Alsancak tıraş sabunu
Bugün ilk kez kullandım Alsancak Traş Sabununu. Nivea Soft Krem kasesi(beyaz renkli, 300 ml) gibi bir kasade olsa daha iyi olurdu köpürtmesi için. Köpürtmesi zayıf ama kremsi köpüğü kayganlık olarak iyi. Kokusu ise beyaz banyo sabunu gibi. Traş sonrası kokusu kalmadı koku kalıcılığı yok. Yüzde kurutma ise yapmadı.
(07/01/2021, Saat: 23:08)Amokachi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün ilk kez kullandım Alsancak Traş Sabununu. Nivea Soft Krem kasesi(beyaz renkli, 300 ml) gibi bir kasade olsa daha iyi olurdu köpürtmesi için. Köpürtmesi zayıf ama kremsi köpüğü kayganlık olarak iyi. Kokusu ise beyaz banyo sabunu gibi. Traş sonrası kokusu kalmadı koku kalıcılığı yok. Yüzde kurutma ise yapmadı.

Aynen komşum bende severek kullanıyorum bu sabunu ilk çıktığında edinmiştim.Hatta senin dediğin gibi krem kutusuna koydum. Kesinlikle başarılı bir sabun hem kıvam hem kurutma açısından. Sadece koku çeşitleri olsa daha iyi olur fiyatına göre iyi sabun. Firma koku çeşitleri ile ilgili çalışma yapıyordu en son bilgilere göre belki yakın zamanda farklı kokularla piyasaya çıkabilirler.
Kartallar yüksekten uçar
https://www.pttavm.com/magaza/alsancakkimya

Yeni kokularda ürünler çıkmış arkadaşlar.
Alsancak sabunu 1ay önce almıştım çok hoşuma gitti kokusu hariç. Yeni kokulu sabunların çıkması çok iyi olmuş. Şimdi sipariş zamanı.
(21/01/2021, Saat: 22:35)ati19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alsancak sabunu 1ay önce almıştım çok hoşuma gitti kokusu hariç. Yeni kokulu sabunların çıkması çok iyi olmuş. Şimdi sipariş zamanı.

Bir iki gün bekleyin komşum. Şu an alınan her ürün için ayrı kargo ücreti ekliyor eptt avm. Çoklu alım tanımlanana kadar bekleyin bence.
@"Asktm" bilgilendirme için teşekkürler.
Daha önce denemiş , incelemiştim. Beğendiğim ve eksik bulduğum noktalarıda belirtmiştim. Üreticinin eleştirilere göre ürünü revize etme çabaları takdire şayan. Tüm ürünlerden birer adet sipariş vereceğim.
Tıraştan sonra Yüzümü çok feci kurutan bir sabun. Arko sabunu hiç kurutmazken bu Alsancak sabununu kullandığımda kuruluk yaşıyorum. O yüzden şimdilik rafa kaldırdım.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
daha önce de yazmıştıım, şimdi de yazma gereği duyuyorum. kesinlikle fiyat/performans açısından, kendi kanaatimce hala rakipsiz. kokusu ilk zamanlar ağır, acımsı olabiliyor ama sonra sonra hafifliyor. misal benim şuan hiç rahatsız etmiyor. çok severek, zevkle kullandığım bir sabun. benim için en az arko kadar vazgeçilmez oldu geçen zaman içinde Smile
Arkadaşlar firma sahibi Basri beye yaptığımız geri dönüşler sonrası yeni ürünlerinde geliştirmeler yapmış ve ayrıca kap olayini da çozmusler. Basri beyin dediğine göre yeni cesitlerin kokusu daha hafifletilmiş ve doğal yağlarla desteklenmiş daha soft olmuş örneğin mentollude mentol ve ve yağ eklemesi olmuş. Ayrıca sabunun kıvam ve koruyuculuk etkiside arttırılmış ve denemeler yapmışlar kuruma,kıvam ve tıraş sonrası hissiyatı ile ilgili. Çarşamba günü epttavm üzerinden satışa sunulacakmis yeni ürünler yeni kaplarında. Bana gelen fotoğrafları da ekliyorum.
nUCMbs.jpg
HjUGjv.jpg
nuHMgB.jpg
aqUvCj.jpg
bUg3EP.jpg
Kartallar yüksekten uçar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,297 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 636 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,449 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,411 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,891 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,335 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,974 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,730 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: