Karabulut Ticaret
(29/05/2020, Saat: 02:09)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam ikinci el almakla ilgili sıkıntınız yoksa ilanlardan progres beklemenizi oneririm, ben rex ambassador alana kadar son donemde elim hep ondaydi, guzel makinedir, fonksiyoneldir, isini iyi yapar, saptaki plastik knobuda ommasa ki begenenide vardir, bence mukemmeldir derim.
daha iyisi var mi? kesinleikle var ama fiyatta ona gore oluyo tabiki.

Aslında bütün aletlerin bir karekteri var komşum ?
(29/05/2020, Saat: 02:15)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum,ama cidden iyi fiyat farkı var razorusta gold modeli 420 tl kromu 320 tl idi sanırsam.Karabulut ticaret rakip firmaları takip etmiyor galiba Smile progress kullanmadım ama ayarlı bir makina olarak ele alacak olursak üzmez illa ki size hitap eden ayar,jilet kombinasyonu yakalarsınız.Şahsen BB ve qshave ayarlı alet var illa ki bi ayarı uyum sağladı bende farklı jiletlerle.O hiç ummadığım sadece bir tarafı ayarlanan klon futur bile eşsiz bir tıraş verdi.ismet abinin de dediği gibi 2.ele karşı bir tutumunuz yoksa bütçenizede iyi gelir.Uymadı diyelim beğenmediniz size hitap etmediyse illaki alıcısı çıkar diye düşnüyorum şahsen. Smile

Komşum ben 3one6 kullanıyorum günlük de olsa gün aşırı da olsa gayet iyi tıraşlar çıkarıyor. Memnunum tıraş makineden. Ben sadece 42C ve 42c nostaljik görüntüsü nedeniyle almak istedim (Biliyorum agresifliği beni tatmin etmicek ama olsun bulunsun dolabımda Smile )

Progressi hiç düşünmemiştim ancak burada 375 tl görünce fiyatı makul geldi sıfır olması sebebiylede almak istedim. Yoksa ihtiyacım için değil sadece merak ettiğim için alacaktım Smile
(29/05/2020, Saat: 02:16)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bütün aletlerin bir karekteri var komşum ?

keisnlikle dogrusun hocam. her aletin farkli jiletlerle bile karakteri fsrkli.
ben r41 kullandim, abooo shavette o kadar urkutmedi beni, ama kor jilet denen sharkla bile isini yapti, ban agore mi hayir lakin begenen ccok var, farkli bi karakteri var degisik alet, de89 bu konuda hem malzeme satan hemde kullanan youtube da videolari olan geofatboy'un en sevdigi begendigi altelerden, benim fikrim kotu alet olmadigi yonunde, kotu degil ama bana gore de olmayabilir, anlasamayabilirim normaldir. Ya begenen, tabiki olacak bu da normal. ancak bazi aletlerde genelde fikir birligi olur ki progres onlardandir, fiyatina gore isini iyi yapar daha iyisi tabiki var, bu isin sonu yok kanimca ben rexte kapattim tipini sapini seklini herseyini seviyorum, tirasindan keyif alihorum, anlasiyoruz.
son sozum ben bulursaniz uygun fiyatli prigres alin derim, bu arada bahsettiginiz merkuru kullanmadim.
sitedeki merkur ürünlerin fiyatlarını almanya fiyatlarıyla karşılaştırdım, fiyatlar hemen hemen aynı
şimdiden hayırlı olsun komşum
(29/05/2020, Saat: 02:23)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben 3one6 kullanıyorum günlük de olsa gün aşırı da olsa gayet iyi tıraşlar çıkarıyor. Memnunum tıraş makineden. Ben sadece 42C ve 42c nostaljik görüntüsü nedeniyle almak istedim (Biliyorum agresifliği beni tatmin etmicek ama olsun bulunsun dolabımda Smile )

Progressi hiç düşünmemiştim ancak burada 375 tl görünce fiyatı makul geldi sıfır olması sebebiylede almak istedim. Yoksa ihtiyacım için değil sadece merak ettiğim için alacaktım Smile

Komşum ben olayı çok yanlış anlamışım SmileSmileSmile bende sanıyorum uyum sağlayan alet vs bulamadınız diye.Komşum o zaman işin içine görsellik,tarih,nostalji girer biraz daha ihtiyaçtan çok,maneviyat arama girerSmile saygım sonsuz.Kullandığı malzemesi ile duygusal bağ kuran üyelerimze selam olsun. Smile (listede bende varım tabii).
hocam sizinle ayni anda yazmisiz yorumlari, 3one6 da kullanmadim ama yorumlar iyi yonde memnunsaniz ve merkur istiyosaniz alin gitsin, bir kere gelicez dunyaya aklinizda kalacagina dolabinizda kalsin, olmadi komeksiyonunuz genisler.
İki gündür konuşuyoruz bu konuyu artık bize bir Merkür şart @Cem.O44 komşum Smile

@İsmetaltan komşum genelde hep öyle düşünüyorum, bir daha mı gelecez dünyaya diyorum alıyorum ancak genelde dolabımda uzun süre durmuyor. Sanırım hiç bir zaman koleksiyoner olamayacağım Smile R89 ve R41 vardı onları sattım mesela Smile
(29/05/2020, Saat: 02:41)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki gündür konuşuyoruz bu konuyu artık bize bir Merkür şart @Cem.O44 komşum Smile

@İsmetaltan komşum genelde hep öyle düşünüyorum, bir daha mı gelecez dünyaya diyorum alıyorum ancak genelde dolabımda uzun süre durmuyor. Sanırım hiç bir zaman koleksiyoner olamayacağım Smile R89 ve R41 vardı onları sattım mesela Smile

şart komşum şart Smile
(29/05/2020, Saat: 02:26)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: keisnlikle dogrusun hocam. her aletin farkli jiletlerle bile karakteri fsrkli.
ben r41 kullandim, abooo shavette o kadar urkutmedi beni, ama kor jilet denen sharkla bile isini yapti, ban agore mi hayir lakin begenen ccok var, farkli bi karakteri var degisik alet, de89 bu konuda hem malzeme satan hemde kullanan youtube da videolari olan geofatboy'un en sevdigi begendigi altelerden, benim fikrim kotu alet olmadigi yonunde, kotu degil ama bana gore de olmayabilir, anlasamayabilirim normaldir. Ya begenen, tabiki olacak bu da normal. ancak bazi aletlerde genelde fikir birligi olur ki progres onlardandir, fiyatina gore isini iyi yapar daha iyisi tabiki var, bu isin sonu yok kanimca ben rexte kapattim tipini sapini seklini herseyini seviyorum, tirasindan keyif alihorum, anlasiyoruz.
son sozum ben bulursaniz uygun fiyatli prigres alin derim, bu arada bahsettiginiz merkuru kullanmadim.

Kardeşim ben o telefonun klavyesinin NOKTA bak NOKTA şifresini çözesiye uzayda , boşlukta süzülüp pat diye düştüm .

Alın şu Merkürü bitsin bu çile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam al bi merkur gerisini bosver o zaman, baglanigorum ben aldigima kiya.iyorum genelde, r41 haric ki o alet beni urkutuyodu, de89 uda bi yerlere giderken goturuyorum.
cumleten iyi geceler sabah mesai var bana musade.

(29/05/2020, Saat: 02:41)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki gündür konuşuyoruz bu konuyu artık bize bir Merkür şart @Cem.O44 komşum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İMPA Ticaret emiriko 3,229 2,152,806 18/04/2023, Saat: 18:04
Son Yorum: Mecanica
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,479 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,367 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: