Ekipman Seçiminde Yardım
(14/10/2011, Saat: 23:53)daihaupt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir arkadaşıma bu durumdan bahsettim. Yani tıraş olurken yüzümün tahriş olmasından ve jiletin çabuk dolmasından. Bu yüzden jiletli tıraş makinesi deneyeceğimi söyledim. Hiç deneme dedi. Jiletli tıraş makinesi daha çok tahriş eder dedi. Ayrıca dolacaksa onun da jileti dolar dedi. Sen Mac3 Turbo al çok daha iyi edersin dedi. Bir başka sitede de ws'un mac3'ten çok daha iyi olduğu yazıyordu. Neye inansam bilemedim Confused

doğru kullanımla ve ekıpmanınızla alakalı mach3le tıraş olup yuzume tıraş kolonyası surdugumde cayır cayır yanarken
jıletle tıraş olunca avuç avuç kolonyayla resmen yıkıyorum yuzumu zerre sızlama tahriş kızarma vs. yok...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Tama. Madem bu kadar övdünüz. Bir ws classic alabilirim Smile Elinde olan varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. sahibinden'de 10 TL'ye buldum. Daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı veya benim için temin edebilecek biri var mı? Ayrıca derby jiletleri wsc'e uyar mı?
fiyat iyi oradan alabilirsiniz. daha ucuz bulmanız zor
bütün yaprak jiletler uyar
(17/10/2011, Saat: 20:14)daihaupt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tama. Madem bu kadar övdünüz. Bir ws classic alabilirim Smile Elinde olan varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. sahibinden'de 10 TL'ye buldum. Daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı veya benim için temin edebilecek biri var mı? Ayrıca derby jiletleri wsc'e uyar mı?
Ağalar! Wilkinson Sword Double Edge siparişi verdim. Bugün ya da yarın elime ulaşır ve ben de böylece geleneksel tıraş mevzuuna giriş yapmış olurum Smile Teşekkürler.
hayırlı olsun
sırada fırçalar sabunlar jiletler filan varSmile
(18/10/2011, Saat: 10:03)daihaupt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ağalar! Wilkinson Sword Double Edge siparişi verdim. Bugün ya da yarın elime ulaşır ve ben de böylece geleneksel traş mevzuuna giriş yapmış olurum Smile Teşekkürler.
(18/10/2011, Saat: 10:03)daihaupt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ağalar! Wilkinson Sword Double Edge siparişi verdim. Bugün ya da yarın elime ulaşır ve ben de böylece geleneksel traş mevzuuna giriş yapmış olurum Smile Teşekkürler.

Bir kurban daha. Size de bulaştırdık geleneksel tıraş virüsünü. Ama merak etmeyin, gerçekten çok keyif alacaksınız ve tıraş olmak bundan sonra sizin için zorunluluk ve külfet olmaktan çıkacak. Hayırlısı olsun.
Tıraşla ilgili bütün bildiklerini unutarak başla olaya, ve o makinaya bir perma jilet tak. daha sonra fırçanı edindikten sonra arko krem al ve netten nasıl güzel köpük oluşturulur onu izle. makina ve jilet bu olayın bir ayağı, yğzğnğ tıraşa güzel hazırlamazsan tahrişten kurtulamazsın.
Ürün bugün elime ulaştı ve ilk tıraşımı oldum. Daha az tahriş, daha yakın tıraş ama @muratti'nin dediği gibi; tıraş olmayı çok iyi bilmiyorum. Derby kullan-at makinelerden çok daha iyi. Çabuk dolmuyor ayrıca çift taraflı jilet işimi kolaylaştırdı. Yüzümü de kesmedim (kanayan sivilceleri saymazsak). Ama bu jiletten sonra ucuz ve daha keskin bir jilet denemeyi düşünüyorum. Varsa tabi
(20/10/2011, Saat: 15:08)daihaupt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün bugün elime ulaştı ve ilk tıraşımı oldum. Daha az tahriş, daha yakın tıraş ama @muratti'nin dediği gibi; tıraş olmayı çok iyi bilmiyorum. Derby kullan-at makinelerden çok daha iyi. Çabuk dolmuyor ayrıca çift taraflı jilet işimi kolaylaştırdı. Yüzümü de kesmedim (kanayan sivilceleri saymazsak). Ama bu jiletten sonra ucuz ve daha keskin bir jilet denemeyi düşünüyorum. Varsa tabi

rapira bulman lazım senin 100 tanesi 5 lira, ben hiç kullanmadım ama çok methediliyor
bence hiç uğraşma al bi paket permasharp toptancıdan. elimde bir sürü farklı jilet oldu benim mesela ama sonra yine döndüm dolaştım permasharpa geldim.
Smile
100 lü pakedi toptancılardan max 22-23 liraya alırsın. 0 100 lü paket de sana her gün traş olsan 1 1.5 sene gider.
Saygılar

(20/10/2011, Saat: 15:29)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rapira bulman lazım senin 100 tanesi 5 lira, ben hiç kullanmadım ama çok methediliyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: