İşe Bisikletle Gidenler
NG 650 LERE baktım çok güzel gözüküyorlardı hybritlere de bakacağım komşum bir arkadaşım satıyordu bisiklet turu vs aktif kullanan kişi ng 650 ye 550 tl dedi yarın gidip bakacağım pek anlamam masrafı yoksa alıp süreceğim frenleri tutsun koltuğu rahat olsun yeter Smile

Evet şehir ici kullanacağım, pandemi sürecinde şehrin 10 km dışında güzel yeşil alanlar çok biraz doğaya karışma fikride kafamda var iş arama stresi,pandemi,ekonomi vs vs derken sorunlar çoğalıyor saldım artık gittiği yere kadar birde bisiklet sağlam olursa tamamdır Smile kitabımı çantaya atıp çayıra çimene bırakacağım kendimi Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/08/2020, Saat: 20:50)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.el veya f/p ürünü ne tavsiye edersiniz komşum?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salcano city life 30 v alın, sonra patlak korumalı continental,michelin veya herhangi kaliteli markalı bir lastik alın, patlakl yamayla uğraşmazsınız. dilerseniz çamurluk alırsınız , bendeki city life 30 v nin arka jant göbeğinde qr mandalı yoktu, yeni modellerinde var diye biliyorum ondan alın, ben conti marka patlak korumalı lastik ve city life ile çok yol gittim, kesinlikle tavsiye ederim, ön amorsitora bence hiç gerek yok, mazgala tümseğe geldiğinizde zaten jant rot balansı için ayağa kalkmanız gerekecek, birde bakımını öğrenirseniz geriye sadece sürüşte ustalaşmak kalır Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: