Eski üye
Öncelikle merhabalar siteye 2016 senesinde üye olmama karşın kendimi tanıtma başlığı açmamışım Smile 28 yaşındayım ismim batuhan denizciyim(yat kaptanı) geleneksel tıraşada denizci olmam vesilesi ile başladım okulda günlük tıraş oluyorduk gemiye çıktığımda mach3le tıraş olmak zorluyordu hem tahriş hem masraf açısından stajersin sonuçta Smile diğer arkadaşlardan klasik makine ve jiletleri gördüm sonra muhtemelen internetin çektiği bir limanda siteyi keşfedip ilk makinem wilkinson sword ve yeşil astra jilet ile başladım aradan geçen 4 sene sonunda site yeniden aklıma geldi işte burdayım epey uzun oldu sanırım kusura bakmayın
Gemide tıraş olmak da zordur herhalde.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Hoşgeldiniz komşum
(10/05/2020, Saat: 17:35)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gemide tıraş olmak da zordur herhalde.

Youtube.com/Berberbey

çok hoş olmuyor hava olduğu zamanlarda ama hava yoksa dünyanın en güzel tıraşını olabilirsiniz lumbuzdan deniz manzarası eşliğinde

(10/05/2020, Saat: 17:40)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum
hoş buldum teşekkür ederim
Hoş geldiniz komşum.
Hoşgeldiniz komşum...
hoşgeldiniz keyifli tıraşlar
Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kaptan komşum gemi sağa sola sallanırken zor olmuyor mu diye soruyor Berberbey komşumuz. Ya da ben öyle anladım.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(10/05/2020, Saat: 19:15)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kaptan komşum gemi sağa sola sallanırken zor olmuyor mu diye soruyor Berberbey komşumuz. Ya da ben öyle anladım.

ben çok uzun yazıp başınızı ağrıtmamak adına hava olduğu zaman hoş olmuyor demiştim Smile deniz dalgalı olduğunda sıkıntılı oluyor biz yerimizde duramıyoruz kaldı ki tıraş olalım, ama çok abartı dalga olmayan zamanlarda beşik gibi hafif hafif sallanırken bir sıkıntı olmuyor
Komşum tekrardan hoşgeldiniz .
Deden gibi tıraş ol.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba, Yeni Üyeyim Ama Eski Usturacıyım Alfred 32 39,846 28/09/2012, Saat: 22:56
Son Yorum: errate

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: