Prince tıraş kremi
Bu gün sizlere Prince tıraş kremini anlatmak istiyorum. Geçen hafta cevahir alışveriş merkezinde gezerken bu gezimin bir amacıda geltir e yönelikti cevahirin en alt katında lush hand made kozmetik yazan ufak bir dükkana girdim. Tıraş kremi sabunu var mı diye sordum. İçeride genç ama müşterilerle ilgili bir beyfendi bana prince kremini gösterdi. Kremin boyun bölgesinde batmaları engellediğini koruyucu olduğunu aynı zamanda traş sonrası bakım gerektirmediğinden bahsetti. elime sürdüm çok kaygan bir krem. Bu kremin Kraliyet ailesinden izin alınarak bir prens için üretilip isminin oradan geldiğinden bahsetti. Fiyatını sordum bir 23 bir de 40 liralık boyu olduğunu söyledi geleneksele uygun olmadığını düşünüp tam çıkarken denemek için ufak bir kutuya koyup verebileceğini söyledi bende alıp burada size anlatmak istedim.
Kullanımının sıcak suyla olduğundan bahsetti pek dikkate almamıştım ama nedenini sonra anladım diyebilirim.
Kremin kokusu nasıl anlatsam ateş düşürücü calpol kokusunu bilirsiniz belki ona yakın turunçgil kokan bir koku.
Kremi sürdüm wsde ve bolzano ikilisini vurdum. Sakalı kestiğini hissetmiyorsunuz nerdeyse fakat makineyi öyle bir tıkadı ki soğuk su altında çıkmıyordu. O an sıcak su imkanım olmayınca baktım böyle olmayacak tabactan yardım aldım ve yüzüme vurdum tabac ı ozaman kayganlığı gitti ve çok güzel bir tıraş oldu. yahriş 0 a yakın diyebilirim.
bir hafta sonra sonra sıcak su ile sabunsuz tek başına denedim ve ilk seferdeki gibi kremi bedava diye çok sürmedim. ilk seferki tıkanma nerdeyse olmadı ve çok koruyucu bir krem olduğunu tekrar anladım.
kabahati insana o kadar güven veriyor ki aynı yerden tekrar tekrar geçip kemiğe yakın yerleri kızartabiliyorsunuz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim boyun bölgesi için çok başarılı. İsteyen tıraş öncesi krem olarak kullanıp üstüne sabun kullanır isteyen tek başına. acele tıraş olmak gerektiğinde 1 e1.
Bana sorarsanız 20 lira eder mi etmeyebilir. kokusunu herkes sevmez diye düşünüyorum. Ama çevresinde lush olan bir yerdeyseniz bir tester alıp deneyin bence.
Yazım yanlışlarından dolayı kusura bakmayın biraz uzun yazdım ama amaç bilgilendirmek dimiSmile
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
ressim ve detay bilgi:

321-Prince-resized.jpg

https://www.lush.co.uk/product/321/Princ...Cream-100g

sadece böyle ilgili ve profesyonel satış elemanlarına sahip bir firma olduğu için dahi alınıp bir şans verilmeli
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Resim için teşekkürler. Smile
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Come on guys, switch to prince and get your shaving right!
Because no girl wants to be prickled by her prince.

Baya idialı. Şimdi ben tabac ı bırakıp bundan kullanınca doğru tıraş olmuş mu olacağım?

Big GrinBig GrinBig Grin
(16/07/2012, Saat: 16:38)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Come on guys, switch to prince and get your shaving right!
Because no girl wants to be prickled by her prince.

Baya idialı. Şimdi ben tabac ı bırakıp bundan kullanınca doğru tıraş olmuş mu olacağım?

Big GrinBig GrinBig Grin

Sakalların kızlara batmadığı sürece sorun yok, Tabac'a devam; ama kızlar kokusunu sever mi bilmem Wink
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(03/12/2013, Saat: 11:55)prince_boy06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi tanecik sevgilim araştırdı ve Prince'i aldı bana. Kullamaya başladım ve gayet memnunum. Ciltte oluşan kızarıklıklara artık son verebilirsiniz. Artık daha mutluyum.

Öncelikle hoşgeldiniz, kendinizi tanıtırsanız tanışma bölümünde memnun oluruz. Yanlız mesajınız buram buram reklam kokuyor. Öyle yazana kadar gerçekçi biçimde çıkıp söyleyebilirsiniz satıyorsanız bu ürünü. Foruma kullanıcılarına yardımcı olmak adına. Reklam konusunda sıkıntı varsa da mod arkadaşlar gerekeni yapacaklardır zaten.

İyi forumlar.
www.BarbarosRazors.com

(03/12/2013, Saat: 11:59)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hoşgeldiniz, kendinizi tanıtırsanız tanışma bölümünde memnun oluruz. Yanlız mesajınız buram buram reklam kokuyor. Öyle yazana kadar gerçekçi biçimde çıkıp söyleyebilirsiniz satıyorsanız bu ürünü. Foruma kullanıcılarına yardımcı olmak adına. Reklam konusunda sıkıntı varsa da mod arkadaşlar gerekeni yapacaklardır zaten.

İyi forumlar.

+1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,540 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,092 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa