Anket Başlığı: Siz Alsancak Sabunu Deneyip Beğendiniz Mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet, BEĞENDİM
76.00%
19 76.00%
Hayır , BEĞENMEDİM
24.00%
6 24.00%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS
neden kullanmadan, denemeden böyle yorumlar yapıyorsunuz?
evet, mevcut durumda satış miktarı fazla olabilir. ama numune isteyip deneyip yorum yapmak daha doğru olmaz mıydı mesela?
ben arkocuydum, yalan yok. kokusundan, köpüğüne, kıvamına kadar benim için kafi idi. ama alsancak onun tahtını kendi adıma söylemek gerekirse devraldı. f/p anlamında daha önce de dediğim gibi rakibi olduğunu şuanda sanmıyorum.
zevkler, renkler... elbette bende, tüm forum ahalisi de ister 20 çeşit sabunumuz olsun da hergün birini kullanalım. ama olmayanlar için bence bayağa bayağa iyi bir alternatif...
ben ozaman şöyle düzelteyim kendi çevremde sıvı sabunla tıraş olan mı ararsın banyo sabunu ile tıraş olan mı ararsın herkesin maddi gücü de olsa bir tıraş sabununa 35-50-60 tl para vermek istemeyebilir bende çok iyi sabunlar öneriyorum sabun işte diyip geçiyorlar herkes sizin gibi bu hobiye ilgili olmayabilir o bakımdan el sabunu banyo sabunu kullanılmaktansa 110 gr lık bir ürünü 3-4 tl bandında alıp piyasadaki en baz olan arko stik sabundan daha randımanlı bir ürün kullansın

ama ilgisi sevgisi varsa maddi durumuda iyiyse veya değilsede Saponificio Varesino kullansın tabiki ben kesinlikle üst segment ürünlerle kıyaslamıyorum bu sabunun rakipleri belli sonuçta

alma imkanı olan tabiki en iyisini alsın ona lafım yok
Bende denenmesinden yanayım ki tıraş sabunu üreticilerinin çoğunun ana hedef kitlesinin en başta berberler olması gerekir daha sonra üretici bireysel tüketiciye yönelik üretimleri ticari gelişmeleri ve pazarına göre şekillendirir.Benim anlamadığım denenmemiş bir ürüne bu kadar on yargılı yaklaşmak.Bana gelen numune ile yaklaşık 5 sefer tıraş oldum farklı makine ve jiletler ile hiç üzmedi diyebilirim.Gercekten isini iyi yapıyor sabun. Umarım firma gerektiği değeri görür ve bizler içinde farklı ambalajlarda ve farklı spesifikasyonlarda üretim yapar. Tabi o zamanda tek sabunun fiyatı 20-30 TL bandına gelirse aynı arkadaşlar beğeniler belki. Elin adamı 3.5 TL lik arkoya dünyanın övgüsünü dizerken biz ondan daha iyi bir sabuna bunu yapıyoruz.
Kartallar yüksekten uçar
Acaba üretici buraya bakıp "reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyor mudur? Smile Berberlerde futarsa bizler de deneme imkanı buluruz umarım. Arko'nun bence tek zayıf yanı olan nemlendirmeyi karşılayabilirse kendi adıma konuşuyorum yerlide benim için ilk adres olur.
Deneme sürümü için whatsapptan ben de yazdım ama sağolsunlar cevap bile vermediler.
(12/06/2020, Saat: 14:50)mkoroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneme sürümü için whatsapptan ben de yazdım ama sağolsunlar cevap bile vermediler.

Gecte olsa dönüyorlardı belki dönerler
(12/06/2020, Saat: 14:50)mkoroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneme sürümü için whatsapptan ben de yazdım ama sağolsunlar cevap bile vermediler.

Mustafa Bey'in dediği gibi geç dönüş yapıyorlar. Bana da öyle oldu ve gönderdiler sağ olsunlar, dün elime geçti.
So far so good..
Yapılan yorumu çok sert ve haksız buldum şahsım adına, o zaman martin de candre üreten adam da gelsin foruma, stirling'in sahibi de gelsin, Sv sabunu kim üretiyor hani? gecenin bir vakti onu da arayabiliyor muyuz? burada onları mı konuşacağız? forrumda bizle iletişime girmeyen hiçbir satıcının sabununu konuşmayalım o zaman? arko da derby de konuşmayacağız demektir. İnsanlara ucuz ürün de tavsiye edilebilir ne var ki bunda, benim cildime arko asla uymadı, derby krem asla uymadı ama onunla memnun tıraş olana çöp bu yahu proraso al diyecek halim yok, daha iyileri var istersen bi düşün deriz olur biter herkesin tıraş beklentisi aynı değil ne yazık ki bunu unutmamak lazım. birimiz vardır kalkar 50 çeşit sabun dener birimiz vardır 1 sabun alır 50 alet alır, bir başkası aftershave tutkunu olabilir.

bu sabunu kullanmadım bilmiyorum ama bu kadar sert yorumlara bence gerek yok. yorum yapılacaksa sabunun kalitesine yapılmalı. hedefi biz değiliz diyerekten değil. ayrıca sanıyorum forumda berber olmayıp numune edinenler var (yanlışsam düzeltin) bu bile süper bir jest, bugün kimse kimseye bir kalıp sabunu dene diye kolay kolay yollamaz bu ekonomik ortamda. kargo bile bedavaymış söylenilene göre, bu kadar jesti yapmışken bu firma forumda değil diye bizi düşünmüyorlar demek bana haksız geliyor. saygılarımla.
Wink 
Sadece bir cümle bırakmak istiyorum. " O ucuz  Arkonun geleneksel tıraşa kazandırdığı insan sayısı bu forumdakilerinin ve kullandığı ürünlerin 10 katıdır" Wink
arkadaşlar numune alan arkadaşlar bu konuda izlenimlerini paylasırsa almak isteyen merak eden arkadaşlarımız için yararlı olur nede olsa farklı kullanıcı deneyimleri önemli birde anket koydum gördünüz mü bilmiyorum onuda oylarsanız yine ileride almak isteyenler için yararı olur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,266 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 634 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Information İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru ahraz 38 11,651 20/12/2023, Saat: 19:35
Son Yorum: xontaq
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,386 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,820 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,971 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: