İki öneri
(17/09/2020, Saat: 18:19)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesaj düzenleme konusunda ki talebimi yenilemekte ısrar ediyorum.
Münferit konular içinde bu konu başka üyeler tarafından da dile getiriliyor.
Gerçekten bunu artniyetli kullanan komşular varsa çıkarsa ve bu Ekran görüntü ile ispatlanırsa aramızdan uzaklaştırın.

Art niyetli kullananlar yüzünden yapamadığım imla harf düzeltmeleri beni rahatsız ediyor.

Kaldı ki bir mesajda düzeltme yapınca altında açıklama çıkıyor olmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kesinlikle katılıyorum Şafak hocam, m²'ye 4 flood düşüyor resmen son zamanlarda mecburiyetten.
+1 bilgisayar kullanmadığım için çok sorun yaşıyorum. Tablet/telefon kendi kafasına göre düzenliyor , ben yanlış yazıyorum vs. Eskiden düzeltirdik , bence de tekrar gelmeli.
(17/09/2020, Saat: 18:19)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesaj düzenleme konusunda ki talebimi yenilemekte ısrar ediyorum.
Gerçekten bunu artniyetli kullanan komşular varsa çıkarsa ve bu Ekran görüntü ile ispatlanırsa aramızdan uzaklaştırın.

Art niyetli kullananlar yüzünden yapamadığım imla harf düzeltmeleri beni rahatsız ediyor.

+1...

Paylaşılan bilgi azalır.

Kesinlikle katılıyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Bende son derece katılıyorum düzeltme seçeneği 5 dk'lik bir sürede olsa açılmalı kanaatindeyim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/05/2020, Saat: 20:02)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS komşum mesaj düzenleme konusunda haklısınız. Önceden 2 saat süreyle düzenleme yapılabiliyor, sonrasında buton kayboluyordu. Forum yazılımın bu kuralı ilanlar kategorisi için de geçerliydi. Önceden üyeler satılık ilanlarında yapmak istedikleri düzenlemeler için bizlere öm gönderiyorlardı ve düzeltmeleri biz yapıyorduk. Haliyle üyelerimiz memnun değildi bu uygulamadan. Daha sonra alınan bir kararla mesaj düzenlemesindeki süre kısıtlaması kaldırıldı. Ancak bir kaç hafta önce yaşanan bir kötüye kullanım hususundan sonra tekrar aktifleştirilmesi gerekti.

Orçun beyle en son görüştüğümüzde; ilanlar bölümünde süresiz izinli, geri kalan diğer bölümlerde ise süreli izinli mesaj düzenleme için bir yazılım eklentisi üzerinde araştırma yapacaktı. Şu sıralar özel hayatıyla ilgili bir yoğunluğu vardı, yakın zamanda ilgilenecektir. Bu hususta bir süre sabır ve anlayışınızı rica ediyoruz.

Diğer logo konusu için yine Orçun bey'in ilgilenmesi gereken bir konu. Bence de güzel fikir.

Önceki mesajımda forum sisteminin çalışma prensibiyle alakalı bilgi vermiştim, yukarıya alıntıladım. İlan bölümünde süresiz, diğer bölümlerde süreli izin teknik olarak yapılamadı malesef.

Güncel olarak ilanlar bölümü yorumlara açıldığı için bu sistem şu şekilde revize edilebilir; Mesaj düzenleme fonksiyonu yine tüm bölümlerde süreli olmak şartıyla aktif hale getirilir. Tabi bu süre mecburen ilanlar bölümü için de geçerli olacak. Ancak ilan sahibi, ilanını mesajı düzenleme yaparak güncellemek yerine ilana güncelleme mesajları gönderebilir. Örneğin x ürün satıldı, x ürünün fiyatı düştü, x üründen şu kadar kaldı gibi. @"BigHillMe" üstadda uygun görürse bu sisteme geçelim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak Komşum
Özellikle ilanlar bölümü moderatör düzenlemesine ve yoruma açık olduğu icin altta yorumda kalanları yazabileceği gibi moderatörlerden de rica edebilir.

Ama diğer tarafta ki düzenlemeler icin benim gibilerin ihtiyacı daha fazla oludğunu düşünüyorum.

Örnek üsteki olduğunu düzeltmesi gibi.

Mesaj düzenleme bence de gelsin. Gelmeyecekse lütfen moderatörler imla hatası yaptığım yorumlarımı düzeltsinler. Big Grin Bazen yorumu yolladıktan sonra imla hatamı fark ediyorum takıntı oluyor öyle durması. Sad

Ben de sonuna kadar destekliyorum. Art niyetli bir iki kişinin yaptıkları yüzünden tüm komşular sıkıntı yaşıyor. Şahsen ben de bazen aceleyle, bazen telefonun azizliği ile harf yada imla hatası yaptığımda çok rahatsız oluyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçen filtre kahve makinesi konusunda bir entry yazmaya başladım, yanlışlıkla gönderdim yarım yamalak, çok saçma oldu.

Güncelleme yetkisi kesinlikle bir ihtiyaç.
Hiç bilmiyorum ki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öneri Berkant 2 4,484 04/01/2021, Saat: 21:22
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: