Alsancak tıraş sabunu
(12/10/2020, Saat: 11:26)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
Abi müthiş bir inceleme olmuş çok teşekkür ederim.
(12/10/2020, Saat: 11:26)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

İnceleme için teşekkürler @kayaayhan komşum,
Koku anlamında katılıyorum, keskin kokusunu (ki beyaz sabunu çok severim) daha da farklılaştırarak (limon, sandal vb) harika bir ürün yaratabilirler, Basri Bey'e aynı konuda bende bildirim de bulunmuştum.

Köpük, kayganlık ve nemlendirme olarak benim çok hoşuma gitmişti (cilt yapısı vs farklı faktörler var elbette) ama sizin de belirttiğiniz husular geçerli, tek bir kullanıcı olmak var bir de seri üretime yönelik olarak bir ürün üretmek var. Belirttiğiniz gibi farklı birşey sunmalı ki piyasada yer edinebilsin, ki Arko'nun sırf ambalajına hasta - bağımlı olanlar bile varken (benim gibi Smile )

Bu incelemeler-geri bildirimler herşeyden kıymetli, bir üretici bu bilgilere ulaşmak için danışman firmalara tonlarca para yatırabiliyor. Firmanın da iletişime açık olması gerçekten harika. Daha da gelişsin, miissss'ler gibi bir sabun çıksın ortaya.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@"ekindgn" kesinlikle katılıyorum hocam. Performans değerlendirmesi yaparken fiyatı da göz önüne alarak yorum yapıyorum. Performansı tatminkar. Bizim yerli ürünlerimiz zaten kötü ürünler vs. değiller. Amaç tıraş olmaksa alasını oluruz. Aynı fiyat aralığı, orta ve üst segmentasyonda envai çeşit yabancı ürün denedim. Kat kat pahalı ürünleride... Bu fiyat aralığında Arko 'dur , Derby ' dir rakipsiz ürünler gerçekten. Smile

İnceleme akabinde Basri beye linki de ilettim. Karınca kararınca çorba da bir tuzumuz olabilirse ne ala...
@kaanayhan Üstadım sabundan dolgun köpük oluşmamasını kim yazacak diye bekliyordum. Bu konuda bende sizinle hemfikirim. Sabunun kayganlıgı kıvamı cok güzel sanki krem sürmuş gibi oluyor ancak ne kadar suyla beslerseniz besleyin dolgun köpük oluşmuyor.
@"Mustafa40" Katılıyorum hocam. Yani donyağlı sabunlardaki gibi yoğun, kalın bir köpük olmuyor ama ustura için de , çift taraflı tıraş aleti için de yeterli seviyede kıvamlı köpük yapılabiliyor. Fazlası yok.
@kaanayhan abi çok güzel yorumlamışsın tebrik ederim. beklenti biraz düştü bende. proraso kıvamında olsa ülke sıraya girerdi halbuki Big Grin
(12/10/2020, Saat: 15:59)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kaanayhan abi çok güzel yorumlamışsın tebrik ederim. beklenti biraz düştü bende. proraso kıvamında olsa ülke sıraya girerdi halbuki Big Grin

Yerli olduktan sonra isters mdc kıvamında olsun gene yüzüne bakmazlar Mustafa Abi
Bugün yine Alsancak tıraş sabunu ile tıraş oldum. Yüzümde köpükle oynamaktan tıraşa bir türlü geçemedim. Çok başarılı ve çok severek kullanıyorum. Bu hafta 1 kilo kadar alıp stoklarda sağlama alacağim. Yolu açık olsun. Çeşitlerini çıkartıp, güzel bir kutlulama ile epeyce güzel yerlere gelir.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
kaanayhan komşum, bu ayrıntılı güzel incelemeniz için çok teşekkür ederim.
@kaanayhan komşum çok doyurucu bir inceleme olmuş. Teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 128 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,058,294 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 96,580 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 782 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 982 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 500,807 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,444 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,429 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,397 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,584 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: