EJ 89 Başlığında Sorun mu var ?
Merhabalar, zamanında cıvata kısmı yalama olduğu için DE 89'un üst tabla ve başlığını çok yakın zamanda, Haziran ayı içinde ayrıca satın almıştım.
2 gün önce ilk defa kullandım.
Ancak gördüm ki başlığın her 2 tarafı jileti farklı bir düzeyde tutuyor.
Yani bir tarafı çok mild, diğer tarafı daha fazla agresif, öyle ki çok mild yüzünde jileti hiç hissetmiyorken, diğer yüzünde resmen kesme sesini duyuyorsunuz ve tahrişsiz, çok yakın bir tıraş sunuyor.
İlk tıraşımda mild yüzü beklediğim hissetmeyi vermeyince iyice bakınca fark ettim.
Agresif yüzünün tıraşı çok güzel bu arada, sanki orta karar bir R41 olmuş.
Yeni başlık tasarımı olabilir belki de ..04a92534754a6f85931591f5e2c95a17.jpg840057b5582b61bac565f697f064f539.jpg92f04e07fb611ed071d2e2f68fa176d0.jpg

ASUS_X018D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Olması gereken iki tarafında eşit açıda ve aralıkta olması, bu başlıkta problem var komşum
Bu bir tarafın yumuşak diğer tarafın agresif kesim karakterli olması en çok replika ürünlerde görülüyor diye biliyordum. Hatta Maggard ürünlerinin V3 kafalarında bu durum sıkça karşılaşılıyor, ürün yorumlarında yazılıyor. Bence sizde üründe bir olumsuzluk mevcut.
Bence de başlık sorunlu, aldığınız yerle irtibata geçin. Bir de vidada 3 yazıyor ya, benim de89'umda 1 yazıyor. Bu ne anlama geliyor, bilen var mı?
Aldığım yer çok ilgili ve profesyonel bir kuruluş, konuyu kendileri ile de ayrıntılı konuştuk, gerekli bilgileri aktardım, bana hiç sorgusuz sualsiz yeni bir başlık gönderecek.
Üretici firmayı da hemen bilgilendirecekler.
Ama ben bu başlığı çok sevdim. Agresif tarafının tıraşına "89 üstü-41 altı" diyorum.
Zaten daha önceki 89'un başlığındaki cıvata dişlilerindeki sorunu onlara yazınca konuyu çok etraflıca tarafıma anlatıp hemen yeni bir başlığı ücretsiz olarak adresime göndermeye kalktılar.
Müşteri odaklı olmak bambaşka bir olgu.

ASUS_X018D Tapatalk
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
(28/06/2020, Saat: 21:39)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldığım yer çok ilgili ve profesyonel bir kuruluş, konuyu kendileri ile de ayrıntılı konuştuk, gerekli bilgileri aktardım, bana hiç sorgusuz sualsiz yeni bir başlık gönderecek.
Üretici firmayı da hemen bilgilendirecekler.
Ama ben bu başlığı çok sevdim. Agresif tarafının tıraşına "89 üstü-41 altı" diyorum.
Zaten daha önceki 89'un başlığındaki cıvata dişlilerindeki sorunu onlara yazınca konuyu çok etraflıca tarafıma anlatıp hemen yeni bir başlığı ücretsiz olarak adresime göndermeye kalktılar.
Müşteri odaklı olmak bambaşka bir olgu.

ASUS_X018D Tapatalk

aldığınız yerin ismini verirseniz böyle ilgili firmalardan bizim de haberimiz olmuş olur. hem onlar müşteri kazanmış olur hem biz güvenilir bir firmadan alışveriş yapmış oluruz.
Makinede kesinlikle bir problem var. Zaten fotolarınız da sap ve başlıklar eğik duruyor. Tek hizada değiller.
Bende de bu aletten var ama dumduz sizinkinde kesin sorun var komsum degisim veya para iadesi isteyin.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ilk aldığım ayarlı Paker'da bu şekilde eşit değildi ve o zaman temin eden İngiliz satıcı sorgulamadan özür dileyip derhal geri aldı. Bazı markalarda fabrika hatası oluyor dedi.
(28/06/2020, Saat: 17:46)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, zamanında cıvata kısmı yalama olduğu için DE 89'un üst tabla ve başlığını çok yakın zamanda, Haziran ayı içinde ayrıca satın almıştım.
2 gün önce ilk defa kullandım.
Ancak gördüm ki başlığın her 2 tarafı jileti farklı bir düzeyde tutuyor.
Yani bir tarafı çok mild, diğer tarafı daha fazla agresif,  öyle ki çok mild yüzünde jileti hiç hissetmiyorken, diğer yüzünde resmen kesme sesini duyuyorsunuz ve tahrişsiz, çok yakın bir tıraş sunuyor.
İlk tıraşımda mild yüzü beklediğim hissetmeyi vermeyince iyice bakınca fark ettim.
Agresif yüzünün tıraşı çok güzel bu arada, sanki orta karar bir R41 olmuş.
Yeni başlık tasarımı olabilir belki de ..

ASUS_X018D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum 2-3 sene önce aynı durum bende de oldu. Sana tavsiyem jilet takılı iken tıraş aleti başlığının tam tepesinden yakın çekim resim çek, göreceksin ki tarağın bir tarafındaki jilet çıkıntısı ile diğer taraftaki jilet çıkıntısı aynı değil.

Ben bu sorunu Edwin Jagger üretim bölümüne mail ile bildirdim.
Adamlar 3 hafta sonra bana kargo ücretsiz yeni alt ve üst başlıkları teslim etti.

Durumu EJ'ye bildir, sana yenisini yollayacaklardır.
Üretim hatasını anlamak için özet olarak ifade edersem;
Tarağın bir tarafındaki jilet çıkıntısı mesafesi ile diğer taraftaki jilet çıkıntısı mesafesi aynı değil.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: