Corona hobisi
(02/05/2020, Saat: 15:39)Muhibbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 TLlik jiletlere boşuna para vermeyin derim. De89 ve Omega iyi tercih. Daha çok kabul görmüş jiletlerden tercih edin. Rapira çeşitleri, voskhod, Gillette çeşitleri, treet çeşitleri vs gibi
Denemek için ucuzlardan ne varsa ekledim. Ne gibi eksileri var kesmez mi çekme mi yapar. Bilmediğimden soruyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/05/2020, Saat: 15:44)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için ucuzlardan ne varsa ekledim. Ne gibi eksileri var kesmez mi çekme mi yapar. Bilmediğimden soruyorum

Konforu düşük jiletler benim tercüme göre. Jilet zaten bu tıraş isinin en ucuz elemanı.
Saygılar.
Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Jilet konusunda bir şey diyemem ama sipariş verdiğiniz jiletlerin tamamını denedikten sonra bir de Gillette Platinum denemeniz yerinde olur. Seçtiğiniz fırça tam performans vermesi için biraz zaman ve çabaya ihtiyaç duyuyor oysa bir Yaqi Tuxedo geldiği anda göreve hazırdır. Alet olarak Merkur 42C deneyebilirsiniz. Benim tavsiyelerim biraz konforlu tıraşa yönelik o nedenle alkol içermeyen kaliteli bir tıraş sonrası ürünü mutlaka ihmal etmeyin.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(02/05/2020, Saat: 15:44)the godfather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için ucuzlardan ne varsa ekledim. Ne gibi eksileri var kesmez mi çekme mi yapar. Bilmediğimden soruyorum

Nacet, asco, vertice shark dışındaki jiletleri bence almayın.
https://beyfendi.org
(02/05/2020, Saat: 16:19)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nacet, asco, vertice shark dışındaki jiletleri bence almayın.
Yani kötüsünü görmeden de iyisini anlarmıyım?

(02/05/2020, Saat: 15:51)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Jilet konusunda bir şey diyemem ama sipariş verdiğiniz jiletlerin tamamını denedikten sonra bir de Gillette Platinum denemeniz yerinde olur. Seçtiğiniz fırça tam performans vermesi için biraz zaman ve çabaya ihtiyaç duyuyor oysa bir Yaqi Tuxedo geldiği anda göreve hazırdır. Alet olarak Merkur 42C deneyebilirsiniz. Benim tavsiyelerim biraz konforlu tıraşa yönelik o nedenle alkol içermeyen kaliteli bir tıraş sonrası ürünü mutlaka ihmal etmeyin.
Siparişi ptesi vereceğim dediğiniz fırçayı inceleyeceğim.merkür ile ej aynı diye okudum ama 42j, 89 vs ayrımları bilmiyorum.

(02/05/2020, Saat: 16:19)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nacet, asco, vertice shark dışındaki jiletleri bence  almayın.

Ben de buna katılıyorum. Genel beğeninin dışındaki jiletleri bence denemeyin yolun başında. Onların yerine yeşil astra, perma sharp, derby usta, sarı ve yeşil gillette seven o'clock, gillette platinum, rapira swedish supersteel, bolzano jiletlerinden istediklerinizi denemenizi tavsiye ederim. Bunlar içinde benim ve birçok kişinin favorileri de gilette platinum ve sarı 7 o'clock'tur. Uygun olan jiletler içinden seçmek isterseniz de perma sharp, yeşil astra ve derby ustayla denemelere başlayabilirsiniz.
Bence mild aletinizi daha keskin jiletlerle de kombinlemenizi tavsiye ederim. Örn: Feather
Hoşgeldiniz, ben de jiletle ilgili verilen tavsiyelere uymanızı öneririm, kötü jiletle tıraş bu işin keyif kısmını tamamen öldürüyor.
Yeni ürünler geldi akşam tıraşı için jilet öneriniz nedir. cb82d575651e8772ca75f30f5e086590.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: