Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası
@ismetaltan , @mustbe @kokopelli @mkoroglu @ferat @batmanforever
Teşekkürler komşularım .
@batmanforever ben çok iyi anlaştım , umarım sizde aynı keyfi yaşarsınız .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(30/05/2020, Saat: 12:12)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık keyifle okuduğum çok güzel bir inceleme olmuş. Benimde merak ettiğim bir üründü ve bir adet siparişim var Aliexpressten 2 haftaya elimde olur. Bende böylece tecrübe edebilirim.
Sizi atlamış gibi oldum komşum kusura bakmayın . Çok teşekkür ederim .
Siz de umarım bebenirsiniz.
Bu ara Ali den gelen siparişler çok hızlı gümrükten çıkıyor , sonrasında dağıtım biraz aksak ama .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Çok bilgilendirici olmuş teşekkürler. Daha önce kullanmış olduğunuz sentetik fırçalarla karşılaştırma açısından bir iki cümle rica ediyorum.
Saygılar.
Ellerinize sağlık,çok güzel inceleme yazısı olmuş.Duruşu ve yapısı bana simpson'u andırdı şık bir görünümü var.İzninizle birkaç sorum var.

Bir adet sentetik fırçam var.Yaqi kızılpençe tuxedo ve başka herhangi bir model deneyimlemedim.Hızlı köpük yapması,pratik olması açısından tercih edilebilir fakat yaqi ile yüzde köpürtme esnasında yüzümde bıraktığı hissiyat domuz kılındakinden farklı oluyor.Yani buna boecing mi deniyor bilmiyorum,yüzde nasıl anlatsam sanki plastik veya naylon bir nesne gezdirir gibi tuhaf bir batıcılık oluşturuyor,rahatsız edici ve tahriş edici değil.Hissi Pek yansıtamamış olabilirim illa ki deneyimleyen,başından geçen komşular anlayacaktır Smile.Domuz fırçada ki gibi böyle pürüzsüz o kıl dolgunluğu ile yüzde dolu dolu köpürtme ve yumuşaklığı veriyor mu ? ve yüzde köpürtme yaparken bu dediğim etkiyi sizde bıraktımı ?
@MetsGo incelemeniz için teşekkürler. Benim de merak ettiğim ve radarımda olan, hatta radarı geçtim sepetimde olan bir ürün bu. Sap çeşitliliğinin azlığı konusunda haklısınız, Volkan abinin hafta içi edindiği fırçanın sapı çok hoşuma gitti ama stokta yok o modeli şu anda. Satıcıya mesaj atmıştım dün, cevap gelince paylaşırım.

Sapı bir kenara bırakırsak, performansı açısından ben de Yaqi ile kıyaslamanızı rica ediyorum, bende Yaqi 24mm Tuxedo Sagrada modeli ve 26mm Tuxedo Timberwolf modelleri var. Acaba Yaqi fırça kullandıysanız onunla kıyaslayabilir misiniz?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
@MetsGo komşum eline koluna sağlık, zevkle okudum. Eminim okuyan tüm komşular bu fırçaya niyetlenmiştir, benim de aklımda zaten.
Kıl yapısını mühle silvertip fibre ye veya yaqi tuxedo knotlara gibi benzetme yahut kıyaslamanız mumkun mu komşum?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Peki komsum esneme durumu nasil? Yani yuzde kopurturken yumusak ama cok dik, hic esnememe yapiyor mu? mesela yaqi sagrada cok yumusak, su tutmasi da iyi ama hic esnemiyor? yuze vurunca killar toplanma egiliminde(hafif saga sola dagilmalari gerekirken) ve iyi olmuyor bu nedende. FS bu durum nasil komsun?
Ellerinize sağlık, güzel bir inceleme olmuş. FS fırçaları ülkemizde her geçen gün daha da popüler hale geliyor.
Klavyene sağlık komşum çok güzel inceleme olmuş . Plison fırçalardan iyi olmuş demek artık zirveye oynar bu fırça .
Yine çok güzel bir ürün incelemesi yazmışsınız; teşekkür ederim. Ben de bir süredir severek G4 kullanıyorum, almayı düşünenleri pişman etmeyecek bir fırça.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,095 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,024 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 156,601 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,427 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,200 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,306 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,718 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,539 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,348 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,866 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: