Ağır abilerin zayıflama konusu
(12/07/2012, Saat: 20:48)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumu gerçekten ağır abiler basmış Big Grin
Ben bu konuya hiç yazmayayım hepiniz toplanıp dövmeye kalkarsınız Tongue
Siz muhabbetinize devam edin ben sadece takip edeceğim..

bildim bileli ne diyet ne spor .. istediğimi yer içerim (rakı balık ayvalık tarzı)
galiba 67'nin biraz üstündeyim boyum biryetmşin az üstü
hiç kilo sorunum olmadı, galiba bu genetik olayı onemli ...

iki yüz ...
(12/07/2012, Saat: 20:48)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumu gerçekten ağır abiler basmış Big Grin
Ben bu konuya hiç yazmayayım hepiniz toplanıp dövmeye kalkarsınız Tongue
Siz muhabbetinize devam edin ben sadece takip edeceğim..

hiç olurmu öyle şey
bizler gibi nur yüzlü insanlara söylenecek sözmü bu Smile

2w68bif.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
süpermiş
deneyeceğim. ama korkarım bunu yapınca daha da kilo alırım Smile
evlilik yaradı! bana
(12/07/2012, Saat: 22:01)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sırrımı açıklıyorum. zayıfladığımı hayal ederek son bir sene içinde 87 den 76 ya düştüm. hedefim 72kg.
diyet yok ilaç yok spor yok.
sadece yatmadan önce zayıfladığınızı hayal edin.
öyleki bazen yemek yemeyi unutuyorum.
Yoğun istek üzerine yazıyorum Tongue
Yaş 38 boy 1,75 kilo kilo 68
üç yıl önceye kadar 58 kilodan yukarı çıkamıyordum sonra evlilik yaradı Big Grin
68 kiloya çıkıp orada sabitlendi. İçki kullanmam bunun dışında istediğimi yer içerim spor desen haftada bir halı saha o kadar, ömrümde kilo sorunum olmadı Blush
Alin size bir agirbisiklet daha Big Grin

yas 38
boy 184
kilo 109
Son haftalari diyettetim, bakalim diyet nekadar surecek Big Grin
Hayatımı değiştiren kitap
Yazar: Tom Venuto
Kitap: Burn the Fat Feed the Muscle

Bunu dilimize tercüme etmek için yazarı sıkıştırdım telif vs. için ama adam milyoner olduğu için ciddiye almadı arkadaşlar.

Kitap ingilizce isteyen google araması ile pdf halini temin edebilir. Bulamazsanız PM atın.

Kitapta vurgulanan baskül ağırlığınızın değil yağ oranınızın önemli olduğu.
Kısaca 1.80 boyunda 90 kilo iki adam düşünün. Biri göbekli diğer ise vücut geliştirmeci. Kilo/boyun karesi falan hikaye diyor.

Ben bu sayede 90 kioladan 72 kiloya inip (%8 yağ oranı) ile yıllarca bu kilomu korudum.

Herkese öneririm.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Yaş 31
Boy 1.90
Kilo 89

Yaklaşık bır aydır neredeyse hergun 15-20 dakıka arası hafıf tempo koşuyorum.Kılo vermekten zıyade bulunduğum kıloyu korumak istıyorum.
Kılo aldığımda yuzume etkısı çabuk oluyor.Gıdık çıkıyor ve bu durumu hıc sevmıyorum.
Yaklaşık 1 senedır,ekstradan tuz kullanmıyorum.Şekerıde mumkun olduğunca az tuketıyorum.Atıştırmalık urunlerıde epey azalttım.
siteyi 30 yaş üstü işgal etmiş
bu seçimlerde çok rahat ihtiyar heyeti çıkartırızSmile
geltir.com a bir şey olursa şişman ve obezlerin sitesinde çoğunluk oluruz Smile
boy 170 cm
kilo 111
Yaş 38
Tip2 diyabetim... şubat ayında 128 kg tartılınca doktora gitmeye karar verdim. Biraz ilaç, biraz diyet, birazda egzersiz desteği ile tamamı yağdan 17 kg kaybettim. Bu süreçte kas oranım %3 su oranım %30 arttı.
Şu anda tüm değerlerim sınırlar içinde... diyabet hastalar için en önemli gösterge olan hba1c 11,7 den 5,5e trigliserid 800 den 100 lere kolestrol 400lerden 150ye düştü. En önemlisi testosteron seviyem arttı ve diyabetin oluşturacağı hücre yıkımı ihtimalini çok düşürdüm. oldukçada sağlıklı hissediyorum.
ideal kilom olduğunu düşündüğüm 85'e kadar diyet/sporu sürdürüp 85 kg civarına geldiğimde bazal metabolizma hızıma uygun daha hafif bir spor programına geçeceğim, 7-10 kg daha verince de demir sahalara dönmeyi planlıyorum (ağırlık çalışmaları Smile)
Eski sporcuyum... Şu anda haftada beş gün ortalama 5-5,5 km hızla 10km yürüyorum, haftada 600 gr tavuk,balık 150-180 gr kırmızı et yiyorum... yağ çok düşük, sınırlı miktarda kompleks karbonhidrat (bulgur) yiyorum, makarna, pirinç, ekmek yok... bunun dışında sadece yeşil tüketiyorum... haftada 500 kalori kaçamak hakkı tanıyorum kendime. cumartesileri tartılıyorum, yarın sabah muhtemelen 109,5 -110 arası bir şeyler çıkacağım...
En çok manchonun yöntemini merak ediyorum Smile

Selamlar...
Ataman.
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
http://www.imdb.com/title/tt0421715/

(12/07/2012, Saat: 17:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boy 1.85 m

4 Ay önce 120 kg

Şu anda 94 kg

Hedef 85 kg

Her on yılda bir kilo veriyorum sonra 10 içinde tekrar alıyordum. Bu sefer yaş da ilerledi, bir daha almam lazım.

Mancho'nun Diyet Güncesi:

Doğumdan 1992'ye kadar sürekli yükselen bir grafik

1992 Başlangıç 125 kg Bitiş 80 kg (Askerliğin en önemli faydası)

2002 Başlangıç 115 kg Bitiş 90 kg

2012 Başlangıç 120 kg daha bitmedi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,103 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: