Karabulut Ticaret
Dostlar merhaba, karabulut ticarette bazı ürünler baya uygun bazı ürünleri ise baya yüksek. Karabulut ticaretten alışveriş yapan var mı? Güvenilirliği ve ürünü aldıktan sonraki destekleri nasıldır?
Merhaba komşum iyi geceler ben bir kaç ay önce Merkür 42c almıştım 140 TL ye şimdi 165 TL olmuş halen daha çok uygun ben sorunsuz alışveriş yapmıştım 41c stoklarda gözüküyordu ama aradığımda ellerinde yoktu 41c düşünüyorsanız önce sorun var mı ben alışveriş yapmadan önce ve yaptıktan sonra WhatsApptan iletişim halinde oldum hep sıkıntısız bir alışverişim olmuştu.
Teşekkür ediyorum komşum, bende sipariş vermeden önce iletişime geçsem iyi olacak.
komşularım progress 500 modeli 375 tl,34c 425 tl,merkur 42c 165 tl şimdi burdan bakınca bu ne yaman çelişki var diyesim var da.alacak komşularımız kızar mı acaba SmileSmile site direk 34c ye fokuslanmış artırın onu tutuluyor o,verin zamı Smile
(29/05/2020, Saat: 01:56)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşularım progress 500 modeli 375 tl,34c 425 tl,merkur 42c 165 tl şimdi burdan bakınca bu ne yaman çelişki var diyesim var da.alacak komşularımız kızar mı acaba SmileSmile site direk 34c ye fokuslanmış artırın onu tutuluyor o,verin zamı Smile

34C almaya nitetliyken yapılır mı bu Smile
hocam progres denedin hic yada inceledin mi bilmiyorum ama yabana atilir alet degildir, fiyatini bilmam ama isini harikulade yapar.
(29/05/2020, Saat: 02:00)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam progres denedin hic yada inceledin mi bilmiyorum ama yabana atilir alet degildir, fiyatini bilmam ama isini harikulade yapar.

Komşum, sepete ekledim ama stokta yokmuş progses
Rica ederim komşum neresi olursa olsun tanımadığınız firma ise iletişime geçin bazen n11 de ki ucuz tıraş aletlerinden alıp almama konusunda kararsız kalıyorum satıcıya agresif mi mild mi gibi sorular soruyorum bilmiyorum filan derse üretici firmanın sosyal medya hesaplarını bulup ordan soru soruyorum translate den Pakistanlı ve Hindistanlı firmalarla bile bir şekilde anlaşıp soru sorduğumu biliyorum. Smile
(29/05/2020, Saat: 02:01)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, sepete ekledim ama stokta yokmuş progses

hocam ikinci el almakla ilgili sıkıntınız yoksa ilanlardan progres beklemenizi oneririm, ben rex ambassador alana kadar son donemde elim hep ondaydi, guzel makinedir, fonksiyoneldir, isini iyi yapar, saptaki plastik knobuda olmasa (ki begenenide vardir,) bence mukemmeldir derim.
daha iyisi var mi? kesinleikle var ama fiyatta ona gore oluyo tabiki.
(29/05/2020, Saat: 01:58)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34C almaya nitetliyken yapılır mı bu Smile

komşum,ama cidden iyi fiyat farkı var razorusta gold modeli 420 tl kromu 320 tl idi sanırsam.Karabulut ticaret rakip firmaları takip etmiyor galiba Smile progress kullanmadım ama ayarlı bir makina olarak ele alacak olursak üzmez illa ki size hitap eden ayar,jilet kombinasyonu yakalarsınız.Şahsen BB ve qshave ayarlı alet var illa ki bi ayarı uyum sağladı bende farklı jiletlerle.O hiç ummadığım sadece bir tarafı ayarlanan klon futur bile eşsiz bir tıraş verdi.ismet abinin de dediği gibi 2.ele karşı bir tutumunuz yoksa bütçenizede iyi gelir.Uymadı diyelim beğenmediniz size hitap etmediyse illaki alıcısı çıkar diye düşnüyorum şahsen. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İMPA Ticaret emiriko 3,229 2,132,180 18/04/2023, Saat: 18:04
Son Yorum: Mecanica
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,330 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: