini çok istiyorum.10 kartela alrım en az.
(07/04/2020, Saat: 14:20)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ücretsiz kargo mühle sitesindeki gibi 50tl veya 75tl üzeri kargo bedava olmalı.Tıraş jiletlerinde fiyatlar toptantr.com satılan fiyatlara çekilmeli  ya da %10 onlardan ucuz olmalı bizi bu adamlara muhtaç etmeyin. Havale-eftlerde ödemelerde %3 İNDİRİMLİ OLMALI.Cella, ürünleri extrashaving sitesindeki fiyatlara çekilmeli tabac, prorasa da eklemeli.Canlı destek siteye eklense iyi olacaktır.Bİizde siteye alış veriş yaparak destek verelim komşularım şirketin Mühle Türkiye olarak geçmişini biliyoruz.Müşteri memnuniyetine önem veren ender firmalardan.Feather, kai, Gillette 7 OCLOCK  sarı sitede çok beğeniliyor umarım onlarda gelmesini çok istiyorum.10 kartela alrım en az.

komşum öyle seri yazmışsınız ki bir solukta okudum; istemsizce bunlar tez vakit yapıla, uymayanın kellesi vurula dedim kendi kendime  Big Grin  Big Grin  inşallah temennilerinizin hayat bulduğu bir iş ve girişim modeli bulunur hepimiz karlı çıkarız bu durumda Huh  Blush
(07/04/2020, Saat: 14:37)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum öyle seri yazmışsınız ki bir solukta okudum; istemsizce bunlar tez vakit yapıla, uymayanın kellesi vurula dedim kendi kendime  Big Grin  Big Grin  inşallah temennilerinizin hayat bulduğu bir iş ve girişim modeli bulunur hepimiz karlı çıkarız bu durumda Huh  Blush

Dürüst şirketlerin ayakta kalmasını isteğim için yazdım , yorumun güzeldi sesli güldüm komşum maddeler halinde sıralasaydım iyi olabilirdi.
(07/04/2020, Saat: 14:37)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum öyle seri yazmışsınız ki bir solukta okudum; istemsizce bunlar tez vakit yapıla, uymayanın kellesi vurula dedim kendi kendime  Big Grin  Big Grin  inşallah temennilerinizin hayat bulduğu bir iş ve girişim modeli bulunur hepimiz karlı çıkarız bu durumda Huh  Blush

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fiyatları beğenmedim.
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura
Dolar olmuş 6.77. Cella yabancı sitelerde 10 dolardan aşağı değil.

Mustafa Bey getirse 35 liraya satabileceğini mi düşünüyorsunuz. Durum böyle devam ederse 50 liraya aldığımıza şükrederiz beyler.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: