Ağır abilerin zayıflama konusu
İki ay oldu,yıllarca günde beş tane içtiğim sigarayı bırakalı.İçince üstüm kokuyormuş oğlum söylediConfused

Geçen hafta Türk Kahvesine veda ettim.Bugünde granül yani Nescafeye.Kahveye bayılıyorum,çok içiyordum,çarpıntı yapıyor,40 yaşında bir erkeğin kalp çarpıntısı iyi değilBlush

Turşuyu,acıyı,baharatları,şarküteriyi çok azalttım.

Vücudum çabuk dilenmiyor,erken yatıyorum,egzersiz zorunlu oldu.Koşu bandı elektrik idaresine çalışıyor,baskül nankörAngry

Bu yaşta enerjiyi dikkatli harcamak lazım.İnsan kendini şarjlı piller gibi bulabilir,bir anda enerji bitiyor

Yemek,uyku ve egzersiz düzenli olunca kilo kendiliğinden düzeliyorSleepy

hayat.gif
Yas 34
Boy 183cm
Kilo 104 (foto yok ama 2-3 gun onceki agirlik)

Son 5 yilda min 78 maks 121 gordum

Surekli kilo alip veriyorum

Benim de arastirmalarim sonucu vardigim temel Lord'un aciklamalari ile paralel.

Diyet yapilabilir elbet. Cop yiyeceklerden kendimizi korumak icin. Ama asil olarak, acikmadan yemek yemiyeceksin. Mideni dinleyip, o sana dur yeter artik derken ustune yemeyeceksin. Aynen tek kasik dahi almayacaksin...
McOrco iherb Türkiye ye göndermiyor mu?

L Carnitin hb deki Hardline marka işe yarar mı?

Fazla kilom yok ama biraz yağ yakmak istiyorum.
Hafta içi 3 gün spor salonuna başladım, 2 gün de bisiklet sürmeyi planlıyorum. Hafta sonu da iki gün 2-3 saat yüzmeyi düşünüyorum, carnitin sadece salon öncesi mi kullanılmalı yoksa hergün düzenli mi?
Ekmeği, tatlıyı, şekeri minimuma indirip, akşam yemeği saatlerini mümkün olduğu kadar öne çekince çok rahat kilo veriliyor. Ben hiçbir zaman aşırı kilolu olmasam da bir ara iyice besili olmuştum, temel olarak bunları yaparak forma girdim. Yaş da genç tabii, o da avantaj.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(06/07/2013, Saat: 00:24)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco iherb Türkiye ye göndermiyor mu?

Hafta içi 3 gün spor salonuna başladım, 2 gün de bisiklet sürmeyi planlıyorum. Hafta sonu da iki gün 2-3 saat yüzmeyi düşünüyorum, carnitin sadece salon öncesi mi kullanılmalı yoksa hergün düzenli mi?

neyazıkkı bıttı 2010 da bıtırdıler hepsını Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(06/07/2013, Saat: 01:50)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekmeği, tatlıyı, şekeri minimuma indirip, akşam yemeği saatlerini mümkün olduğu kadar öne çekince çok rahat kilo veriliyor. Ben hiçbir zaman aşırı kilolu olmasam da bir ara iyice besili olmuştum, temel olarak bunları yaparak forma girdim. Yaş da genç tabii, o da avantaj.

Ekmek yemiyorum, tatlı yemiyorum (dondurma hariç) , çayı kahveyi şekersiz içerim, akşam yemeği 7'yi geçmez, yaş hususunda yolu yarıladık sayılır. Biraz vücudu toparlamak amacım, 1.84 boy 89 kiloyum. Kiloyu 84-85 civarına çekip biraz da kas yapmak istiyorum, çok birşey değil aslında istediğim.
6 yıldır obezim
bildiginiz peynır ekmekle 3 ogun besleniyorum yalan yok
saglıklı beslenme adına atabıldıgım tek adım
bir konserve fırması ıle anlastım toptan mal cektım
3 aylık 4 kasa toptan konserve barbunya yaprak sarma aldım

duzenlı beslenebılmek en onemlı sey fazla kıloda

o bende yok Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
l-carnitine vücutta dikkatli ve kısa süreli kullanılması gereken bir ürün, cla almanız da işe yarar. kas yaparken yağları kasa dönüştürme konusunda başarılı. ben weider ürünlerini kullanıyorum, kardeşim başka bir marka takviye kullanıyor lakin aklıma gelmedi adı, sabah sorarım, içeriklerine bakarak alıyordu. hardline hiç önermiyordu hatırlayabildiğim kadarı ile. ben weider' ın her ürününden çok memnunum.

(06/07/2013, Saat: 00:24)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco iherb Türkiye ye göndermiyor mu?

(06/07/2013, Saat: 02:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6 yıldır obezim
bildiginiz peynır ekmekle 3 ogun besleniyorum yalan yok
saglıklı beslenme adına atabıldıgım tek adım
bir konserve fırması ıle anlastım toptan mal cektım
3 aylık 4 kasa toptan konserve barbunya yaprak sarma aldım

duzenlı beslenebılmek en onemlı sey fazla kıloda

o bende yok Sad

115 kilo idim, bu ara iştah kesildi her nasılsa 103e düştüm. Sanırım tehlikeli. Çok hızlı verdim. bu kiloyu 3 ay korumayı başarırsam daha hızlı bir iniş yapıcam. Kahvaltı yoğurt, meyve. Öğlen çubuk kraker, kuruyemiş, akşam 1 tabak yemek. Ekmek sıfır. Bir kaç gün salladı ama rejimi ben yapmadım, kendiliğinden oldu. Çok akşam aç yattım,zor uyudum ama Sabah kalktığımda gerçekten aç olmadığımı anladım. Bazen 2 kaşık yoğurtla akşamı buluyorum. Sanırım vücudu dinledim. Sahte açlık sinyalleri gönderiyor beyin başlarda. Yavaş yavaş yemeden de yaşayabildiğimi anladım. Gerçekten acıktığımı hissetmeden yemiyorum ve az yiyerek sofradan kalkıyorum. Çok su yada çay içmiyorum. İçecekleri de azalttım. Vücudu şişirecek sıvılardan tamamen kaçıyorum. Filtre kahve, sütlü 3-4 fincan. Bazen çarpıntı yapmıyor değil. Paylaşayım dedim BlushBlush
Ohtararan komşum yağların kasa dönüşmesi diye bir şey yoktur. Yağ ve kas hücreleri tamamen farklı hücrelerdir ve birbirlerine dönüşmezler. Zayıflanınca yağ hücleri enerji olarak yakılır ve azalarlar, ortaya alttaki kas hücreleri daha belirgin olarak çıkar. O yüzden insanlarda yanılgı oluyor yağlar kasa dönüşür diye ama öyle bir şey yok.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,104 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: