Karabulut Ticaret
(29/05/2020, Saat: 02:51)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ben o telefonun klavyesinin NOKTA  bak NOKTA şifresini çözesiye uzayda , boşlukta süzülüp pat diye düştüm .

Alın şu Merkürü bitsin bu çile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nokta yerine virgül kullanıyor İsmet komşum Smile

@Nani Kuş Devrim abi aleti almadan önce iyice motive ediyoruz birbirimizi Smile Yoksa aldım bitti gitti oldu mu zevki çıkmıyor Smile
(29/05/2020, Saat: 02:58)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nokta yerine virgül kullanıyor İsmet komşum Smile

@Nani Kuş Devrim abi aleti almadan önce iyice motive ediyoruz birbirimizi Smile Yoksa aldım bitti gitti oldu mu zevki çıkmıyor Smile

Oldun dimi bak kesin olmadıysan noktalı virgül ile çok işimiz olacak ateşle gitsin goldu
Ne demiş büyüklerimiz Merkür candır.
(29/05/2020, Saat: 03:06)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldun dimi bak kesin olmadıysan noktalı virgül ile çok işimiz olacak ateşle gitsin  goldu

Oldum abi yalnız goldu isteyen @Cem.O44 komşumdu Smile Ben 42C ve 41C ye kafayı taktım Smile
Bana da Goldlar , C ler hayırlı olmak demek düşüyor incelme yapmayanın da jileti körelsin yüzü tahriş olsun sabunu köpürmesin
(29/05/2020, Saat: 03:20)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da Goldlar , C ler hayırlı olmak demek düşüyor incelme yapmayanın da jileti körelsin yüzü tahriş olsun sabunu köpürmesin

Teşekkür ediyorum Devrim abi, ancak sadece tıraş aleti hakkında fikrimi yazabilirim. İnceleme için kendimi yeterli bulmuyorum Smile
Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Karabulut adını her duyduğumda Razolution 4 EDGE aşkım depreşiyor. Yakından incelemiştim çok beğendim ama cesaret edip alamadım
(29/05/2020, Saat: 03:06)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldun dimi bak kesin olmadıysan noktalı virgül ile çok işimiz olacak ateşle gitsin  goldu

Abi o canisi progress değil miydi Smile benim de sair mesajlarım mevcut bu hususta. Eskiler progress candır demiş ne güzel demiş diye Big Grin

Şu geleneksel tıraşa 2016 da başlamış olsam koleksiyon yapardım (bekardim, kurlar vs vs ) xd 2018 de razorusdan 215 tl ye 34c almıştım da yarıya yakın paraya satmistim Smile bi kaç ay sonra
(29/05/2020, Saat: 05:49)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi o canisi progress değil miydi Smile benim de sair mesajlarım mevcut bu hususta. Eskiler progress candır demiş ne güzel demiş diye Big Grin

Şu geleneksel tıraşa 2016 da başlamış olsam koleksiyon yapardım  (bekardim, kurlar vs vs ) xd 2018 de razorusdan 215 tl ye 34c almıştım da yarıya yakın paraya satmistim Smile bi kaç ay sonra

Edit. Karabulut ticaretten 350 ye progres alanlar vardı. İstanbulda olanlar için dükkana gitmeleri daha faydalı olur fiyat açısından.
Karabulutta progress bildiğim kadarıyla yok impaya telefon açıp mustafa bey ile görüşün yapılabilecek fiyatı yapar site fiyatlarına fazla takılmayın
(29/05/2020, Saat: 01:35)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar merhaba, karabulut ticarette bazı ürünler baya uygun bazı ürünleri ise baya yüksek. Karabulut ticaretten alışveriş yapan var mı? Güvenilirliği ve ürünü aldıktan sonraki destekleri nasıldır?

Ben progress almıştım güvenilir pazarlık yapmayı unutma ama Smile sorunsuz ulaşır eline hatta progress söküp takması gibi kısa süreli öğretici yardımı olmuştu satıcının direk dükkandan almıştım
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İMPA Ticaret emiriko 3,229 2,132,412 18/04/2023, Saat: 18:04
Son Yorum: Mecanica
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: