Hep Birlikte Bayram Tıraşı Oluyoruz !
Etkinlik Zoom uygulamasında Saat 11.00 de başlayacaktı sanırım. Peki eş zamanlı olarak YouTube'dan izleyebilecek miyiz?
Güzel bir etkinlik
İsterim ama saat bana uymayacak gibi
Bundan sonra buluşma etkinliklerinde sanırım zoom dan yapılır bir süre Smile
Şimdiden dostlara keyifli sohbetler
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(23/05/2020, Saat: 00:34)Erdinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Etkinlik Zoom uygulamasında Saat 11.00 de başlayacaktı sanırım. Peki eş zamanlı olarak YouTube'dan izleyebilecek miyiz?
Hyr YT canlı değil, sonradan kanala yüklenecek, ama zoom ile canlı aramızda olabilirsiniz
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(22/05/2020, Saat: 20:59)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Komşum.
Senin videoların tamamını izledim. Her izlediğimde de bu adam nasıl tişörtle traş oluyor diye düşünüyorum

Sayfada ki kardeşlerin Göbüslu amcalar olarak adlandırdığı grubun üyesi olarak üstsüz katılmak ayıp olacağı icin katılamayacağım. Ama izlemekten çok keyif alacağım. Traş olanlara yer bırakmak kaydıyla yer kalırsa izlemek adına orada olmaktan keyif alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomlekle bile oluyorum abi Big Grin sen diyene kadar sıradan geliyordu Smile ancak tıraş olmayıp izleme düşüncemiz ortak Smile
Bu olay kesin haberlere çıkar demedi demeyin. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@DelikanliTiras

Guzel ve zevkli konu baslıgı icin tesekkurler komsum. Haydi renkli katılımları merakla bekliyoruz.
Tişikkirlir Sipirmin.
(23/05/2020, Saat: 02:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu olay kesin haberlere çıkar demedi demeyin. Smile

Büyük ihtimal öyle olacak gibi. Olmadı küçük bir whatsapp haber paylaşımına bakar. Smile Smile
Bayram tirasimizda boyleydi ekipmanimSmile

23881429d6f97c0b398089e5e0662e40.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İzlemek için sabırsızlanıyorum
"Hep Birlikte" tıraş için ekipmanlar, sihhatler olsun herkese

(Ekran görüntüsü de paylaşalım)

f528c70ab002409aaa6bb7a9784f051f.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Hayırlı bayramlar. Bayram tıraşı olalım ve bayramlaşalım. ilkerxxx 26 28,160 09/02/2012, Saat: 20:42
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: