Yaqi Gibbs Replica
Tebrikler Razorus'a, aliexpress'den bile önce getirmişler Yaqi gibbs'i.
Komşularım müjde Razorus'a Yaqi Gibbs replicalar geldi. İki sap renkl biri siyah biri krom. Fiyatları 215 -TL Sleepy
Siparişimi geçtim Cool

Ayrıca Yaqi SE'ler de gelmiş Big Grin
(02/08/2020, Saat: 03:27)Timor1322 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım müjde Razorus'a Yaqi Gibbs replicalar geldi. İki sap renkl biri siyah biri krom. Fiyatları 215 -TL Sleepy
Siparişimi geçtim Cool

Ayrıca Yaqi SE'ler de gelmiş Big Grin

Yorumunuzu bekliyoruz komşum sağolsun Razorus fiyatı da normal tutmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olur umarım. Bana Yaqi klasik başlığına ayar mekanizması eklenmiş izlenimini verdi. Gibbs başlığına sadık kalınsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Replika olacaksa aslına benzer olması benim açımdan daha makbul olurdu yani. Yorumlarınızı bekliyoruz Smile
Dr green komşum klasik başlığa ayar mekanizması eklenmiş gibi değil. Farklı bir kafa tasarımına sahip. Oldukça bol parçalı, tamamen silah gibi sökülebilir yapıda yapmışlar. Temizlik açısından avantajlı, ancak ayar sistemi biraz daha kompleks. Alttan hafif gevşetip, ayar bileziğinden ayar yapıp tekrar alttan sıkıyorsunuz. Biraz slim, fatboy gibi yani. Genel olarak kısa saplı, kompakt ele sığan bir model. Henğz tıraşını deneme imkanım olmadı.

Şu an ayarlı yaqi ve single edge katana dünyada sayılı yaqi distribütöründe var arkadaşlar. Bu arada dikkatler gibbs replikaya kaçmış ama Agamemnon ise yanlış değilsem dünyada şu an sadece Razorus'ta var. Yaqi'nin kendi sitesinde bile olmayan bir model. İsim babalığını ben yaptım, fotolarını ben çektim. Elde çok güçlü bir duruşu var. Tasarımı ve rengi çok ama çok güzel. Bunca yıldır gördüğüm en güzel tasarımlı makinelerden diyebilirim. Henüz tıraşını denemedik ancak absürd bir agresifliğe sahip değilse ve yaqi üretimini erken kesmezse jiletli tıraş makineleri pazarında ağırtop modellerden birisi olacağını tahmin ediyorum. Fırçalarda da eflatun'a bir bakın diyorum o da çok güzel bir model.

Yaqi yeni kafaların çoğunda üst kapağa yandan iki düz sütun eklemiş. Böylece alt plakaya oldukça düzgün oturuyor ve oynamıyor. Toleransların ufak olmasını amaçlayarak stabil bir jilet tutuşu amaçlamışlar. Çinli diye küçümsememek lazım bugün yaqi, baili gibi firmaların makineleme ve kaplama kaliteleri avrupalı rakiplerindne hiç geri değil hatta bazılarından daha iyi görünüyor. Çeşitliliğin bu şekilde artması benim çok hoşuma giden bir şey, özellikle de bilinen modelleri taklit etmek yerine, ataklar yaparak yeni tasarımlar çıkarmaları bu hobi için çok olumu gelişmelerden birisi.

Katana biliyorsunuzdur yaqi'nin dah aönce çıkardığı deneme amaçlı se makinesinin revize edilmiş ve daha kibarlaştırılmış hali. Elde oldukça kibar, elegant bir havası var. Gibbs replika'nın haliyle vintage bir havası var. Agamemnon ise başka bir şey. Bu arada son yapılan %35'lik ek gümrük vergileri fiyatlandırma konusunda çok zorlayıcı oluyor bilmenizi isterim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Razorus'ta ayarlanabilir Yaqi tıraş aleti var. Kullanan var mı acaba? Değer mi?
https://www.razorus.com/yaqi-ayarlanabil...nesi-siyah
(02/08/2020, Saat: 21:17)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus'ta ayarlanabilir Yaqi tıraş aleti var. Kullanan var mı acaba? Değer mi?
Komşum sipariş veren komşular var ama ellerine geçmedi inceler gelecektir,sabırsızlıkla bekliyoruz Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/08/2020, Saat: 21:51)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sipariş veren komşular var ama ellerine geçmedi inceler gelecektir,sabırsızlıkla bekliyoruz Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşu merakla beklemedeyiz.
(02/08/2020, Saat: 21:17)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus'ta ayarlanabilir Yaqi tıraş aleti var. Kullanan var mı acaba? Değer mi?
Yaqi Gibbs garip bir alet gibi gözüküyor gözüme. Yani sanki replika falan değil de böyle sanki Gibbs makinenin aynısını bugün yapsa sanıyorum böyle guncellemelerde bulunurlardı. Yaqi bu aletler için kim ile görüşüyorsa, kime danışıyorsa gerçekten iyi yapıyor. Şu Heritage olayının detayını bilmiyorum, o yüzden bir şey demem doğru olmaz o konuda. Ancak alete baktigimizda başlığı DE89 başlık olarak görüyoruz, ayarlama kısmı Gibbs sap ise Yaqi. Bariz bir büyüklüğü, uzunluğu var sapın orijinale gore ve bakla desenli EJ DE89 gibi bir yapısı olduğu için kavranmayi da o denli kolaylastiracaktir sanirim. Fiyatının karşılığını kat kat vereceğini düşünüyorum. Öte yandan Yaqi makinelere has bir sesi vardır yine aletin bence, Yaqi Classic vs. bu sakali keserken duyulan citirtilarla meşhur bir hayli. Bu aletin üzerinde daha çalışılır kanımca, geliştirmeye açık, sanıyorum V2 modeli de müşterinin beğenisine sunulacak Yaqi tarafından. Başta da dediğim gibi ben bu alete, hic denemeden, tamamen hissiyatla ve izlediğim, okuduğum incelemelerden de yola cikarak bir replika gibi değil de, yenisi gibi bakıyorum Gibbs'in. Bulunması çok da zor olmayan bir isim de koydum hatta kendimce: YaQibbs. Smile

Отправлено с моего SM-J730F через Tapatalk
(02/08/2020, Saat: 12:05)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dr green komşum klasik başlığa ayar mekanizması eklenmiş gibi değil. Farklı bir kafa tasarımına sahip. Oldukça bol parçalı, tamamen silah gibi sökülebilir yapıda yapmışlar. Temizlik açısından avantajlı, ancak ayar sistemi biraz daha kompleks. Alttan hafif gevşetip, ayar bileziğinden ayar yapıp tekrar alttan sıkıyorsunuz. Biraz slim, fatboy gibi yani. Genel olarak kısa saplı, kompakt ele sığan bir model. Henğz tıraşını deneme imkanım olmadı.

Şu an ayarlı yaqi ve single edge katana dünyada sayılı yaqi distribütöründe var arkadaşlar. Bu arada dikkatler gibbs replikaya kaçmış ama Agamemnon ise yanlış değilsem dünyada şu an sadece Razorus'ta var. Yaqi'nin kendi sitesinde bile olmayan bir model. İsim babalığını ben yaptım, fotolarını ben çektim. Elde çok güçlü bir duruşu var. Tasarımı ve rengi çok ama çok güzel. Bunca yıldır gördüğüm en güzel tasarımlı makinelerden diyebilirim. Henüz tıraşını denemedik ancak absürd bir agresifliğe sahip değilse ve yaqi üretimini erken kesmezse jiletli tıraş makineleri pazarında ağırtop modellerden birisi olacağını tahmin ediyorum. Fırçalarda da eflatun'a bir bakın diyorum o da çok güzel bir model.

Yaqi yeni kafaların çoğunda üst kapağa yandan iki düz sütun eklemiş. Böylece alt plakaya oldukça düzgün oturuyor ve oynamıyor. Toleransların ufak olmasını amaçlayarak stabil bir jilet tutuşu amaçlamışlar. Çinli diye küçümsememek lazım bugün yaqi, baili gibi firmaların makineleme ve kaplama kaliteleri avrupalı rakiplerindne hiç geri değil hatta bazılarından daha iyi görünüyor. Çeşitliliğin bu şekilde artması benim çok hoşuma giden bir şey, özellikle de bilinen modelleri taklit etmek yerine, ataklar yaparak yeni tasarımlar çıkarmaları bu hobi için çok olumu gelişmelerden birisi.

Katana biliyorsunuzdur yaqi'nin dah aönce çıkardığı deneme amaçlı se makinesinin revize edilmiş ve daha kibarlaştırılmış hali. Elde oldukça kibar, elegant bir havası var. Gibbs replika'nın haliyle vintage bir havası var. Agamemnon ise başka bir şey. Bu arada son yapılan %35'lik ek gümrük vergileri fiyatlandırma konusunda çok zorlayıcı oluyor bilmenizi isterim.

Bilgilendirici yorumunuz için teşekkür ederim. Yaqi tıraş aletlerin kafalarında düzeltme yapıldığını belirtmişsiniz. Razorus'ta satışa sunulan yaqi agamemnon ile ayrı olarak satılan yaqi slant kafanın yapı olarak bir farkı var mı? Yoksa tek fark renk mi? ve diğer kafalar için de bu durum geçerli mi?

https://www.razorus.com/yaqi-agamemnon-j...kir-renkli

https://www.razorus.com/yaqi-jiletli-tir...slant-krom

https://www.razorus.com/yaqi-jiletli-tir...esi-klasik

https://www.razorus.com/yaqi-paslanmaz-c...k-gunmetal

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 28,477 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  DLC Yaqi Klasik ismailinbiri 95 66,916 14/03/2023, Saat: 23:26
Son Yorum: kaankkaraman
  R41 vs Yaqi Knight Helmet howardroark 7 2,636 20/12/2022, Saat: 17:12
Son Yorum: Bakkal
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 25,967 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  Yaqi mellon Chefkara 5 2,798 24/02/2021, Saat: 18:37
Son Yorum: Soner
  Yaqi Agamemnon mennan 2 2,151 01/02/2021, Saat: 14:51
Son Yorum: Ert.ozk
  Yaqi Mellon Ales - Slant fatihbyfah 34 20,915 08/08/2020, Saat: 15:01
Son Yorum: MERCAN.04
  Yaqi Gibbs Replica vs Merkur Progress Timor1322 22 10,680 08/08/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: Timor1322
  Heritage Gibbs Replica CK89 11 6,578 16/06/2020, Saat: 21:58
Son Yorum: KAYHAN
  Ayarlı Vintage Gibbs dr_green 30 9,760 28/05/2020, Saat: 21:30
Son Yorum: fusuy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: