Jaguar 771 professional
(27/04/2020, Saat: 02:39)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok sert geliyor. İkimizinkide aynı mı?  Benimkinde 771 K yazıyor. Resmide bu
750b3f4d88740fc44e5cca60b17c0568.jpg

meizu X8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendeki bunun siyahi. Dedigim gibi sac kurutma makinesi taktigini bi uygula. Fircanin killarini tut elinin arasinda ve makineyi en dusuk isida calistir. Bir sure dene hocam. Fircayi kullanirken omurgali ve buyuk firca oldugunu goz onune alirsak yuze uygularken killara yakin tutmali ve dairesel yerine asagi yukari hareketlerle sabun uygula bence firca uysallasana kadar. Bunun haricinde catallanmayan sert igne gibi olan killari dibe yakin kesmeyi dene. Bu arada alali ne kadar oldu hocam
(27/04/2020, Saat: 02:48)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki bunun siyahi. Dedigim gibi sac kurutma makinesi taktigini bi uygula. Fircanin killarini tut elinin arasinda ve makineyi en dusuk isida calistir. Bir sure dene hocam. Fircayi kullanirken omurgali ve buyuk firca oldugunu goz onune alirsak yuze uygularken killara yakin tutmali ve dairesel yerine asagi yukari hareketlerle sabun uygula bence firca uysallasana kadar. Bunun haricinde catallanmayan sert igne gibi olan killari dibe yakin kesmeyi dene. Bu arada alali ne kadar oldu hocam
Dediğiniz gibi yapıcam. Bir hafta oldu alalı.

(27/04/2020, Saat: 02:50)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğiniz gibi yapıcam. Bir hafta oldu alalı.

Bunun haricinde kullanilmamis dis fircan varsa fircanin uclarini hafifce fircalamayida deneyebilirsin. Forumda bir kac kisinin olumlu sonuc aldigini okumustum.
(27/04/2020, Saat: 02:50)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğiniz gibi yapıcam. Bir hafta oldu alalı.

Komşum bence yanlış anlaşılma var. Bu fırça nasıl sentetik? Az önce çakmakla yaktım. Bildiğin yanık kıl kokusu geldi. Burnumun direği kırıldı. Sizde de öylemi bi dener misin?

(27/04/2020, Saat: 02:54)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bence yanlış anlaşılma var. Bu fırça nasıl sentetik? Az önce çakmakla yaktım. Bildiğin yanık kıl kokusu geldi. Burnumun direği kırıldı. Sizde de öylemi bi dener misin?

Ayni seyi meraktan az once denedim Big Grin
Urunun satildigi tum yerlerde sentetik deniyor ama ureten firmanin sitesine girip baktigimda mix yaziyordu. Sentetik ve domuz karisik olabilir hocam. Sayende fircami tanidim Big Grin
(27/04/2020, Saat: 02:57)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayni seyi meraktan az once denedim Big Grin
Urunun satildigi tum yerlerde sentetik deniyor ama ureten firmanin sitesine girip baktigimda mix yaziyordu. Sentetik ve domuz karisik olabilir hocam. Sayende fircami tanidim Big Grin
Bi an sentetik fırçaymış diye üzülmüştüm SmileKomşum forumdaki başlıklardan anladığım kadarıyla bu fırçalar domuz kılıysa break in istiyor.

(27/04/2020, Saat: 03:02)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi an sentetik fırçaymış diye üzülmüştüm SmileKomşum forumdaki başlıklardan anladığım kadarıyla bu fırçalar domuz kılıysa break in istiyor.

Dogru diyosun hocam zamanla daha da guzellesecek anlasilan. Aralardaki siyah killardan anlamam lazimdi Big Grin
Mix firca oldugunu ogrendigim iyi oldu
(27/04/2020, Saat: 03:06)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dogru diyosun hocam zamanla daha da guzellesecek anlasilan. Aralardaki siyah killardan anlamam lazimdi Big Grin
Mix firca oldugunu ogrendigim iyi oldu
Acaba gerçekten mix mi yoksa tamamen domuz kılı mı? Rastgele kopardığım kılların hepsi domuz kılı çıktı. Sentetik bir parça göremedim veya anlamadım. Tam olarak anlamanın bir yolu var mı? Bilen üstadlar yazar mutlaka. Üreticisine de sorulabilir. Komple domuz kılıysa daha mutlu olurum.

(27/04/2020, Saat: 03:15)Ftatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba gerçekten mix mi yoksa tamamen domuz kılı mı? Rastgele kopardığım kılların hepsi domuz kılı çıktı. Sentetik bir parça göremedim veya anlamadım. Tam olarak anlamanın bir yolu var mı? Bilen üstadlar yazar mutlaka. Üreticisine de sorulabilir. Komple domuz kılıysa daha mutlu olurum.

Tamamen domuzsa gercekten guzel olur. Okudugum kadariyla dogal kil kokusuyla beraber yanan yer ufalanir, dagilir. Sentetikte ise siyah nokta seklinde kalir yazmislardi.
Komşum üreticisinin web sitesini bulamadım. Sen nereden baktın?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jaguar 1071 Niko 78 55,637 08/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: speedline
  JAGUAR kumuca 351 332,948 04/05/2023, Saat: 17:24
Son Yorum: goshawk
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,778 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
  Proraso Professional Boar Southwestern 25 15,793 13/12/2021, Saat: 15:50
Son Yorum: Oldstyle
Information Nom Tıraş Fırçası - LASSE 41 LE vs. Jaguar 236 karşılaştırma yazark 5 3,386 01/06/2021, Saat: 16:31
Son Yorum: Schumi
Exclamation Yeni Jaguar 1071 Mix ekindgn 10 5,600 02/03/2021, Saat: 02:24
Son Yorum: shabby
  jaguar fırça? mriza1 8 21,323 12/11/2012, Saat: 01:37
Son Yorum: kumuca
Information Yeni aldığım jaguar fırçalar zorba58 26 44,981 24/04/2012, Saat: 20:07
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: