50 Yaşınan sonra aranıza katılan öğrenme heveslisi forumdaşınız
Hoş geldiniz komşum.
Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Hoş geldiniz. Keyifli sohbetler dilerim.
Hepinize bu içten karşılamanızdan dolayı çok teşekkürler ederim.

(27/05/2020, Saat: 04:51)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Youtube a ilginiz varsa şu kanallarıda izlemeden geçmeyin bence

Delikanlı tıraş

https://www.youtube.com/channel/UCmedmQE...WgtMcVlQpQ

Raif Tıraş

https://www.youtube.com/channel/UCJwC3zi...VwJ9k0rajA

Berber tıraş

https://www.youtube.com/channel/UCgNwDAh...O68q7PlV4Q

3 farklı tarz bence izlemelisiniz

Değerli tavsiyeniz için çok teşekkürler. Her üçünüde izliyorum. Favorim ise "Delikanlı Tıraş"

(27/05/2020, Saat: 09:59)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz .

Timor benimde ilk siparişim olmuştu.Bakmayın ben de 2 ayı doldurmadım daha
fiyat performans olarak gayet tatminkar bir cihaz ve keyifli.

Bizim gibi gençlere (yaşım 46 ) Takılan bir bir genç kardeşlerimiz var. Smile
HEle birazda göbeğiniz var kesin #tontişamcalar grubuna atıyorlar. Elebaşı @nani kuş Big Grin

Gerçekten kaybolmaya yüz tutan traş zevkinin böyle artması ve bu güzel kitle ile bir arada olmaktan ben çok büyük keyif alıyorum

Hoşbulduk, kesinlikle size katılıyorum Timor F/P anlamında aldukça tatminkar ve yeni başlayanlar için "affedici".

40'lı yaşlarımın ortalarından itibaren edindiğim bir göbeğim var elbette. Korona günlerinde uyguladığım sıkı bir diyetle ondan kurtulmak yönünda çabalarım sürmekte.
Mücadelede kısmen galibim. Verdiğim kiloların hediyesi olarak bir makine almak ile kendimi mükafatlandırmaya çalışıyorum. Hedefim 10 makine sahibi olmak Angel

(27/05/2020, Saat: 05:42)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız sadece değer katar sohbetimize, Hoşgeldiniz.

Estağfurullah, yaş değil, sadece "bilgi" değer katar sohbete. Ben de Sizlerin sayesinde elimden geldiğince çok bilgi edinmeye çalışacağım. Hoşbulduk ve sıcak karşılamanız için tekrar çok teşekkürler.

(27/05/2020, Saat: 11:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efendim bakmayın siz bunlara @Gecay_s ve @tarkaner e sabah akşam akıllımdır bilinmez pilli bir saat ile plan program yapıyorlar biz saatimizi elimizle kurar , cevizimizi , fındığımızı düzenli tüketiriz
Hem bizim zamanımız yokluk dönemleri idi maçalara çıkarken şortumuz , tıraş olurken sabunumuz , sıcak suyumuz yoktu üstüne  koruna barı kırılmamış permatik  bulamıyorduk kör keser ile tıraş oluyorduk

Tekrardan hoşgeldiniz komşum keyifli forumlar geçirmenizi dilerim .

Merhaba Efendim, içten karşılamanız için çok teşekkürler. Kesinlikle haklısınız sabah rafadan yumurtamızı yer, yürüyüşümüzü yapar ceviz fındık ve kuru üzümümüzü yeriz. Kurmalı değil ama otomatik saat kullanır, mümkünse dolmakalemimiz ile keyifle yazarız yazımızı. Sayenizde bir başka kültür ile daha tanıştım. Tıraş olmak sadece yüzümüzdeki tüylerden kurtulma ameliyiesi değilmiş. Kendi içimize çıktığımız bir yolculuk ile aslında kendimizi tanıma çabamızın bir parçası.
Hayatta aceleci miyiz, yoksa yaşadığımız andan keyif mi alıyoruz ?
Planlı mıyız ? Yoksa plansızlık sebebiyle öncelik sıralamalarımız yanlış veya eksik mi ?
Tıraş ön hazırlığı için gerekli ekipmanı hazırlama sırasında yaşadıklarım bile hayatımda nasıl bir düzen ve plan olması gerektiği konusunda çok şey öğretti.
Hayattan hep birlikte daha çok keyif almak ve bunun için de daha çok öğrenebilmek ümidiyle hoşbulduk Efendim
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz, keyifli tıraşların olsun komşum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz komşum
Hoş geldiniz komşum
Hepinize ayrı ayrı bu içten ve sıcak karşılamanızdan dolayı çok teşekkür ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,582 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 19,256 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  40 yaşından sonra eeke 31 10,486 12/05/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: V4Vamık
  Aranıza genç bir kardeşinizi kabul eder misiniz? NeseDertAsk 37 12,411 09/05/2019, Saat: 23:00
Son Yorum: NeseDertAsk
  Bir komşu daha aranıza katıldı... ForrestGump 44 13,556 30/04/2019, Saat: 19:02
Son Yorum: ForrestGump
  Forumda ki Her Konuyu Okuduktan Sonra Merhaba tatharas 9 3,804 26/05/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: mehmetk1907
  Bir çaylak daha aranıza katıldı Cep Saati 17 4,605 23/01/2018, Saat: 23:02
Son Yorum: FurkanY
  Aranıza yeni katıldım/TAVSİYE Akif41BJK 14 5,629 26/07/2017, Saat: 02:39
Son Yorum: DeaKeN
  Aranıza yeni katıldım Lockhead 30 10,065 28/06/2017, Saat: 15:52
Son Yorum: ahraz
  Yüzdeki kıllar ve tıraştan sonra iz kalma sorunu sansarsalvo 18 22,803 20/05/2015, Saat: 00:51
Son Yorum: Bruce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: