İki öneri
Birincisi sekmelerde bulunan dünya standart logo Geltir logosu ustura ile değişirse şık olacağını düşünüyorum.
42a7113386e6e11ad8ad38e457e4d7cd.jpg

4fd6eb360569f11cda1041672fa7585b.jpg

Ayrıca mesaj düzenleme zaman zaman bir imla hatasını düzeltmek ya da birşey eklemek adına lazım olan bir özellik bilerek art niyetli kullananların cezasını çekmek beni rahatsız ettiğini belirtmek isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GecayS komşum bildiğim kadarı ile sekmede o simgenin değişmesi için site alt yapısının değişmesi lazım. Bunu yaparlar mı bilmiyorum. Düzenlemenin tekrar açılması ile ilgili bir çalışma vardı diye biliyorum yöneticiler daha net açıklama yaparlar.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(21/05/2020, Saat: 01:15)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS komşum bildiğim kadarı ile sekmede o simgenin değişmesi için site alt yapısının değişmesi lazım. Bunu yaparlar mı bilmiyorum. Düzenlemenin tekrar açılması ile ilgili bir çalışma vardı diye biliyorum yöneticiler daha net açıklama yaparlar.

Bilgi için teşekkürler Komşum.
Kök dizine yazılan kısa bir kod ile basit bir işlem ama ,Alt yapıyı bilemediğimden birşey diyemeyeceğim.

Net açıklamalar gelene kadar bekleyelim.
Ben de öneri bulunmak istiyorum. Siteyi mobil görünüme uyumlu hale getirmeyi düşünür müsünüz?

Masaüstü görünümünde olunca yazıları okumak çok sıkıntı oluyor.

Bu öneriyi Tapatalk kullanmayı sevmediğim için söyledim.
(21/05/2020, Saat: 01:07)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca mesaj düzenleme zaman zaman bir imla hatasını düzeltmek ya da birşey eklemek adına lazım olan bir özellik bilerek art niyetli kullananların cezasını çekmek beni rahatsız ettiğini belirtmek isterim.

Eğer teknik olarak mümkün ise yazı yayınlandıktan sonra ilk yarım saat veya buna yakın bir süre düzeltme olanağı olmalı, daha sonra süre bitince düzeltme olmasın.

Böylece art niyeti de önlemiş oluruz ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
(23/05/2020, Saat: 18:26)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer teknik olarak mümkün ise yazı yayınlandıktan sonra ilk yarım saat veya buna yakın bir süre düzeltme olanağı olmalı, daha sonra süre bitince düzeltme olmasın.

Böylece art niyeti de önlemiş oluruz ..

Benim hatırladığım dönemlerde zaman ayarlı birşey mümkün değildi.sonradan eklendiyse bilemiyorum.
Düzeltme nedeni yazmak zorunlu hale getiriliyor.
Mesajda da bir düzenleme yapıldığı nedeni ile görülebilir.

Umarım bir centilmen ! bir forum yöneticisi burayı görüp illa cevap verecektir.
Arkadaşlar siteme gerek yok, forumun teknik işlerinin tamamına forum kurucu adminimiz Orçun komşumuz bakmaktadır. Namı diğer bighillme. Forumda da nadiren aktif şu sıralar, dolayısıyla bu tip taleplerinizi doğrudan kendisine öm aracılığyla iletirseniz dönüş yapacaktır.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@GecayS komşum mesaj düzenleme konusunda haklısınız. Önceden 2 saat süreyle düzenleme yapılabiliyor, sonrasında buton kayboluyordu. Forum yazılımın bu kuralı ilanlar kategorisi için de geçerliydi. Önceden üyeler satılık ilanlarında yapmak istedikleri düzenlemeler için bizlere öm gönderiyorlardı ve düzeltmeleri biz yapıyorduk. Haliyle üyelerimiz memnun değildi bu uygulamadan. Daha sonra alınan bir kararla mesaj düzenlemesindeki süre kısıtlaması kaldırıldı. Ancak bir kaç hafta önce yaşanan bir kötüye kullanım hususundan sonra tekrar aktifleştirilmesi gerekti.

Orçun beyle en son görüştüğümüzde; ilanlar bölümünde süresiz izinli, geri kalan diğer bölümlerde ise süreli izinli mesaj düzenleme için bir yazılım eklentisi üzerinde araştırma yapacaktı. Şu sıralar özel hayatıyla ilgili bir yoğunluğu vardı, yakın zamanda ilgilenecektir. Bu hususta bir süre sabır ve anlayışınızı rica ediyoruz.

Diğer logo konusu için yine Orçun bey'in ilgilenmesi gereken bir konu. Bence de güzel fikir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bilgilendirmeler için teşekkürederim.

Mesaj düzenleme konusunda ki talebimi yenilemekte ısrar ediyorum.
Münferit konular içinde bu konu başka üyeler tarafından da dile getiriliyor.
Gerçekten bunu artniyetli kullanan komşular varsa çıkarsa ve bu Ekran görüntü ile ispatlanırsa aramızdan uzaklaştırın.

Art niyetli kullananlar yüzünden yapamadığım imla harf düzeltmeleri beni rahatsız ediyor.

Kaldı ki bir mesajda düzeltme yapınca altında açıklama çıkıyor olmalı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öneri Berkant 2 4,488 04/01/2021, Saat: 21:22
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: