RazoRock 400 - musluk sapi...
Vaktini ayirip okuyan ve okuyacak herkeze tesekkurler.
@tarkaner abi, keep calm on musluk sapi.
@GecayS abi benim pakette kelepce cikmadi mustafa beyi arayim mi yarin. Big Grin
@Timor1322 hocam ilginc olsun dedim baslik sagolun amacina ulasmis, benimde uzun sure radarimda kaldi sonra bir anda aldim, sondan 4. Sanirim benim firca.
@GecayS Şafak kardeşim, güzel keyifli tıraşların olsun. Video yu ben yüklemeye çalıştım. Bakalım olacak mı? Yalnız beni etiketlerken T küçük olacak @tarkaner

@ismetaltan Ellerin dert görmesin. Yüreğine sağlık Angara Delikanlısı Gardaşım.

48 adet iyi gelmiş. Bir hafta sonu @impaticaret Mustafa Bey e Whatsapp tan merhaba diyeyim dedim. O da tesadüf daha yeni gelen Razarock lardan bahsetti. Hemen fotoğraf istedim. Siteye koymadan gördüm, hemen ayırttırdım. Gerçekten çok kullanılışlı bir fırça. Ne omurgası sert, ne de omurgasız denecek kadar zayıf. Hem yüzde köpürtecek iseniz yumuşacık, hem de tasta köpürtürseniz krema kıvamında 3 perde x 2 tıraşlık köpük yapıyor. Sabuna da haklı tabi ama MdC ile olan bu.

Sapı @FearOfATG modeline kadar bilir harika bir musluk sapı. Bizim Artema Apollo serisi batarya volanı.

Alan komşular keyifle kullanın. Alamayanlar, ön sipariş geçmek belki yararlı olur. Bu kadar olumlu yorumdan sonra talibi çok olacaktır.

Selam ve sevgiler.http://cloud.tapatalk.com/s/5ede8742d008...WA0008.mp4

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@İsmetaltan hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. İnceleme için de teşekkürler :-)
So far so good..
Eline emeğine sağlık İsmet çok güzel bir inceleme olmuş fırçan hayırlı olsun sağlıkla kullan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GecayS abi sen kisa zamanda beni gecersin şüphem yok. Hatta @tarkaner abi su anda bana ogretir bir cok seyi.
@ahbap hocam sagolun, Daha iyileri sizin olsun.
Bu arada kullanan 1 kisiyi daha bulduk âma 48 firca nerede kimlerde acaba forumda sessizce ben alali 3 ay oldu diyen kac forumdaş var acaba. Big Grin
(08/06/2020, Saat: 23:11)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline emeğine sağlık İsmet çok güzel bir inceleme olmuş fırçan hayırlı olsun sağlıkla kullan.

Sag ol hocam gercekten bayildim harika firca.
Yorumları okuyunca sabah hızlı olmayı planladığım tıraş hemen olundu. Bayramlık ayakkabıyı sabah giymeyi beklemeyen çocuklar gibiydim.
e7ea4384e67bce0b7aba4264b780f7d4.jpg

Bugüne kadar kullandığım fırçalar aşağıdakiler.
Jaguar1071
Yaqi 28
Yaqi 30 barber

Yaqi 28 en memnun olduğum fırça olduğu için 30’u aldım. Ama yine de 28 performansı 30’dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle iki fırçaya kalacak olsam her zaman biri yaqi 28 olsun derim şimdilik

Üsten bakıldığı zaman 24 razarock ,30 barber dolgunluğunda gözüküyor. Foto açısından çıkmasa da kıl yoğunluğu çok çok iyi.

15719a9d9836bf1f126f29c42fedef45.jpg

Razarock 400 sudan çöküp elle sıkma yaptığım zaman iyice küçük bir hal aldı. Eyvah dedim bu nasıl köpürtecek.

7a7440396f89f4a2ef91686763a131fe.jpg

Direk fırçadan kremle yüze yükleme yapmayı tercih ettim. Aldığım performans fazlasıyla iyi idi. @tarkaner ister bastır ister bastırma ona göre performans veriyor dediği için bastırmamayı tercih ettim.
b38f427ac81170ba62b6cd3da2cb3191.jpg

Aşağıda göreceğiniz köpük suratta olan köpük ,tas performansını denemek için sabırsızlanıyorum.

39ce633393fe3c41187eb0b1f92fadd3.jpg

Fırçanın en beğendiğim taraflarından biri batarya gibi olan sap aralıkları nedeniyle fırçayı parmakla yönetiyor gibisiniz. Yuvarlak saplı fırçalara oranla daha az sarılıyor hissiyatı veriyor.

En üstte Fotoğraflarını gördüğünüz eski fırçalarımdan sıralama yapmam gerekirse
1. Razarock 400 24
2. Yaqi 28
3.Yaqi Barber30
4. Jaguar diyebilirim.

Malumunuz çok yeniyim.Umarım kimseyi yanıltacak ya da tatmin etmeyen yorumlar yapmamışımdır. Daha öğreneceğim jargonlar var

Başlığı cevapla yöntemi ile cevap verdiğim için etiketleme yaparak cevaplar veremeyeceğim. Alacağınız olsun. Tanışmadan sonra en uzun yazım oldu. Hem de inceleme

@GecayS abi ben taslak olarak kayit etmeye cabarken yayinlandi birden ama ciddi manada keyifli firca, sap zaten sanat eseri desem yeridir, knottaki kil yogunlugu harika, isi ve su tutma(ki atladigim en onemli konu),bence sentetikler arasinda basarili bir porsuk kadar degil tabiki ama yeterli suyu barindirabildi bende ve isi konusu aşil tendonu sentetiklerin genel anlamda ama bu firca o konuda bile fena is cikarmadi desem yeridir, tabiki beklentiye gore degisebilecek bi kavram.
Kalemine sağlık İsmet kardeşim, güzel bir inceleme olmuş zevkle okudum. Mart 2020 den buyana fırçayı zevkle kullanıyorum. Plissoft fırçalar dünyada başarısını kanıtlamış bir ürün. İtalyan berber in sitesine girip kullanıcı yorumlarını okurlarsa ne demek istediğimi komşularım anlayacaktır.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bu arada 87 de ilkokula siyah önlükle başladığınıza göre 5 yıl siyah önlük giyen son kuşak oluyorsunuz. Sizin mezuniyetten sonraki yil mavi önlüğe geçildi, ( ben 5. Sınıftaydım ve son sene mavi olduk)
Siyah önlük kırmızı kurdela inanılmaz güzel bir nostaljidir eski öğrenci üniformalarıSmile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,923 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: