FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler
FS lerin hepsi standlamı geliyor.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
http://www.ebay.com/itm/270744729590?ssP...1030wt_952

For this brush we provide a same colour brush stand in free. Bunda öyle en azından, diğerlerini bilmiyorum bakmak lazım satış bilgilerine.

Ben ekstradan bunu aldım;

http://www.ebay.com/itm/270739527670?ssP...1120wt_952
süper bir fırça aldın. güle güle kullan. Smile
bizde de kötü bir huy var. biri bir şey aldı mı veya biri bir şey tavsiye etti mi hepimiz ondan alıyoruz Smile
o yüzden çok fazla ürün incelemesi olmuyor. Smile
gerçi elimizdekilerin bile incelemesini yapamadık ki Confused
bi sonrakini farklı farklı alıp karşılaştıralım, olur mu?
Saygılar
Vallahi şimdi Taylor Avocado ve Proraso getirecek arkadaş onları deneyip jiletimde de karar kılınca Crystal ya da Permasharp artık uzun yıllar yeni birşey almayı düşünmüyorum , yoksa bu işin sonu yok Big Grin Yani ideal ekipmanı kurduktan sonra yeni heyecanlara dur demek lazım sanki Big Grin Big Grin
walla jilet hususunda ben de öyle düşünüyorum.
sakallarım çok sert olmadığından derby permasharp ve rapira ile uzun yıllar idare edebilirim. zaten biraz goal ve baya da shark filan var bunlara ek olarak. önümüzdeki yüzyıl boyunca jilet sıkıntısı çekmem.
Saygılar
(26/10/2011, Saat: 17:54)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi şimdi Taylor Avocado ve Proraso getirecek arkadaş onları deneyip jiletimde de karar kılınca Crystal ya da Permasharp artık uzun yıllar yeni birşey almayı düşünmüyorum , yoksa bu işin sonu yok Big Grin Yani ideal ekipmanı kurduktan sonra yeni heyecanlara dur demek lazım sanki Big Grin Big Grin
İlk deneyimim: Sonuç harika! Big Grin Resmen yüze masaj yapıyor , domuz kılı fırçam bana eziyet ediyormuş bu güne kadar Big Grin Çok başka birşeymiş vay be,helal olsun adamlara Big Grin İnanılmaz güzel ve rahat bir tıraş oldum,sadece köpürtmede biraz sıkıntılıydı oda zaten konuda okuduğumuz üzere her fırçada olan ve sonradan geçen bir durummuş (Yeni fırça olduğu için kötü performans vermesi normal. En pahalılar dahil tüm fırçalarda böyledir, ilk geldiklerinde krem ve köpüğü yutarlar ama doğru düzgün bir köpük vermezler. Normalden fazla krem/sabunla beslemek gerekir. Kıllar açıldıkça performans da artar. Yaklaşık 10-15 tıraştan sonra fırçandan çok iyi performans alacaksın. Güle güle kullan. Aşırı sıcak suda kullanmamaya özen göster. /Lord Sparhawk)

Sonuç olarak çok yerinde bir karar bu modeli olur başka modeli olur bilmem ama illa alın bu tarz birşey farkı denemeden bilemezsiniz,ve inanın fark çok büyük Big Grin
Kafaya koydum en kısa zamanda alacam. Dolarda düşüyor ki daha da ucuza gelecek demektir.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
ilker istersen bi FS fiyatına 2 lijun alalım ikimiz. kargoyu da paylaşırız. eskiuye3315 hocamdan yorumlar gelsin de.
haberleşelim
(27/10/2011, Saat: 10:05)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kafaya koydum en kısa zamanda alacam. Dolarda düşüyor ki daha da ucuza gelecek demektir.
sapın içini biraz derinleştirip kılların uzunluğunu aşağı mı çekeceksiniz? yapıştırma için ne kullanıyorsunuz?
abicim bu arada geçenki teklifimi unutma hazır lijundan açılmışken mevzu Smile
Saygılar

(27/10/2011, Saat: 18:13)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lijunlar bugün geldi, ilk izlenim harika görünüyorlar. knot va sap yapıştırmadan istemiştim aynen geldi ve ikiside çok hoş ,
Tamaen FS ile aynı fakat custom olduğu için sanırım sap üzerine lijun marka basmamış. parlak karton kutusunda geldiler fakat ne yazıkki stand gelmedi yine custom olduğu için diye düşünüyorum. 27mm finest two band..
papazeriğine katılıyorum 1 FS fiyatına 2 Lijun alabilirsiniz fiyatlar hala sabitken ve dolar kuru düşerken.Eğer ebay üzerinden alırsanız orda 27-28mm yok mail yolu ile sorarsanızda loft 55mm den aşağı inmiyor bende ikisini ayrı ayrı aldım kendim sapı genişletip yapıştıracağım. 48-50mm düşünüyorum. Bakalım hayırlısı..yapıştırmadan fotoları çektim ama şu an vaktim yok..
peki abicim senin aklında olayım yeter. eğer bir kardeşini mutlu etmek istersen ben buradayım Smile
yapıştırıcısı, kargosu, fırçanın maliyeti toplam ne tutuyorsa ödemek ve size ekstradan bir yük olmaması şartıyla.

abi o zaman sen bi hallet de biz de ona göre gerekirse senin aldıklarından alıp kendimiz derinleştirelim sapını filan. hangi fırçadan hangi saptan almamız gerektiğini filan sonra tartışırız. veya sen dersen ki direk şu fırça iyi doğrudan alırız senin dediğini. bana bir seyahat fırçası lazım da.
Saygılar

(27/10/2011, Saat: 18:32)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Epoksi kullanıyorum 2li karışım Tekzende satılıyor 14-15TL aynen derinleştirip kıl boyunu ayarlıyorum. Teklifini şu an için kabul edemem çünkü bu fırçalar gerçekten çok hoş gözüküyor .. Performans açısından da iyi olursa sizde alırsınız lijundan ..20 usd çok iyi fiyat ..yalnız tek fırça alınca fiyat artarmı bilmem o yüzden dediğin gibi çift almak mantıklı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,462 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 882 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,810 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,445 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,489 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,430 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 466,351 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,545 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Osaka23 Hand Made Shaving Brush Efrasyab 50 21,393 08/01/2020, Saat: 01:47
Son Yorum: osaka23
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,675 06/01/2020, Saat: 23:12