İşe Bisikletle Gidenler
(07/08/2020, Saat: 15:48)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum hiç endişe etme 4-5 kere bindikten sonra o acı kalmaz. brooks koltuklar var ama dünya turuna çıkanlar için yapılmış bir ürün. biraz bindikten sonra birşey kalmaz.
Kesinlikle öyle 1 ay kadar zaman verin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/08/2020, Saat: 15:22)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir aklımda olan bir fikir daha hayata geçti pandemiden dolayı spor salonlarına gitmeye çok cekiniyorum ve spor hayatımın bir parçası haline geldiği için vazgecemiyorum,dün ani bir kararla bisiklet alıp bu süreçte güzel bir kardio aracı olacağını ve güç antrenmanları için ise evdeki yaptığım aletleri kullanacağımın kararını aldım Smile gece 20 km'lik güzel bir bisiklet turu tahrişsiz geçen bir tıraş kadar güzeldi amaaa işte amasi insani biraz üzüyor Smile bisiklet güzel bianchi marka 24 vites cift amortisörlü vs vs...fakat bir koltuğu var aman Allah'ım kütüge mi biniyorsun kalas mı sürüyorsun 20 km sonra eve gelip sabahına uyandıktan sonra farkına vardımSmile Smile Smile (Çok acı bir şekilde )
Şimdi komşular bu konu hakkında bilgi sahibi bir-çok komşumuz olduğuna hiç şüphem yok, rahat bisiklet koltuğu tavsiyesi istiyorum fiyatı makul,incitmeyecek türden en azından bindiğinizde biraz rahat edelim.

20km'yi bianchi üzerinde gelen sele ile iyi gitmişsiniz, çift amortisörlüler bozuk zeminde daha çok yukarı aşağı yönde salınım yapar o yüzden sele önemli. Seleyi değişirmeden üzerine "jelli sele kılıfı" alıp rahatça kullanabilirsiniz ya da Perseus komşumun bahsettiği gibi bi "brooks" edinip rahatça keyif sürebilirsiniz. Geniş yapılı yaylı yumuşak Çin malı seleler de var, 25-30 lira civarında satılanlardan, ama çift amortisörlü bisiklette görünüş olarak pek şık durmayacaktır.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Komşular tavsiyeler için çok teşekkür ederim sele kılıfı almak daha iyi olacak gibi birde bisiklet konusunda kullandığım bisiklet daha çok 10 sene öncesine ait üretimler yani eski tarz şimdi öyle şık yapıda bisikletler var ki insan hayran kalıyor arkadaşı 1300 tl ye kron markalı bisiklet almış çok konforlu buldum açıkçası baya gelişmiş bu sektör Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/08/2020, Saat: 15:22)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir aklımda olan bir fikir daha hayata geçti pandemiden dolayı spor salonlarına gitmeye çok cekiniyorum ve spor hayatımın bir parçası haline geldiği için vazgecemiyorum,dün ani bir kararla bisiklet alıp bu süreçte güzel bir kardio aracı olacağını ve güç antrenmanları için ise evdeki yaptığım aletleri kullanacağımın kararını aldım Smile gece 20 km'lik güzel bir bisiklet turu tahrişsiz geçen bir tıraş kadar güzeldi amaaa işte amasi insani biraz üzüyor Smile bisiklet güzel bianchi marka 24 vites cift amortisörlü vs vs...fakat bir koltuğu var aman Allah'ım kütüge mi biniyorsun kalas mı sürüyorsun 20 km sonra eve gelip sabahına uyandıktan sonra farkına vardımSmile Smile Smile (Çok acı bir şekilde )
Şimdi komşular bu konu hakkında bilgi sahibi bir-çok komşumuz olduğuna hiç şüphem yok, rahat bisiklet koltuğu tavsiyesi istiyorum fiyatı makul,incitmeyecek türden en azından bindiğinizde biraz rahat edelim.
Çift amortisörlü bisiklette pedala her basışınızda yaylanma yaptığı için enerjiyi tekerleklere tam olarak aktaramaz. İmkanınız varsa değiştirmenizi tavsiye ederim.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2.el veya f/p ürünü ne tavsiye edersiniz komşum?

(07/08/2020, Saat: 20:50)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.el veya f/p ürünü ne tavsiye edersiniz komşum?

Tasarıma önem veriyorsanız 5 bin civarlarında Bmw'nin güzel bir modeli vardı. Onun dışında Carraro hybrid modellerine bakabilirsiniz.

Salcano NG 650 kullanıyorum fiyatına göre gayet makul. Yeni modelleri hidrolik frenli olmuş.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/08/2020, Saat: 20:52)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasarıma önem veriyorsanız 5 bin civarlarında Bmw'nin güzel bir modeli vardı. Onun dışında Carraro hybrid modellerine bakabilirsiniz.

Komşum o bütçe beni aşar Smile 1300 e arkadaşın ki gibi birşey alırım galiba,artık bu sene değilde nasip olurda seneye sağ çıkarsak 1300 1500 tl arası bir tane alırım.

(07/08/2020, Saat: 20:50)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.el veya f/p ürünü ne tavsiye edersiniz komşum?

Kron marka bisikletlere bakabilirsiniz. Bir tanıdığım geçenlerde aldı. Hatta grup olarak almışlar. 1250 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. İşinizi fazlasıyla görecektir. Modelini tam hatırlamıyorum. Öğrenince yazarım.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şehir içi kıllanacaksanız hybrit modeller bakın mümkünse benim tercihim amortisör süz olurdu. Bununla beraber mosso legardalar sağlamdır onlara da bakabilirsiniz.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: