OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP
https://zbm.co/u/9XPF0J?r=333134866

9JNd7Z.jpg

wHKxUL.jpg

Yeni yazlık esansla donyağlı sabunumuz versiyon 3.1 buluştu. Yine Creed Green irish tweed esansı kullanıldı. Benim için oldukça ferah ve yeşili çağrıştıran güzel bir deneyimdi. Tüm tıraş sever komşularıma hayırlı uğurlu olsun.
Yeni sabununuz hayırlı, kazancınız bol olsun
(16/05/2020, Saat: 02:12)fusuy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sabununuz hayırlı, kazancınız bol olsun
Teşekkürler dostum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Osman komşum tebrik ederim, çok güzel işlere imza atıyorsunuz. Bir tavsiye olarak kabul edin lütfen, ilerideki üretilecek sabunların kabını, yine bu boyutlada plastik olanlarla değiştirmenizi tavsiye ederim. Zira bu teneke kabların ileride paslanmayla karşı karşıya kalacağını tahmin ediyorum. Diğer bir hususta zebramo ya ürün başına belli bir komisyon veriyorsunuz, bu komisyonu azaltmak için, çoklu alım yapacaklar kargo dahil tek bir ürünü firma üzerinden alsın geri kalanları sizin hesabınıza direk yatırsın. Zebramoda şöyle bir sıkıntı var 4 sabun alacaksa 4 kere işlem yapmak gerekiyor hem. Bu şekilde alan kişi hem tek işlem yapmış ve uğraşmakla kalmaz. Umarım ileride kenti ticari sitenizi açabilirsiniz ve yurt dışına açılırsınız. Zira yurt dışındaki pazar payının ülkemizden daha büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu şekilde emeklerinizin karşılığına daha çabuk ulaşacağınız kanısındayım. Yolunuz açık olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(16/05/2020, Saat: 17:39)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman komşum tebrik ederim, çok güzel işlere imza atıyorsunuz. Bir tavsiye olarak kabul edin lütfen, ilerideki üretilecek sabunların kabını, yine bu boyutlada plastik olanlarla değiştirmenizi tavsiye ederim. Zira bu teneke kabların ileride paslanmayla karşı karşıya kalacağını tahmin ediyorum. Diğer bir hususta zebramo ya ürün başına belli bir komisyon veriyorsunuz, bu komisyonu azaltmak için, çoklu alım yapacaklar kargo dahil tek bir ürünü firma üzerinden alsın geri kalanları sizin hesabınıza direk yatırsın. Zebramoda şöyle bir sıkıntı var 4 sabun alacaksa 4 kere işlem yapmak gerekiyor hem. Bu şekilde alan kişi hem tek işlem yapmış ve uğraşmakla kalmaz. Umarım ileride kenti ticari sitenizi açabilirsiniz ve yurt dışına açılırsınız. Zira yurt dışındaki pazar payının ülkemizden daha büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu şekilde emeklerinizin karşılığına daha çabuk ulaşacağınız kanısındayım. Yolunuz açık olsun.
İyi dilekleriniz için çok teşekkür komşum.

Osman bey içerikteki ayçiçek yağı(sunflower oil)nın artısı nedir sabuna?
(16/05/2020, Saat: 22:08)Benzodiazepin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman bey içerikteki ayçiçek yağı(sunflower oil)nın artısı nedir sabuna?
Ayçiçek yağı cilt için faydalı A ve E vitamini bakımından oldukça zengindir. Cildin yenilenmesine faydası vardır. Antioksidan özelliği de bilinmektedir. İçeriğinde cildi besleyici yağ asitleri bulunmaktadır. Kısaca cildi desteklemek için kullanılır. Nette çok detaylı bilgiler mevcut kısaca tıraş sonu hissiyatı iyileştirmek için kullanıyorum.

(16/05/2020, Saat: 22:31)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayçiçek yağı cilt için faydalı A ve E vitamini bakımından oldukça zengindir. Cildin yenilenmesine faydası vardır. Antioksidan özelliği de bilinmektedir. İçeriğinde cildi besleyici yağ asitleri bulunmaktadır. Kısaca cildi desteklemek için kullanılır. Nette çok detaylı bilgiler mevcut kısaca tıraş sonu hissiyatı iyileştirmek için kullanıyorum.

Teşekkür ederim.
Osman bey elinize sağlık. Bu sabunu 2 kez kullandım. performans ve köpük olarak artistry sabununuz gibi cok iyi. Koku olarak da tam yazlık bir koku, iyi bir seçim olmuş

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,037 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,891 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,156 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,939 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,887 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,063 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,566 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,273 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,622 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,415 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: