İşe Bisikletle Gidenler
Pandemi sebebiyle bisiklet fiyatları önemli bir miktar artış göstermiş, ekmek yapma makinesinesi fiyatlarına dönmez umarım mevzu Smile Malesef 5000 liraya ekmek yapma makinesi satmaya çalışanlar vardı ki pandemi öncesi fiyatları 500 liralardaydı.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/bisiklete...W5d_YbjRRA
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Bisiklet satışlarının artması sevindirici ama dediğiniz gibi fiyatlar gereğinden fazla pahalı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(07/07/2020, Saat: 14:01)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum
Sedona 345
Hanımın ki Trex pure sport

İyi pedallamalar

İyi günlerde kullanın komşum ?
Pandemi başlamadan önce ben eskileri anımsamak için bir bisiklet dükknına girdim. Bir bisiklet gözüme çarptı, çok beğendim. Şekli şemali o kadar karizmaydı ki anlatamam. Neyse efendim, adama bisikletin fiyatını sordum 2999 TL dedi. Hemde %10 indirimli. İçimden bir "yuh be abi" demedim değil tabii. Başladı anlatmaya; bisiklet tam bir klasikmiş de, alman tasarımına sahipmiş de, alman kalitesi kendini belli ediyormuş. Tabi adam satıcı, ürününü allayıp pulluyor biraz da sallıyor. Yer mi bunu Anadolu çocuğu? Ama bisiklet çok güzel tabi. Hemen gözüme bir şey çarptı, bisikletin fren kolu yoktu. Benim bildiğim gidonun bir yerlerinde fren olur, bunda yok. İlk kez gördüm tabi, şaşırmadım değil. Meğer fren yapma prensibi şu şekilde çalışıyormuş. Pedalı bir anda ters çevirme hareketi yaparsanız tekerliği kilitliyormuş ve olduğu yerde çakılıp kalıyormuş. Bu mekanizma sayesinde fren ömrü gibi bir şey yokmuş. Bunu öğrenen ben içimden "vay be mantığa bak sen" demedim değil.
Pandemi den hemen sonra Haziranın ikinci haftası uğradığımda aynı bisiklet 3499 TL idi. Hemde yine %10 indirimli. Satıcı beni tanımadı tabii. Haliyle pandemi sürecinde kafayı sıfıra vurup berber sorununa kesin çözüm bulmuştum. Kafayı sıfıra vurup Jason Statham hayalleri kurarken Erol Mütercimler'e benzemiştim, orası da ayrı konu.
Neyse, geçen hafta yine gittim, bu sefer siyah güneş gözlüğü ve 3 haftalık sakal bırakmışım. Haliyle tanınmadım. Aynı bisikleti yine sordum, 3999 TL dedi. İnanmayacaksınız ama yine %10 indirimli.

Kısacası dostlar, bu süreçte dolar, altın veya kıymetli evrak almak yerine bir bisiklet alın. Daha çok değerlenir. Hele ki Alman kalitesi varsa değmeyin keyfinize...

Not: Namuslu satıcılara buradan selam olsun.
(08/07/2020, Saat: 11:35)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pandemi başlamadan önce ben eskileri anımsamak için bir bisiklet dükknına girdim. Bir bisiklet gözüme çarptı, çok beğendim. Şekli şemali o kadar karizmaydı ki anlatamam. Neyse efendim, adama bisikletin fiyatını sordum 2999 TL dedi. Hemde %10 indirimli. İçimden bir "yuh be abi" demedim değil tabii. Başladı anlatmaya; bisiklet tam bir klasikmiş de, alman tasarımına sahipmiş de, alman kalitesi kendini belli ediyormuş. Tabi adam satıcı, ürününü allayıp pulluyor biraz da sallıyor. Yer mi bunu Anadolu çocuğu? Ama bisiklet çok güzel tabi. Hemen gözüme bir şey çarptı, bisikletin fren kolu yoktu. Benim bildiğim gidonun bir yerlerinde fren olur, bunda yok. İlk kez gördüm tabi, şaşırmadım değil. Meğer fren yapma prensibi şu şekilde çalışıyormuş. Pedalı bir anda ters çevirme hareketi yaparsanız tekerliği kilitliyormuş ve olduğu yerde çakılıp kalıyormuş. Bu mekanizma sayesinde fren ömrü gibi bir şey yokmuş. Bunu öğrenen ben içimden "vay be mantığa bak sen" demedim değil.
Pandemi den hemen sonra Haziranın ikinci haftası uğradığımda aynı bisiklet 3499 TL idi. Hemde yine %10 indirimli. Satıcı beni tanımadı tabii. Haliyle pandemi sürecinde kafayı sıfıra vurup berber sorununa kesin çözüm bulmuştum. Kafayı sıfıra vurup Jason Statham hayalleri kurarken Erol Mütercimler'e benzemiştim, orası da ayrı konu.
Neyse, geçen hafta yine gittim, bu sefer siyah güneş gözlüğü ve 3 haftalık sakal bırakmışım. Haliyle tanınmadım. Aynı bisikleti yine sordum, 3999 TL dedi. İnanmayacaksınız ama yine %10 indirimli.

Kısacası dostlar, bu süreçte dolar, altın veya kıymetli evrak almak yerine bir bisiklet alın. Daha çok değerlenir. Hele ki Alman kalitesi varsa değmeyin keyfinize...

Not: Namuslu satıcılara buradan selam olsun.

komşum ne güzel anılar biriktirmişsiniz Smile sizin eğlence içerir yazılarınızı bazen arıyordum bir süredir çok yazmıyordunuz sanki ?

işin için alman kalitesi girerse her sorduğunuzda zamlanması çok normal, hele ki yaşadığımız dönemde viral olan bir video var eleman araba pazarlığı yapıyor her para konuştuğunda bi önceki fiyatı inkar edip daha yükseiğini söylüyordu memleketin gerçek yüzü bu. olması gereken rakamı yazana enayi ucuza alana uyanık dediğimiz müddetçe artışları sadece seyredeceğiz maalesef.

not: üstün Hollanda teknolojisi ile bezenmiş batavus marka şehir bisikletim var. pandemi var diye genelin aksine bu yıl hiç kullanamadım. araba ev kıyafetleri çıkar / tekrar giy araba iş. sıyırmak üzereydim bi dönem Smile
O fren tarzını arka freni iptal edip yapardık çocukken. Adı da kontro frendi. Yine Almanlar bizi kıskanmış desenenize Smile
*kontra fren
Bir iki foto ile başlığı renklendirelim Smile Biri 29" biri 26" her ikisi ile yüzlerce km yol gittim. Şehir içinde düz maşa altus vites sistemli castello, bozuk arazide de peugeot güzel gidiyor yalnız peugeot'nun jantı büyük olduğundan arka tarafı fren veya ani dönüşlerde çok fazla savuruyor.
6Yk71P.jpg
C1W5X6.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Uzun süredir aklımda olan bir fikir daha hayata geçti pandemiden dolayı spor salonlarına gitmeye çok cekiniyorum ve spor hayatımın bir parçası haline geldiği için vazgecemiyorum,dün ani bir kararla bisiklet alıp bu süreçte güzel bir kardio aracı olacağını ve güç antrenmanları için ise evdeki yaptığım aletleri kullanacağımın kararını aldım Smile gece 20 km'lik güzel bir bisiklet turu tahrişsiz geçen bir tıraş kadar güzeldi amaaa işte amasi insani biraz üzüyor Smile bisiklet güzel bianchi marka 24 vites cift amortisörlü vs vs...fakat bir koltuğu var aman Allah'ım kütüge mi biniyorsun kalas mı sürüyorsun 20 km sonra eve gelip sabahına uyandıktan sonra farkına vardımSmile Smile Smile (Çok acı bir şekilde )
Şimdi komşular bu konu hakkında bilgi sahibi bir-çok komşumuz olduğuna hiç şüphem yok, rahat bisiklet koltuğu tavsiyesi istiyorum fiyatı makul,incitmeyecek türden en azından bindiğinizde biraz rahat edelim.
(07/08/2020, Saat: 15:22)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir aklımda olan bir fikir daha hayata geçti pandemiden dolayı spor salonlarına gitmeye çok cekiniyorum ve spor hayatımın bir parçası haline geldiği için vazgecemiyorum,dün ani bir kararla bisiklet alıp bu süreçte güzel bir kardio aracı olacağını ve güç antrenmanları için ise evdeki yaptığım aletleri kullanacağımın kararını aldım Smile gece 20 km'lik güzel bir bisiklet turu tahrişsiz geçen bir tıraş kadar güzeldi amaaa işte amasi insani biraz üzüyor Smile bisiklet güzel bianchi marka 24 vites cift amortisörlü vs vs...fakat bir koltuğu var aman Allah'ım kütüge mi biniyorsun kalas mı sürüyorsun 20 km sonra eve gelip sabahına uyandıktan sonra farkına vardımSmile Smile Smile (Çok acı bir şekilde )
Şimdi komşular bu konu hakkında bilgi sahibi bir-çok komşumuz olduğuna hiç şüphem yok, rahat bisiklet koltuğu tavsiyesi istiyorum fiyatı makul,incitmeyecek türden en azından bindiğinizde biraz rahat edelim.

komşum hiç endişe etme 4-5 kere bindikten sonra o acı kalmaz. brooks koltuklar var ama dünya turuna çıkanlar için yapılmış bir ürün. biraz bindikten sonra birşey kalmaz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: