İşe Bisikletle Gidenler
Ey @dikdik_s bu yaştan sonra o taytın içine sıgabilecekmisin??? Dikişleri sağlam tutabilecekmisin?? O sele sana uyacakmı ? E abi pedli şortlar var dersin şimdi . Yol bisikletine yazık edersin .
Gel vazgeç bu yol bisikleti sevdadan trekin jantını lastiğini değiştir olsun sana şehir bisikleti üstüne karizman da yerinde kalsın .
(21/06/2020, Saat: 12:04)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler komşum. Zincir-dişli yağlamak için ne önerir siniz? 404 sıvı gres olur mu? Sprey gibi olan?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komşum chain-l zincir yağını öneririm.
https://www.formulaxstore.com/chain-l-bi...incir-yagi
(21/06/2020, Saat: 12:04)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler komşum. Zincir-dişli yağlamak için ne önerir siniz? 404 sıvı gres olur mu? Sprey gibi olan?

WD-40'da olur. Maymuncuk gibi her işe yarıyor. İlla ki temizliği başka yağı başka yapacağım diyorsanız, Würth veya diğer markaların balata sprey temizleyicisi ile temizleyip sonra kapı menteşe için sprey yağları var onlar ile de yağlayabilirsiniz, çok uygun oluyor bisiklet zincirine.
(21/06/2020, Saat: 13:20)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WD-40'da olur. Maymuncuk gibi her işe yarıyor. İlla ki temizliği başka yağı başka yapacağım diyorsanız, Würth veya diğer markaların balata sprey temizleyicisi ile temizleyip sonra kapı menteşe için sprey yağları var onlar ile de yağlayabilirsiniz, çok uygun oluyor bisiklet zincirine.
WD 40 yazacaktım ama her derde deva falan aspirin gibi denir diye yazmadım. Hep elimin altında zaten. Pas sökücü, yağlayıcı, koruyucu...

Teşekkürler üstad.

Abi 40 tan sonra ben cok degistim taytsiz yapamam artik gibi geliyor Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Wd 40 tavsiye etmem hafif yağlama yapsa da asıl işi yağı ve pası atmak. Zincir üstünde tutunmuyor. Onun yerine yukarıda verilen link deki xcp formulax firması getiriyor onu alın nasıl uygulanır youtube da filan var. Ben kendim silah bakım yağı kullanıyorum. Elimde bolca olunca pek yağ aramıyorum.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(21/06/2020, Saat: 13:23)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WD 40 yazacaktım ama her derde deva falan aspirin gibi denir diye yazmadım. Hep elimin altında zaten. Pas sökücü, yağlayıcı, koruyucu...

Teşekkürler üstad.

wd40 ın bisiklet için dezavantajlı olduğu söylenir. wd40 in vites aktaricilarini falan bozabilecegi söyleniyor. işin en güzeli bisiklet için olan yağlardan kullanmak.
(21/06/2020, Saat: 13:27)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wd 40 tavsiye etmem hafif yağlama yapsa da asıl işi yağı ve pası atmak. Zincir üstünde tutunmuyor. Onun yerine yukarıda verilen link deki xcp formulax firması getiriyor onu alın nasıl uygulanır youtube da filan var. Ben kendim silah bakım yağı kullanıyorum. Elimde bolca olunca pek yağ aramıyorum.

O ürün bitmiş, başkası var. Onu alalım o zaman. Evde 3 bisiklet var malum.fd431de843bafd5ca0825ca71056efa3.jpg

(21/06/2020, Saat: 13:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi 40 tan sonra ben cok degistim taytsiz yapamam artik gibi geliyor Smile

Sormayın tayt başa bela ama bisiklet üstünde gerçekten işe yarıyor. Ama tabi benim de yaş geçti o ayrı mevzu. Ağzımızdan alsın teneşir paklar hesabı oldu bizimkisi Smile
(21/06/2020, Saat: 13:31)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O ürün bitmiş, başkası var. Onu alalım o zaman. Evde 3 bisiklet var malum.fd431de843bafd5ca0825ca71056efa3.jpg

https://www.formulaxstore.com/xcp-bisiklet-zincir-yagi yukarıda eski sanırım şimdi xcp

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: