Öğrenci üye
Hoşgeldiniz komşum,keyifli tıraşlarınız olsun.Bende dizin gibi öğrenciyim üniv 4.sınıf.öğrenci arkadaşları,akranlarımı görmek güzel iyi ki erkenden girmişiz bu yola Smile kopugunuz bol olsun.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/05/2020, Saat: 18:37)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum,keyifli tıraşlarınız olsun.Bende dizin gibi öğrenciyim üniv 4.sınıf.öğrenci arkadaşları,akranlarımı görmek güzel iyi ki erkenden girmişiz bu yola Smile kopugunuz bol olsun.

sağolun komşum. zehirli oku tattık bi kere Big Grin
Komşum aman dikkat burs,harçlık vs biraktirmaz.dozunda ilerlemekte fayda var Smile

(09/05/2020, Saat: 18:42)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aman dikkat burs,harçlık vs biraktirmaz.dozunda ilerlemekte fayda var Smile

haklısınız onun için yuma ile başladım. jiletli ustura da deneyeceğim en yakın zamanda. Çok yakın tıraş seviyorum.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlar.
Hoşgeldin komşum. Vintage seviyorum dediğin için alttaki ilanda bulunan slim adjustable i kaçırma. Fiyatı uygun . Jilet ve sabunları kapalı kutu olarak alma. Sample olarak satan komşularımız oluyor. Acele etmeden zamanla herşeyi denersin inşallah

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=12385
Hoşgeldin komşu, en ideal yer forumdan temin etmek. Ama 2.el alışveriş sitelerinde de denk gelebilirisin vintage aletlere
Hoş geldiniz keyifli tıraşlarınız ve sohbetleriniz olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Hoşgeldin komşum.

meizu X8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: