Bonherre.com
Bu tur girisimlerin artmasi dilegi ile firmaya hayirli musteriler, hayirli kazanclar diliyorum.
(07/04/2020, Saat: 23:17)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella yabancı sitelerde 10 dolardan aşağı değil.

merhaba komşum, hangi sayfadan baktınız acaba
normalde avrupada 150ml kırmızı cella 4, yeşil cella 6 oyrodur
Detaylı incelemedim. Genel olarak yurt dışı alışveriş yapılan sitelere baktım.

4 euroya aldığınız ürünün kargosu gümrük vergisi vs. astarı yüzünü geçiyor. Hep direniyoruz bu fiyatlara ama direnmemiz gereken nokta birkaç firma değil başka yerlerde...

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Ben bir adet cella ve denemelik gilette jilet siparişi verdim. Gsb, Nacet, GP hoşuma giden olursa stok yapacağım. Hiç cella kullanmadım. Bakalım cella nasılmış?
(08/04/2020, Saat: 00:16)fusuy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba komşum, hangi sayfadan baktınız acaba
normalde avrupada 150ml kırmızı cella 4, yeşil cella 6 oyrodur

Maggard italianbarber gibi sitelerde Amerika sitelerinde 10-12 dolar arası
İngiliz sitelerinde 8-10 pound . Sizin dediğiniz gibi 4 EUR ya satılan yerlerde olabilir .
50 tl ( 7 Euro )bu ürün için çok değil , maalesef her alanda paramızın değerinin eridiğini göreceğiz .
Böyle zamanlarda gereksiz harcamalardan kaçınmak en iyisi .

Öte yandan Mühle gibi bir firmanın distribütörü olup 3 yılda yepyeni bir site ile yeni markalar ekleyerek yola cıkan firmaya elbette eleştiri hakkı vardır .günümüzde orta direk insanların bile ev geçindirmekte zorlandığı bir dönemde , evde kanepeye ayakları uzatmak yerine girişimlerde bulunup ticaret yapmanın zorluğunu anlamak gerekli .

Belki firmanın bu kadar parası var , belki bu işe yatırmayı düşündüğü bütçe budur, kazandıkça büyümek gibi gayet mantıklı strateji izliyor olabilir .

3 ana tedarikçimiz dünyanın çeşitli ülkelerinden Farklı ürünler getirip bize sunuyor bir şekilde kar etmek devamlılık sağlamak ve emeklerinin karşılığımı almaları gerekiyor
Cella yi birinden sv yi razorock ı diğerinden yaqi i öbüründen alabilirsin .
Hala bulamadığın varsa maggard var executive var , AliExpress var . Forumun ikinci el i bile başlı başına bir mağaza . Eleştirirken şunları yaparsan şu kadar alım yaparım derken , o cebindeki vermeyi vadettiğin kıymetli paran , hepsi kar olsa belki sitenin fotoğraf çekim maliyetini bile karşılamayacak .

Kimsenin avukatlığını yapmak istemem , mahalle esnafı olsa dükkanından kovar haklı olarak ama internet esnafının böyle çıkış yapması kendisine ciddi zarar verdiğinden sineye çekmesi gerekiyor .
Birbirimize olduğu kadar esnafımıza da tavrımız sitenin kalitesini aşağı çekmeyecek düzeyde olursa kendi adıma çok mutlu olurum .
Saygılarımla .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Mühle Türkiye ile aynı işletme (Bon İthalat İhracat), iki farklı internet adresi sadece. Şirket isim, adres ve telefonları aynı.

Gilette Silver Blue, Platinium gibi Gilette ürünleri uygun görünüyor. Uzun zamandır takip ettiğim Cella yeşil tıraş sabunu ve Pinaud Clubman'in Bay Rum tıraş losyonunu sipariş verdim. Salgından ötürü aynı gün kargoya veremedikleri için hemen akşamına arayıp durumu bildirdiler. İlgili ve müşteri odaklı olmaları çok hoşuma gitti. Umarım uygun fiyata daha çeşitli ürünleri de getirirler.

Ben de kendilerine başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
"Her şeyin bir şeyi vardır."
3 Kartela Gilette Silver Blue sorunsuz olarak 24 saat içinde elime ulaştı. Teşekkürler. Her zamanki gibi hızlı ve kaliteli.
Benim paketim de cok ozenli ve minik hediyesi ile geldi

Bir de not yazmislar, daha iyi paketlemek isterdik demisler. Zaten en iyi sekilde gonderilmis.
Kampanya sonrası Oldspice Whitewater losyon kazandım. Sonunda bugün kargo geldi ve kokusunu çok beğendim. Yanında da Cella'nın bio organic Aloe vera after shave balmı 10ml'lik deneme paketinde geldi. Bu arada sitenin adı bonherre olarak değişti. Paketleme çok özenliydi. Çok beğendim.

Qy1jRI.jpg
Hediye Oldspice losyon bugün geldi. Yanında da Cella'nın bio organic Aloe vera after shave mutlu etti. Paketleme için çok teşekkür ederim . Çok beğendim.7a1bb0482eaa6bd9c52881bcfebf611d.jpg

BKK-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tıraş aleti  

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: