Geoffrey Beene Grey Flannel Kullananlar,Kullanmak İsteyenler
Yaklaşık 4-5 senedir kullanıyorum. Sıcak havada koku itibari ile boğucu gelse bile kasım-mart ayları arasında benim için vazgeçilmez. Başta ağır ve dolgun bir koku vermekte fakat 20 dakika sonra seyrekleşmekte. Sabah kullansanız bile akşama halihazırda kokusunu çevrenizdekiler alacaktır.Eski "berber kokusu" olarak adlandırılabilir.

Kokunun baskın olduğu dönemde bergamot ve limon tadını çok seviyorum. Seyrelmeye başladığı zaman çiçek tatları geliyor ama elbette ıslak meşe kokusu ana taşıyıcı koku.

Özellikle herkes tarafından sevileceğini iddia etmek zor.Ama ağır ve fark edilebilecek bir koku.

Gözünüzü kapattığınızda; yağmur öncesi kapalı havanın hakim olduğu veya yağmurun henüz kesildiği bir sonbahar gününde eski evlerin arasında, meşe ağaçları ile bezeli Arnavut kaldırımlarında, dökülmüş meşe yapraklarının olduğu bir sokağın kokusunu alıyorsunuz.
Ben bu parfumu denemek ve begenirsem almak istiyorum. İstanbuldaki tekin acar-sevil benzeri magazlarda yok adini bile bilmiyorlar. Nerden koklayabilirim?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Impa'da vardi komsum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İmpayi bulmam sart oldu artik. Besiktas-gayrettepe-levent taraflarinda bakindim da bulamayacagim galiba. Aslinda amacim koklamak, belki sevmeyecegim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Malesef İmpa'da kalmamıştı en son ben geçen hafta gittiğimde.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İzmir'deki Kervan Pasajı formatında yerlerde de bulunabiliyor, İstanbul'daki karşılığını bilmiyorum. Yolunuz İzmir'e düşerse Kervan Pasajı'nda ve Gül Sokak'ta bulabilirsiniz.
ben bugun impa dan aldim 200 ml aftershave 65 tl.
parfumu daha kalici ve guzeldir.olsa deodorantini da alirim.
bu koku trend bir koku degil 1million xs black bulgari gibindegil bambaska bisey.alisilmadik ve dikkat cekici bir koku.fakat ya cok severwiniz yada nefret ederwiniz.tarzi hermes gibi.
bence bu forumdaki tarz sahibi insanlarin swvwcegi bir koku.en az bir kere sans vermelisiniz.bu kokuya ve "chergui" ye

http://www.parfummeraki.com/2011/12/serg...1.html?m=1

bu arada grey flanel in kece ambalajindan cok guzel dolmakalem kilifi oluyor.
dolmakalem meraklilarina duyrulur Wink

Parfümün bir modası trendi olduğu doğru belki eski tarz bir koku diyebiliriz bunun için ama gelmiş geçmiş en başarılı erkek korkularından biridir şaheser bence ilk on dakikası biraz zorlayıcı deneyin severseniz vazgeçemezsiniz
Tam manasıyla bir Sonbahar kokusudur. Kült bir klasiktir bence , günümüz trendine çok uygun olmamakla birlikte kokuyu sevenler ya çok sever, ya hiç sevmez.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,780 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Grey Flannel cenkcenk 5 3,624 18/01/2020, Saat: 16:55
Son Yorum: cenkcenk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: