Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı
note-pad de yazip kopyalarken dikkatli olmak lazimmis.
@ferat hocam keyifle okudum ellerine saglik ve kesinlikle benzerleri bir cok kez basima geldi "karpuzlu sabunu suda bekletip tiras sabunu yaptim ben diye bana ovunen abim olmustu, verdigim emeklere yaziklar olsun ona. Big Grin
.. benim de aynı sekilde yaşadığım olaylar oldu ama şimdi benimle tartışan ya da olayı reddedenlerin çoğuna kendi elimdekilerden ufak da olsa hediye fırca, makina, jilet , sabun  vs verip de onları da biraz da zorlayarak, bin pişman ettim Smile) hatta ikisi yuzlerindeki kıl donmesi ve hassasiyet problemlerinden kurtuldular ve çok memnunlar ..bir bulaştı mı zaten gerisi geliyor ..hatta bir arkadasım "aaa, bu neymiş , boyle de uğraşılır mı ? " dediğinin haftasında , tabi islak tıraşçıların yogun psikolojik bilincaltı yonlendirmeleriyle , firca , makine sabun secip başlamış bile , bize de sonradan itiraf etti .. İçlerinden cıkan canavarı durdurmaya calısıyorum simdi Smile ... büyük konusmamak lazım diyorum her gordugumde , guluyoruz çok ...
@Cem.O44 komşum benim hanım da "Al ne olacak keyfin bu senin, bakmıyordun kendine iyi oldu böyle" tarzında cümlelerle gazlıyor hep ama farkındayım ki geçen yıllarrın toplamında kendisinin bakım setlerine harcadığımız ikinci el araba parasının günahını çıkartma ya da kendine bir yancı arama peşindeSmile

@İsmetaltan karpuzlu sabun büyük saygısızlık olmuş gerçekten geçmiş olsun komşumSmile

@yunusso komşum valla anlattıkların amaçladıklarım. Ben de salabilsem zehri birkaçına rehabilite olacağım
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
güzel bir konu başlığı olmuş teşekkürler. arkadaşlara bahsedince hadi ya dede gibi eski aletlerle mi tıraş oluyorsun diyerekten şaşırıyorlar.
ne mutlu türküm diyene !
Konuya salgın dolayısıyla tek kullanımlık yaprak jilet ile tıraş olmanın daha hijyenik ve sağlıklı olacağından giriş yapılırsa belki biraz daha etkili olunabilir.
Yakın çevremde tek kişi var sadece, o da ucuz yollu tıraş aletleri ve yaprak jiletler alıyor sadece, fırça ve sabun işine girmeyip jel veya köpük kullanıyor yani yarı gelenekselci. Benim dolapta eşyaları görüp beğeniyor ama onu anlıyorum, tek maaşla aile sahibi ve herkes yüzlerce lira dökemiyor nihayetinde. Biz kafası rahat bekarlar seçilmiş kişiler, kurtarılmış bölge vatandaşlarıyız bir nevi Smile
Konu maliyete gelince herkes vazgeçiyor. Ben de birçok kişiye anlattım. Ama fiyatları merak ettikten sonra hiç merakları kalmıyor Big Grin

Ben de vazgeçtim anlatmaktan diyebilirim. Kargo geldiği zaman ben de yalan söylüyorum.
Saygılar.
Valla komşum yazacak birşey bırakmamışsınız. Yazım üslubunuz da çok güzel, hislerimize tercüman olmuşsunuz Wink

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de geleneksel tirasin ilgi cekmedigini tecrubeler yasadim. Muhabbetini actigim her defasinda kartuslu sistem savunuculariyla ya da tirasi zorunluluk nedeniyle olup, hemen olup bitsincilerle karsilastim. Bunlardan birisi bir fusion kartusunyla 4 ay tiras oldugunu soyluyor, digeri hazir kopugu sikip kullanmak varken ugrasmak istemiyor, bir baskasi bu tirasi demode goruyor vs vs... Ben de cevremde bu konu uzerine konusacak insan bulamiyorum maalesef
çok güzel özetlemişsin komşum bravo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,672 14,579,500 10/04/2024, Saat: 21:54
Son Yorum: Johny White
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,320 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,521 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,531 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 290,103 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,228 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 29 11,846 03/01/2022, Saat: 23:37
Son Yorum: Oldstyle
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,062 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Jiletli tıraş aletleri kartuşlulardan daha yakın bir tıraş sağlıyor mu? Erdka 5 2,669 16/06/2021, Saat: 12:16
Son Yorum: Chavez
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 7,015 01/05/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ömer t. Katı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: