Herkese Merhabalar
DE89 ile R89 ile aynı alet komşum. Edwin Jagger firması için bu başlığı Mühle üretiyor.

Mühle internet sitesinden alıntı: EDWİN JAGGER
Klasik bir İngiliz tasarımına sahip ürünleriyle dünyada oldukça bilinen bir marka olan Edwin Jagger 1988 yılından beri tıraş ürünleri ile kullanıcılarına ulaşıyor. Makine başlıkları Mühle tarafından üretildiğinden, jiletli tıraş makineleri bilinen kapalı taraklı sistemde performans gösteriyor. Markanın açık tarak sisteminde bıçağı henüz yok, sap kısmı ise tasarımıyla markanın imzasını taşıyor. Tasarımıyla değişen çeşitli seriler arasında en çok DE89 jiletli tıraş makinelerinin adı geçiyor.

DE89 & R89 ile Merkur 34c yeni başlayan tüm komşularımıza genellikle tavsiye edilen aletlerdir. Tasarımı ve fiyatı ile hangisini kendinize yakın hissederseniz alabilirsiniz. İkisi de sizi üzmez. Kalite olarak hemen hemen aynıdır ancak Mühle bir tık öndedir. Gerçi hepsi kaplama aletler. Çelik olmadıklarından dolayı üst seviye aletler değil ancak başlamak için idealdir.
https://muehle-shaving.com.tr/blogs/blog...9814&_ss=r
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Hoşgeldiniz
ne mutlu türküm diyene !
Hoş geldiniz, ikisi de benzer makinalar, içinize sineni alabilirsiniz.
Hoşgeldin komşum. Bende iki markanın aletide var. Her ne kadar Edwin Jagger i daha şık bulsamda elim nedense muhleye gidiyor. Nedeni ise bana göre ej nin açıklığı 0.76 iken muhlenin 0.86gibi hissetmem.
(19/05/2020, Saat: 21:36)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum. İkisinin de başlığı aynı kabul ediliyor. Sap farklı gibi düşünün

Komşum hoşbulduk teşekkür ederim. Videolar ve fotoğraflarda muhle daha güzel görünüyor, aynı kesim özelliklerine sahiplerse almaya gittiğimde sadece tasarımlarına bakacağım öyleyse

(19/05/2020, Saat: 21:36)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Bahsettiğiniz traş makineleri bende olmadığından yorum yapamayacağım. Ben Parker Variant ayarlı makine kullanıyorum, fiyat ve performans açısından tavsiye ederim. Traş kasesi için de Proraso Traş Kasesini tavsiye ederim. Seramik traş kasesi de kullanıyorum ancak kırılıp çatlamalar olabiliyor. Proraso plastik olduğundan bence kullanımı daha kolay.

Sıhhatli traşlar

Hoş bulduk teşekkür ederim. Parker Variant'ı videoalarda gördüm ama araştırmadım şimdi bakacağım komşum sağolun. Proraso nun kasesi babamda var bir defa kullanma fırsatı buldum kartuşlu jilette tıraş olurken imrenip Big Grin şöyle bir sıkıntı yaşadım köpük yapmaya çalışırken parmaklarım çok fazla kenarlara çarpıyor ve köpük dışarı taşıyordu bana biraz daha geniş bir kaseyle daha rahat yapılabilir gibi geldi ama dediğiniz gibi plastik olması avantajlı.

(19/05/2020, Saat: 21:52)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

(19/05/2020, Saat: 21:56)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Keyifli sohbetler ve tıraşlar dilerim.

Hoş bulduk teşekkür ederim.

(19/05/2020, Saat: 21:59)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum

1. Mercedes C 180 kum grisi diğeri de kemik girisi
Bunun yerine size Merkür 34c tavsiyemdir

2. İçi tırtıklı olan herhangi bir kase yeterli

Bu tarz kaselere mutlaka çevrenizde denk geldiniz . Eline uygun olanı almanız yeterli çok da büyük almayın yoksa bütün komşulara köpük çıkar

Komşum hoş bulduk teşekkür ederim. Merkür 34 c yi de biraz araştırma fırsatı buldum ve anladığım kadarıyla diğer iki aletten belirgin bir şekilde kısa, benim için zor olacağını düşündüm. Sizce kısa sap olması kontrol açısından daha mı kolaydır ?
Aslında aradığım kase tam olarakta bu tarz Big Grin Evde bir tane buldum ama içi sırlı değil galiba içi sırlı olan yeni bir tane bulmalıyım. Gidip alabileceğim bir yer var mıdır yoksa internetten almak daha mı mantıklı ?

(19/05/2020, Saat: 22:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum. DE89 ile R89 aynı kafa yapısına sahip iki farklı markaya ait makineler.  Görsellik açısından mühle bir tık daha ışıl ışıl güzel geliyor bana Smile tıraş kasesi için normal yemek kaseleri veya içi desenli kabarcikli taslardan edinebilirsiniz.  5 ila 10 lira arasında her yerde bulunabiliyor. Proraso tıraş kaşesi dar ve derin kullanissiz geliyor bana.

Forum ikinci el kısmında numune sabun jilet satan komşularımız var bolca Smile eğer bütçe müsaitse merkur progresse bakın derim ben.  Ayarlı olması büyük avantaj

Komşum hoş bulduk teşekkür ederim. Bu bir haftada şunu farkettim araştırdıkça konuştukça karşına daha da fazla bilgi ve seçenek çıkıyor Smile merkur progresse denk gelmedim futur u gördüm o da pahalı geldi başlangıç için, şimdi onu da araştıracağım sağolun. Proraso konusunda katılıyorum babam rahat kullanıyordu gördüğümde ama benim el yapıma dar geldi.
Hoş geldiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlar.
Şirinler komşum ne yapayım yav nick çok uzun
Çok yarma bir ele sahip değilseniz sorun olmaz .
İzmir de yaşıyorsanız kızlaragasında bol çeşit var kaselerin . Diğer türlü yaşadığınız yerde hediyelik eşya satan yerlere bakabilirsiniz .
(19/05/2020, Saat: 21:52)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

(19/05/2020, Saat: 22:10)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum.  Ikisi de aynı. Beğendiğinizi alabilirsiniz.

(19/05/2020, Saat: 22:18)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz

(19/05/2020, Saat: 22:22)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, ikisi de benzer makinalar, içinize sineni alabilirsiniz.

(19/05/2020, Saat: 22:40)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(19/05/2020, Saat: 22:42)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlar.

Hoş bulduk komşularım, teşekkür ederim.
(19/05/2020, Saat: 22:17)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DE89 ile R89 ile aynı alet komşum. Edwin Jagger firması için bu başlığı Mühle üretiyor.

Mühle internet sitesinden alıntı: EDWİN JAGGER
Klasik bir İngiliz tasarımına sahip ürünleriyle dünyada oldukça bilinen bir marka olan Edwin Jagger 1988 yılından beri tıraş ürünleri ile kullanıcılarına ulaşıyor. Makine başlıkları Mühle tarafından üretildiğinden, jiletli tıraş makineleri bilinen kapalı taraklı sistemde performans gösteriyor. Markanın açık tarak sisteminde bıçağı henüz yok, sap kısmı ise tasarımıyla markanın imzasını taşıyor. Tasarımıyla değişen çeşitli seriler arasında en çok DE89 jiletli tıraş makinelerinin adı geçiyor.

DE89 & R89 ile Merkur 34c yeni başlayan tüm komşularımıza genellikle tavsiye edilen aletlerdir. Tasarımı ve fiyatı ile hangisini kendinize yakın hissederseniz alabilirsiniz. İkisi de sizi üzmez. Kalite olarak hemen hemen aynıdır ancak Mühle bir tık öndedir. Gerçi hepsi kaplama aletler. Çelik olmadıklarından dolayı üst seviye aletler değil ancak başlamak için idealdir.
https://muehle-shaving.com.tr/blogs/blog...9814&_ss=r

Teşekkür ederim komşum, araştırırken denk geldim çok güzel aletler var özellikle ayarlanabilirlerin fonksiyonu çok hoşuma gitti Smile Dediğiniz gibi başlangıç için bu ikisinin daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

(19/05/2020, Saat: 22:35)Jonas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin komşum. Bende iki markanın aletide var. Her ne kadar Edwin Jagger i daha şık bulsamda elim nedense muhleye gidiyor. Nedeni ise bana göre ej nin açıklığı 0.76 iken muhlenin 0.86gibi hissetmem.

Komşum hoş bulduk. Bu bahsettiğiniz açıklık jiletin tarağa olan yakınlığı mı demek oluyor ?

(19/05/2020, Saat: 23:11)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şirinler komşum ne yapayım yav nick çok uzun
Çok yarma bir ele sahip değilseniz sorun olmaz .
İzmir de yaşıyorsanız kızlaragasında bol çeşit var kaselerin . Diğer türlü yaşadığınız yerde hediyelik eşya satan yerlere bakabilirsiniz .

Soyadım Şirinler olduğu için böyle bir nick koydum ama haklısınız uzun oldu Big Grin İstanbulda yaşıyorum komşum buradaki dükkanlara bakacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 788 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 638 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,673 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,828 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 672 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks