Ağır abilerin zayıflama konusu
Sonunda beni ağlatan çok güzel bir filmdir.
Belki geleceğimi gördüğüm için ağlamışımdır.Angel

(13/07/2012, Saat: 16:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.imdb.com/title/tt0421715/

(12/07/2012, Saat: 17:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boy 1.85 m

4 Ay önce 120 kg

Şu anda 94 kg

Hedef 85 kg

Her on yılda bir kilo veriyorum sonra 10 içinde tekrar alıyordum. Bu sefer yaş da ilerledi, bir daha almamam lazım.

Mancho'nun Diyet Güncesi:

Doğumdan 1992'ye kadar sürekli yükselen bir grafik

1992 Başlangıç 125 kg Bitiş 80 kg (Askerliğin en önemli faydası)

2002 Başlangıç 115 kg Bitiş 90 kg

2012 Başlangıç 120 kg daha bitmedi.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
1.84 boy 78 kilo dan
sigarayı bırakarak yaklaşık iki yılda
1.84 boy 95 kilo ya ulaştım, 85 civarlarına razıyım.
İki haftadır 1-2 gün hariç saat 6 civarı yemek, ardından 1-2 saat deniz, bir iki meyve ardından 1-2 saat orta tempo yürüyüş yapıyorum. Gelişme var hissediyorum ama 1 ay tamamlanmadan tartıya çıkıp ta moralimi bozmayacağım.
(13/07/2012, Saat: 16:36)uataman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En çok manchonun yöntemini merak ediyorum Smile

Selamlar...
Ataman.

İlk başlarda olabildiğince karbonhidrattan uzak durdum,son zamanlarda da havaya girdiğim ve hedefe biran önce ulaşmak için hemen herşeyden uzak duruyorum.

Sabahları yumurta, peynir, domates ve salatalık ile kahvaltı, öğlenleri sütlü filtre kahve ve akşamları yoğurt ile az meyve.

Yanlız seyahate çıktığım zaman uyamıyorum bu düzene ve ne mutlu ki çok sık seyahate çıkıyorum Wink

Not: Hiç spor yapmıyorum.

Selamlar
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
12/07/2012 123,800
14/07/2012 121,100

meal replacement iyi gidiyor Smile
dayıyorum proteini

basit şeker yok
nadiren meyvelerden fruktoz

ekmek yok
çaya kahveye şeker yok
atıştırma sıfır
tuz yok
gazlı içecek yok
yaglı yemek yok

basit karbonhidrat yok
(kompleks karbonhidrat alıyorum)

ölümüne her gün 30dk kardiyo
sabah aksam 1 km yürüyüs

sinefrin cla lkarnitin kafein chrompicolinate dayıyorum supplementleri
yaklasıyorum son surat hedefime Smile

baskül:
30iguj5.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(14/07/2012, Saat: 15:38)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sinefrin cla lkarnitin kafein chrompicolinate dayıyorum supplementleri
yaklasıyorum son surat hedefime Smile

Karnitinden fayda görüyormusun? ben okuduklarımdan sonra kullanmak hususunda kararsız kaldım, birde oxyelite pro var kafein bazlı, duydun, denedinmi yada deneyen birilerini tanıyormusun?

L-carnitine için marka tavsiyesi alabilirmiyim, weider iyi diyorlar ama oda pahalı... Gerçi sen ucuzu nerede bilirsin Smile birde yer tavsiyesi verirsen şahane olur Smile

Selamlar...
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
L -carnitin ve cla biraz diyet ve düzenli kardivasküler spor çalışmasıyla gerçekten işe yarayan ve kilo vermede fayda sağlayan ürünler. Etkileri ne derseniz %25 civarı. Fakaaat ülkemizdeki çok yüksek fiyatları yararlarını gölgeliyor, kesinlikle bu fiyatların ürünleri değiller. Yani 30-40 lira arası olsalar amerika fiyatları gibi alın kullanın derim, ama şu anki fiyatlarına kesinlikle değmez, hayal kırıklığına uğrarsınız. Yurt dışından yakınınıza getirtme şansınız varsa tavsiye ederim. Bilinen markalardan şaşılmamalı karnitin sıvı tüp formunda ,cla ise mümkünse jel tablet olmalı.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yer neyazıkki 2010 yassakları itibariyle öneremiyorum Sad
eskiden olsa iherb derdim ama bitti o devir Sad

yurtdısından alıyordum artık gelmiyor. bende kosedekileri kullanıyorum.,
sıkısdıkca tahtakaledeki vitaminshoplar

l-karnitinim country life marka
cla now marka
kafein sinefrin icinse mini thin extreme energiser

neyazıkkı o urunu kullanmıs bırını tanımıyorum
kafeinli ürünlerde misal muscletech hydroxycut var. Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum, çok tehlikeli, mazallah bu sıcaklarda yığılır kalırsınız salonda. Kullanmayın.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
uyarılara sinefrinden bahsetmişken bende birtanesini ekliyeyim
efedra nın yasaklanısı sonrası türeyen bu badde bitkisel bir ürün olmasına ragmen efedrinle benzer etkilerde ve benzer yan etkilerde...
daha önce eca vs denememiş ve bünyenizin tepkisinin ne olacağını bilmiyorsanız kesinlikle denenmemeli...
Su an 117kg. Gecen ocak ayinda iyi ve saglikli bir diyet arti hergun bir bazen iki saat yuruyusle 120'den 109'a dusmustum. Ameliyat oldum ve bir ay hareket edemedim. Ondan sonra tekrar aldim.

En buyuk sorunum isimden dolayi disarida yemek zorunda olmam.

90kg'da gobek duz oluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,107 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: