Ağır abilerin zayıflama konusu
Teşekkürler sevgili dostum. BlushBlush

(01/01/2013, Saat: 22:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazar değebilir tedbirli olmak lazım Smile

nazarboncugu.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Manche üstadım 50 kg vermek büyük başarı
tabi uçak ve otobüslerde yan koltuğunuzda oturanlar daha çok sevinmiştirBig Grin
(01/01/2013, Saat: 22:35)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Manche üstadım 50 kg vermek büyük başarı
tabi uçak ve otobüslerde yan koltuğunuzda oturanlar daha çok sevinmiştirBig Grin

Teşekkürler sevgili İhtilaf.

Teşhisiniz tam isabet. Bir anımı anlatayım.

120 kg olduğum zamanlar.Bir gün uçaktayız, ben ortada oturuyorum, eşim koridor tarafında yanımdaki komşu da doğal olarak cam kenarında. Bir baktım bizim hanım kendi kendine gülüyor. Ne oldu dedim, yanındakinin haline baksana dedi kulağıma.

Ben iki bacağı açmış oturuyorum, yanımdaki 'zavallı' komşu da köşeye sıkışmış , bacakları birbirine yapıştırmış dışarıyı seyrediyor. Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
üç rakamlı ağırlıktaki insanlar ,fazla kilodan aslında kendileri daha çok rahatsız
toplu taşıma sahnelerinde istenmeyen aktör durumundalar , bir hava yolu fazla ücret gibi düzenleme yapacakmış
uzun virajlı otobüs yolculuklarında ; yanınız da lahmacun yemiş,uyurken horlayan ve size sürekli omuz şarjı yapan partneri kim istemezSmile
Dile kolay elli kilo, tebrik ederim mancho üstadım, bu halini koruman dileğiyle...
yarın diyetisyene gidiyorum

benim sanırım tiroid bezlerimde sıkıntım var

kan tahlili bir diyetisyene gidip allahın izniyle kilo vermek istiyorum

hedefim 40 kg
(01/01/2013, Saat: 23:25)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dile kolay elli kilo, tebrik ederim mancho üstadım, bu halini koruman dileğiyle...

Mesajınızı yeni gördüm, çok teşekkürler sevgili Hergele dostum.

Size de başarılar dilerim sevgili Yarhasan.
Goethe
Yazın sonlarına doğru 74,5 kg olmuştum.Dengeyi bozdumConfused
Sabahları bir simit,pekmez tahin,yumurta,peynir...öğlen neredeyse iki katı...akşam neredeyse öğlenin iki katı...baskül 79 kg gösterdi az önce...iki ay önce koşu bandı aldım...düzenli kullanıyordum...koşu bandı iştah açıyor...

b-125750-a%C4%9Flayan_bebek.jpg
(27/02/2013, Saat: 15:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın sonlarına doğru 74,5 kg olmuştum.Dengeyi bozdumConfused
Sabahları bir simit,pekmez tahin,yumurta,peynir...öğlen neredeyse iki katı...akşam neredeyse öğlenin iki katı...baskül 79 kg gösterdi az önce...iki ay önce koşu bandı aldım...düzenli kullanıyordum...koşu bandı iştah açıyor...

çinlinin bebeği bile boş durmuyo balon üretiyooSmile
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
Üretim şartIdea

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,101 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: