RazoRock 400 - musluk sapi...
@Soner hocam sagol, yazarken bile keyifliydi tam istedigim gibi olmadi ama ilk makalem mazur gorun.
@MetsGo dogru tespitler, bizden sonra rivayettir degildir bilemem mavi kumas tonajindan oturu iade edilen kumaslarin etkisiyle hizla mavi onluk konusuna gecis olsu diye bir mesele vardi. Dogru yanlis bilemedim ama ortaokula gecince gomlek ceket gecisi ve kravatla tanisma oldu. Mavi istermiydim sanmam siyah daha iyiydi sanki.
Ayrica kredili sistemle liseden mezun olan son grup ta yine biz olduk.
İsmet komşum aynı yaştayız o zaman 80 liyim ben. Bende siyah önlükle okudum, bizden sonra mavi oldu, lisede kredili sistemin son mezunlarındanım. Lisede bile bizden sonra ceketi bırakıp hırkaya geçtiler, kısaca herşeyin sonunu yaşadık Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner hocam aynen 80liyim hatta lise maceram cok gariptir bisyeler daha denersem o konuyla basliycam, tabi once ortaokul varda incelenecek cok bisey de kalmadi forumda abilerimiz sagolsun hepsini incelemis tiras katologu olmus site maşallah.
Ve evet o hirka konusu bizde de ayniydi lise 1 ve 2. Donem ankara lisesi 3,4,5 antalya manavgat lisesi, biz aleni belli oluyoduk son sene lacivert hirka ve lacivert suveterli alt siniflarin icinde, bide o armali kiravatlar vardi lacivert. Big Grin
Yaşlaniyoruz hizla geciyo zaman. Sad
Bu guzel yazı ve inceleme icin degerli İsmet kardesime tesekkur ederiz.

Valla Tarkan baba kac zamandır musluk benzetmesi yapıyor bilemiyorum ama ben bayadır bu ve bu tarz saplara musluk benzetmesi yapıyordum.Smile Hatta arkadaslara demistim, Eca taharet muslugulundan birgun bir fırca yapacagım tum dunyaya satacam hayalim vardı Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
@İsmetaltan büyümüş de fırça incelemesi yapıyor tü tü maşallah nazar değmesin incelemesine de fırçasında kendisine de ellerine sağlık keyifle okudum .

@GecayS tombiş amca açmışsın musluğu artık seni kimse tutamaz sağlıkla , keyifle kullanasın .
@dikdik_s abi senin incelemelerinin yaninda esamesi okunmaz.
@nani kuş abi sag olasin, begenmene sevindim. Smile incelemeden cok makale tadinda bisey olsun istedim, acemilik abi. Big Grin kendi capimda biseyler karalamaya çabaladim. Smile
@GecayS şafak abiyle pisti olduk, cok hizli yakinda bol bol yazilarini okuruz.
musluk sapı benzetmesine çok güldüm hiç öyle düşünmemiştim daha önce gördüğümde, güzel inceleme teşekkürler.
Sağlıkla kullanın. Çok keyifli bi inceleme olmuş.
(09/06/2020, Saat: 01:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu guzel yazı ve inceleme icin degerli İsmet kardesime tesekkur ederiz.

Valla Tarkan baba kac zamandır musluk benzetmesi yapıyor bilemiyorum ama ben bayadır bu ve bu tarz saplara musluk benzetmesi yapıyordum.Smile Hatta arkadaslara demistim, Eca taharet muslugulundan birgun bir fırca yapacagım tum dunyaya satacam hayalim vardı Smile
Meslekte 30 yıl, geleneksel tıraş ta 7-8 aylık bir deneyime sahip olarak Rubberset fırçaların sapını musluk volanına benzetmem en fazla 8 aydır yani. Ama projeye tam destek @dikdik_s Sipirmin dostum. Her çeşit volan tedarik edilir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/06/2020, Saat: 01:29)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS tombiş amca açmışsın musluğu artık seni kimse tutamaz sağlıkla , keyifle kullanasın .

@nani kuş Teşekkürler Komşum suyu tasarufflu kullanıp kaynak üretelim di mi Wink

@tarkaner Tapatalkta düzgün çıkıyor etiketlemeler ama. PC'de garipleşiyor.Video için teşekkürler

@İsmetaltan Böyle piştiye can kurban Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,808 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: