Etiketleme çalışmaz oldu
Evet eski nick ile hem Tapatalk hem ÖM bildirim geldi  Confused

(04/06/2020, Saat: 15:29)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex şeklinde eski nick ile çalışıp çalışmadığını test etmek için sordum üstadım.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
user id ve nickler veritabanında bir tabloda daha tutuluyor ve nick değişikliği yaptığımızda eşleşmiyor gibi duruyor
şuan isteyim haftasonu eve geçip çözmeyi umut ediyorum Smile @DelikanliTiras
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(03/06/2020, Saat: 00:21)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalışmıyormuş Smile

sizin ilk nickiniz neydi? nick değişikliği yapmadan bu sorunu yaşayan var mı?
Teşekkürler , son mesajda (et)DelikanliTiras olarak etiketlenen Tapatalk'a bildirim gelmesine rağmen ÖM gelmedi,

(04/06/2020, Saat: 15:36)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: user id ve nickler veritabanında bir tabloda daha tutuluyor ve nick değişikliği yaptığımızda eşleşmiyor gibi duruyor
şuan isteyim haftasonu eve geçip çözmeyi umut ediyorum Smile @DelikanliTiras
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(04/06/2020, Saat: 15:39)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizin ilk nickiniz neydi? nick değişikliği yapmadan bu sorunu yaşayan var mı?

Sayın adminim @BigHillMe

Güncel nick etiketlendiği sürece işlevsel olmalı nick değişme bir kriter olamaz.Çünkü ben malum yeniyim beni bile etiketlemede sorun yaşayanlar var.
Muhtemelen etikette kullandığınız etiketleme programı güncelliğini yitirmiş ya da devre dışı kalmış olabilir mi ?
Forum versiyonuna uygun bir etiketleme eklentisi iş görür mü ?
Merhaba sayın @GecayS tabi ki bu bir kriter olmamalı. Şuan sorunu çözebilmek için kaynağını anlama aşamasındayım. Etiketmede kullanılan yapıda bir sorun olduğu aşikar. Ki bu özellik forumun varsayılan bir özelliği değil sonradan eklenen bir özellik olduğundan basit sabit kesin bir çözüm yolu yok. Sorunun kaynağını tespit edip çözmeye çalışacağım. Forum yazılımının güncel olması etiketlemede kullandığımız yapının sorunlu olduğunu kanıtlıyor. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Nick değişimi olmayan üyelerde de sorun yaşandığını öğrenmiş oldum.
(04/06/2020, Saat: 16:07)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba sayın @GecayS tabi ki bu bir kriter olmamalı. Şuan sorunu çözebilmek için kaynağını anlama aşamasındayım. Etiketmede kullanılan yapıda bir sorun olduğu aşikar. Ki bu özellik forumun varsayılan bir özelliği değil sonradan eklenen bir özellik olduğundan basit sabit kesin bir çözüm yolu yok. Sorunun kaynağını tespit edip çözmeye çalışacağım. Forum yazılımının güncel olması etiketlemede kullandığımız yapının sorunlu olduğunu kanıtlıyor. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Nick değişimi olmayan üyelerde de sorun yaşandığını öğrenmiş oldum.

Etiketlemeniz çalıştı. @bighillme
YEni bir özel mesaj formatında

Bir de benim bir ÖM var bakarsanız sevinirim.Biri ufak bir değişiklik ama fark yaratır Wink
@BigHillMe
sorun giderilmiştir @"DelikanliTiras"
Bildirim sistemi de değişmiş galiba elinize sağlık komşum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski üyelerimize ne oldu? izbe 56 40,608 14/03/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: tarkaner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: