Alsancak tıraş sabunu
Bende bu haberi aldim, cok sevindim gerçekten. Kap olayi da Berberbey'in videosundaki gibi güzel olmus.
Sabun konusunda pek cok komsum kadar bilgiye sahip degilim ama Alsancak'i seviyorum. Su ana kadar denedigim sabun/kremlerden bazilarina artik geri donmeyecegim, belli basli olanlarla devam edecegim. Bunlardan ilk iki sirayi Arko ve Alsancak paylasiyor. Bu nedenle stoklama yapacağım sanirim.
Keske Arko'da yapsa boyle seyler...
Alsancak firmasina çok tesekkurler..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Harika bir haber. Yerli seri üretimler içinde Alsancak tıraş sabununu tek geçerim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Yeni kabında ve yeni formülüyle üretilen ürünler satışa sunulmuş:

https://www.pttavm.com/magaza/alsancakkimya

Listede yeni versiyonun mentollü olanını göremedim, belki de atlamışlardır eklemeyi.
So far so good..
sabunu en yakın zamanda alıp test etmek istiyorum lakin arko'ya bence zor rakip olur. neden diye soracak olursanız sabunun en ucuz hali 500 liraya satılan hali. yani benim 85 gram sabunu 3.5 liraya alabilmem için 500 liralık alışveriş yapmam lazım. durum arko'da öyle değil. gir tekli al çık tanesi 3.5 lira. 500 liralık alsan 1 1.5 liralara kadar düşebilir. diğer sebep ise marka ismi. arko ilk sabunu 1957'de çıkardı ve bugün herkes arko'yu bilir, hemen hemen herkes de en az bi kere kullanmıştır. küçük bir şehirde yaşıyorum, gözlemlediğim kadarıyla insanlar berberler gibi bi arko alıp tasa basıp tıraş oluyorlar. şimdi bu insanlar arko denince ne olduğunu bilir fakat, alsancak denince o ne diye tepki verecektir.

bana kalırsa yerli sabunların sayısının artması lazım, yeni firmalar gördükçe alıyorum sabun. ev dolu sabun oldu Smile alsancak firmasının da hızla yükselmesini isterim lakin varmaya çalıştığım nokta şu, arko 40'tan fazla ülkeye ihracat yaparken alsancak'ın ona rakip olması biraz zor gibi. yolu bahtı açık olsun.
Stay Sharp. Jilet
Yeni satışa sunulan sabunlar önceki dandik ambalajdaki ürünlerle aynı formülasyonda mı acaba? Eğer öyleyse yeni ambalaj çok fazla fiyat farkı eklemiş. Ayrıca kokulu ürünler pek beğenilmemişti, eğer formülasyon değişmediyse sıkıntı var demektir.
(06/04/2021, Saat: 20:08)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar firma sahibi Basri beye yaptığımız geri dönüşler sonrası yeni ürünlerinde geliştirmeler yapmış ve ayrıca kap olayini da çozmusler. Basri beyin dediğine göre yeni cesitlerin kokusu daha hafifletilmiş ve doğal yağlarla desteklenmiş daha soft olmuş örneğin mentollude mentol ve  ve yağ eklemesi olmuş. Ayrıca sabunun kıvam ve koruyuculuk etkiside arttırılmış ve denemeler yapmışlar kuruma,kıvam ve tıraş sonrası hissiyatı ile ilgili. Çarşamba günü epttavm üzerinden satışa sunulacakmis yeni ürünler yeni kaplarında. Bana gelen fotoğrafları da ekliyorum.

(10/04/2021, Saat: 20:00)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni satışa sunulan sabunlar önceki dandik ambalajdaki ürünlerle aynı formülasyonda mı acaba? Eğer öyleyse yeni ambalaj çok fazla fiyat farkı eklemiş. Ayrıca kokulu ürünler pek beğenilmemişti, eğer formülasyon değişmediyse sıkıntı var demektir.

Burda yazmıştım komşum. Formudede değişim.okdugunu söylediler. Tabi bende daha denemedim. Bir oncekinde en çok acibademliyi sevmiştim.
Kartallar yüksekten uçar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,261 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,374 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,231 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,803 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: