AliExpress Haward DE
Belki olabilir ama mesela 11.11 de yaqi katana almak istemiştim zira fiyatı 120 tl civarına gelmişti indirimle ve mümkün olmamıştı, aliexpressteki normal satış fiyatının altına razorustan da alabiliyorum. Yani indirim ve kupon vs kullanamadiktan sonra aliexpress çok da hesaplı olmuyor. Cimer üzerinden ticaret bakanlığından bilgi alınabilir bu ürünlerin kısıtlı olarak değerlendirilip değerlendirilmediği hakkında belki de.
(11/12/2021, Saat: 08:22)B.C. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki olabilir ama mesela 11.11 de yaqi katana almak istemiştim zira fiyatı 120 tl civarına gelmişti indirimle ve mümkün olmamıştı, aliexpressteki normal satış fiyatının altına razorustan da alabiliyorum. Yani indirim ve kupon vs kullanamadiktan sonra aliexpress çok da hesaplı olmuyor. Cimer üzerinden ticaret bakanlığından bilgi alınabilir bu ürünlerin kısıtlı olarak değerlendirilip değerlendirilmediği hakkında belki de.

Mağazalar yardımcı olmaya çalışıyor tedarik için, istediğiniz ürünleri birebir sormakta yarar var bu yüzden.

Fiyat konusunda söylediklerinize karşı bir şey diyemem fakat çeşitlilik anlamında Aliexpress'in halen iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.
(09/04/2020, Saat: 21:02)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3RD1 komşumun tavsiyesiyle aldım, bunun yanında da Timor 1353 kopyası olanı da satın aldım.
Her iki makinanın orjinallerini de kullandım. Aliexpress'te satılan versiyonlarının daha iyi olduğunu düşünüyorum; makinayı daha fazla hissediyorsun. Ağırlıkları daha fazla ve dengeli, yormuyor. DE89 orijinal bana çok mild gelmişti. Ama bu makina bir seviye daha üst agresif ama günlük tıraş için iyi. Bunlardan başka makina alma gereği bile duymadım ben. Her türlü işimi görüyor. Özellikle de keskin jiletlerde çok iyi uyum sağlıyorlar.

Aletlerin kararması konusunda orijinal ve Aliexpress versiyonları arasında bir fark oldu mu sizin tecrübenizde?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HAWARD D657 // 3 Parçalı Tıraş Makinası ekindgn 7 3,815 23/07/2020, Saat: 11:21
Son Yorum: 3RD1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: